Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ráztak le mások bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ráztak le mások bántalmazókat?

Figyelt kérdés
Hol vannak ilyen sztorik amik nem elnagyolva írják le, hanem pontrol pontra konkrétan?

2022. jún. 18. 10:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Kb fel milliobol tudnék máshol kivenni vmit uj elet stb.


A kérdés azert van mert nem.akarok egy sz.rember miatt elkoltozni. Suli munkahely család szomszedok akik védenek minden itt van!

Ezt akarom elkerulni.

2022. jún. 18. 11:56
 22/59 anonim ***** válasza:
94%

Hányszor vert meg, és te hányszor jelentetted fel? Gondolom mindkét válasz nulla.

Egyszerűen nem kell beülni vele sehová, és egyértelműen meg kell neki mondani, hogy vége van, azért próbálkozik, mert hagyod. Amennyiben fenyeget minden alkalommal rendőrt kell hívni!

2022. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Most itt mindenki hulye??


Persze azert felek tole mert a légynek sem ártott soha életeben.

Aki nem ismeri a bantalmazokat az ne irjon már legyszives.


Nem, nem lehet egyazegyben megmondani nekik hogy hagyjuk egymást! A neten is fent van hogy a legtobb gyilkossag is a szakitási szakaszban törtenik.

2022. jún. 18. 11:59
 24/59 A kérdező kommentje:

Fizikai bantalmazo es nem is csak spontán hirtelen agressziv, hanem tudatosan előretervezetten is!


Es nem fogom itt leírkalni hogy eddig hogyan bántalmazott hogy itt azon élvezkedjenek masok.

2022. jún. 18. 12:00
 25/59 anonim ***** válasza:
97%

"Suli munkahely család szomszedok akik védenek minden itt van!"


Ha téged ténylegesen védene a családod, az akkor úgy nézne ki, hogy kocsival vinnének a munkahelyedre/suliba és mindig vigyázna rád valaki, hogy ne legyél egyedül (eléd mennének). Ha kell akkor nagymama, testvér stb. kísérgetne (sokan így csinálják). De te egyszer leírtad, hogy már nem támogatnak, mert többször is visszamentél ehhez a baromhoz. Már azt sem engedi a családod, hogy hozzájuk költözz, mert tudják hogy visszamész a pasashoz. Ezt te magad írtad le egyszer. Gondolom hogy már a barátaid is leszarják ezt az egészet, azért írogatsz ki ide minden nap kérdéseket. Egy idő után a barátok is észreveszik, ha te nem vagy hajlandó erőt venni magadon az ügy érdekében. Az exed is egy bűnöző volt, tőle úgy szabadultál meg, hogy átmentél ehhez a baromhoz. Ezeket te írtad le itt az oldalon, aki olvasgat itt naponta az már tudja követni. NEM vagyok híve az áldozat hibáztatásnak, de amikor összejöttél ezzel az alakkal akkor te pontosan tudtad, hogy egy bűnöző. Akkor mit vártál, mi fog történni? Ez előre megjósolható volt.

Sajnálom hogy ez történt veled, de amíg nem határozod el magad egy drasztikus változásra (költözés titokban) addig nem lesz jobb az életed. És NEM arra gondoltam, hogy omolj a karjaiba egy harmadik bűnözőnek.

2022. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

Nem tudom meddig hiszi azt el, hogy tud manipulálni. Azaz meddig tudom őt "nyugalomban" tartani.

Kb cukros bácsit jatszik most.

De ha rájön hogy "nem hat a cukorka", kezdődik a "vadászat".


Kellenének a további lépések.

2022. jún. 18. 12:21
 27/59 A kérdező kommentje:
Aldozathibaztatást hagyjuk már. Jelenleg is mindig mashol alszom folyamatosan koltozom.
2022. jún. 18. 12:22
 28/59 A kérdező kommentje:

Es mindent ellenőriz. Tudja hogy be nem törhet. Szomszédok is vannak stb. Ezért ingatlanokban biztonságban vagyok.

De nem élet, ez a folyamat rettegés.

2022. jún. 18. 12:24
 29/59 A kérdező kommentje:
Addig merek utcara kimenni vagy haza stb, mig tudom hogy dolgozik, tehát az infok nekem is kellenek rola de nagyon. Tudnom kell hogy nyugodt vagy épp meg akar e ölni stb.
2022. jún. 18. 12:25
 30/59 A kérdező kommentje:
Nem fogja sokáig bevenni hogy tid manipulálni. Visszaszámlálás van. Megoldás kell.
2022. jún. 18. 12:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!