Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ráztak le mások bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ráztak le mások bántalmazókat?

Figyelt kérdés
Hol vannak ilyen sztorik amik nem elnagyolva írják le, hanem pontrol pontra konkrétan?

2022. jún. 18. 10:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem?
2022. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Vannak női segélyszervezetek, próbálkozz náluk.
2022. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

A segelyszervezetek csak a költözest tudják javasolni CSAK közhelyekben beszélnek. Hivj rendőrt meg stb.

Semmi konkrétum nincs

2022. jún. 18. 11:11
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hogy elvagtam minden lehetséges szálat és ha mégis utolért valahogy valamilyen formában akkor figyelmen kívül hagytam. Fél évvel a szakítás után szállt le rólam.
2022. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy bajban, kérdező?
2022. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Pl utcan veletlen szembejon. a manipulacios szakaszban van, meghiv egy italra, udvarol. Csak amig azt hiszi manipulálhat, csak addig nyugodt, es csak addig nem bánt. Ha elutasitod, neked annyi, vagy aznap vagy másnap vagy ő ver agyon, vagy mással verettet agyon.

Igy megjátszod a naiv ostobát rettegésbol, aki hajlik a kibékulésre, mert nem küldheted el kerekperec. Vigyázol arra, hogy kizárolag közterületen legyél.

Hátso szándéka, terve, hogy bántalmazhasson mert korábban rendőrt hívtál.

Egy az egyben szakítással abszolut kihívod magad ellen.

2022. jún. 18. 11:17
 7/59 A kérdező kommentje:
Valojában nem véletlenül jön szembe. Folyamatosan kontroll alatt tart, masokkal is figyeltet.
2022. jún. 18. 11:17
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat szívbajoskodtam, feljelentettem a büdösfaszba, 3 napra benntartották, addig intéztem a zárcserét és a távoltartásit. Idejött pár hónap múlva szétbaszni a zárat, ráhívtam a rendőrséget, aztán megint elvitték.


Én nem fogok könyörögni meg reszketni, az biztos.

2022. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
De a tavoltartas csak rá vonatkozna a haverjaira nem. Es az mégnagyobb bosszút kívánna maga után.
2022. jún. 18. 11:23
 10/59 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fogsz olyan útmutatót találni ami pontról pontra leírja hogy mit csinálj. Ugyanis mindenki élethelyzete más. Minden ember más, és nem biztos, hogy úgy fog reagálni a dolgokra ahogy egy előre megírt útmutatóban elő lenne írva.

Más egy szülő-gyerek bántalmazás, más egy párkapcsolaton belüli bántalmazás, más egy iskolai bántalmazás, és ezen belül is minden ember viselkedése egyedi lehet.

Nagy vonalakban tudnak a segélyszervezetek segíteni és útmutatást adni.

De az adott élethelyzetedben neked kell kitalálni, hogy mit tudnál tenni ami nálad működhet. Kik tudnának neked segíteni (család, barátok, munkatársak, rendőrség stb)? Te tudod, hogy el tudsz e költözni máshová, vagy tudsz e máshol munkát vállalni/tanulni stb. Ezerféle variáció létezik, mert minden ember élete más.

Nem véletlenül alakult ki az a mondás is, hogy "segíts magadon Isten is megsegít".

Biztos vannak coach-ok, pszichológusok (esetleg könyvek) akik tudnának ötleteket adni ebben a témában, de a kivitelezést neked kell tudni végrehajtani, ami nem biztos, hogy a te adott élethelyzetedre ráillik.

2022. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!