Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elengedni vkit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elengedni vkit aki jobbat érdemel, de szereted?

Figyelt kérdés

A barátom normalis nőt akar én meg nem vagyok az. (Nincs jo munkahelyem, anyagi alapjaim, nincs lakásom, nem tudok főzni, nem tudom gyerekhez lenne e energiám akarok e(ő akar), notorius keso vagyok(ő halál pontos), "arisztokrata" karrierista vezeto beosztasu szulei vannak (állandoan a nyakukon kéne ülni, mert szoros a kapcaolatuk, en meg nem akarok)stb. Plusz cigi netfuggőségem van, segitségre lenne szuksegem de arra sincs pénzem.


Mindent összevetve el kell, hogy engedjek egy normális srácot, az mellett hogy en megfeleltsègi kényszerben sem tudok èlni amugy.


Caak sajons szerelmes vagyok. Megtehetem azt hogy megbeszèlem vele igy dontottem, es tiltjuk egymást(nagyon intelligens a srác)csak utána jonne belém az az érzés mintha kiüresedne az életem, mintha nem lenne már miert élnem, depresszio magányérzés, ezer biztos hogy más nem is kéne(amugy sem érnek fel hozzá a pasik ritka aki ilyen normalis korrekt okos helyes tokeletes srác), meg ilyesmi.


Hogy birjam ki a szakitast es szenvedest ami utana jonne ill az hogy ne tartson vissza a szakitastol?


Majdnem 1 éves a dolog.


Plusz valtozni se tudok egesz eletemben valtogattam a rossz munkahelyeket ahogy most is tingli tangli meloim vannak, lakasra soha nem lesz penzem,fozni alapokat tudok de amugy soha az eletben nem leszek egy igazi haziasszony aki el tud latni egy ffit, lehet egy gyerektol meg ki is égnék, stb



2021. jún. 9. 08:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kicsit csinálj ÉN időt magadnak ! Tedd rendbe magadat belüröl.
2021. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ha a párodat annyira zavarná a viselkedésed, akkor úgyis szakítana veled. Minek szakítasz te? Én inkább úgy látom hogy te saját magadat nem tudod elviselni.
2021. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

En csak nem akartam hogy azt higyje változom meg minden.


Igazábol lehet tuldamatizàltam a dolgokat. Megbeszeltuk, tök lazàn krzel mindent :D

2021. jún. 9. 12:48
 14/19 anonim ***** válasza:

13!

Akkor meg szépen el kell neki mondani hogy te így érzed jól magad és nem kívánsz változni senki miatt.

Mármint nekem mindig kicsit visszás, hogy halálosan szeretünk valakit, de amúgy eldöntjük a másik helyett hogy mi szarok vagyunk és szakítunk. Aztán meg megy a sírás...

A legtöbb ember nem olyan hülye, hogy kilépjen egy olyan kapcsolatból ami neki nem okoz örömet. Ha a párod boldog akkor veled van, ha nem akkor szakít. Ez ennyi.

2021. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy igy erzem jol magam. Inkabb arrol hogy kikatastalannak latok dolgokat mivel már probaltam.


Es csak azt nem akartam hogy valtozas remenyeben legyen velem. Mert lehet nem lesz valtozas. Valamennyi persze de radikalis az nagyon ketlem


Ennyi csak.

2021. jún. 9. 13:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, akkor tudsz változni, ha akarsz! A barátod szeret és látszólag elfogad, de te is látod, azokat a pontokat, amin változtatnod kellene. Ne egyszerre akarj megváltozni, kezdd a kicsi dolgokkal, az apróságokkal. Pl késés - elkezdhetsz odafigyelni, hogy pontos légy, nem olyan ördöngősség az! Ha még a dohányzással is elfogad, akkor igazán megérdemli, hogy tegyél a kapcsolatért! Ez pont, hogy motiváló kellene, hogy legyen, hogy van melletted valaki, aki elfogad. Mondd el neki, hogy frusztrál téged, hogy úgy érzed, nem felelsz meg neki, de szeretnél változni és kérd a segítségét abban, hogy tudj változni! Pl netfüggőséggel is kezdheted, ezen is lehet változtatni. Nem hinném, hogy az önsajnálat és a téged szerető emberek elrugdosása a megoldás! Higgy magadban, hogy képes vagy jobb lenni és hogy szerethető vagy! Nem biztos, hogy mindenben változni kell, de egy kis változás már önbizalmat adhat, hogy képes vagy megtenni dolgokat magadért. Sok sikert!
2021. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy adhds esetleg? ez a szétesett jelleg kicsit emlékeztet erre
2021. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem. De egyelőre csupán a notorius késésben sincs siker. És olyan késések, amibol problemaim is vannak azaz súlya is van.
2021. jún. 10. 11:45
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nincs lehetőséged pszichológushoz menni? Segíthetne kideríteni, hogy miért éri meg neked elkésni mindenhonnan.
2021. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!