Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ráztak le mások bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ráztak le mások bántalmazókat?

Figyelt kérdés
Hol vannak ilyen sztorik amik nem elnagyolva írják le, hanem pontrol pontra konkrétan?

2022. jún. 18. 10:46
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

De ötlet nincs, most látom mennyi beszolast kaptam.

Tobbet nem írok ezzel kapcsolatban.nincs ertelme.

2022. jún. 18. 13:51
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

A NANE is megmondta hogy költözz el, és mi is ezt tanácsoltuk. Mit nem értesz ezen? Ha te nem akarod, akkor maradj benne ebben a sz*r helyzetben.

Nem maradt nagyon más választásod. Csak hülye elméleteket gyártasz. Azért nem írnak az emberek más ötletet, mert nincs más csak az, hogy titokban új életet kezdesz. Minél előbb elfogadod ezt, annál előrébb jutsz.

2022. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Ti mit nem értetek azon amit leirtam.mindent duplan kell irnom.már unom. Le van irva miert nem jo nekem a városváltás. Mas opciokat keresek.
2022. jún. 18. 14:01
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Jó keresést! "Többet nem írok ezzel kapcsolatban." Nagyon fogjuk sajnálni, de talán valahogy kibírjuk azt a másfél órát a következő kérdésedig😂
2022. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
32-es vagyok. Nekem sem volt nagy boldogság elhagyni azt a vidéki nagyvárost, ahol éltem de nem volt más opció. Választhattam: élek továbbra is abban a városban, félve attól, hogy mikor jön szembe az utcán; vagy költözöm haza a szülővárosomba, ami igazából egy nagy falu. De nem volt bennem semmi kérdés! Egyértelmű volt számomra, hogy a nyugalmam és a biztonságom mindennél többet ér.
2022. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%

Uff, túlbecsültelek. Azt hittem talán másfél órát kibírsz új kérdés nélkül, de már itt is van a következő 😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

#44

2022. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

46-os, nem is értem miért válaszolgatunk neki mindig?? 😆

#32es és 45ös voltam

2022. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen rutinos gyakoris, de felkeltettétek az erdeklődésem. Valaki belinkeli a korábbi kérdéseit?
2022. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

#49:

Nem lehet belinkelni minden kérdését, mert van olyan nap hogy 3 is van egyszerre, és ezt évek óta csinálja. Én tavaly regisztráltam az oldalra, akkor az exével volt együtt, de az sem volt komplett, attól is alig tudott megszabadulni. Naponta lehetett olvasni az "élménybeszámolóit". Az exét lecserélte erre a bűnözőre, most meg azért szívja meg folyamatosan.

De nem hallgat ránk sem, meg a NANE-ra sem. Minden válaszra van egy érdekes magyarázata, amivel nem megy semmire, de a segítséget nem tudja elfogadni (megfogadni). Pedig mások akiket szintén bántalmaztak, mindig leírják neki segítő szándékkal, hogy ők mit csináltak.

Előző kérdései:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

#49! Sajnos én telóról egyszerre csak egy linket tudok küldeni, meg persze nincs is meg mind, mert nem válaszolok mindegyikre, az már főállás lenne😂De mindjárt nézek neked párat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

#46

2022. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!