Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ráztak le mások bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ráztak le mások bántalmazókat?

Figyelt kérdés
Hol vannak ilyen sztorik amik nem elnagyolva írják le, hanem pontrol pontra konkrétan?

2022. jún. 18. 10:46
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
2022. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
2022. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
2022. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Ha ezt megnyitod, ott is van a válaszok között még 2 kérdése, amit linkeltem.

2022. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Uh, hát ha ez a sok kérdés tényleg az övé, akkor tényleg gondok vannak. De van ilyen. Én se voltam mindig rendben.

Csúsztam már bele agresszív, féltékeny, kontrollmániás pasas markába magam is. Először 17 voltam, kis buta drámakirálynő, piszok fontosnak éreztem magam, hiszen melyik kis tini osztálytarsamnak van olyan őrült faszija, hogy féltékenységi rohamában ordibálva pisztolyt tart a fejéhez? Mikor volt ezeknek halálfélelmük, he? Max. a másnapi matekdoga miatt izgulnak, bezzeg én, én tudom, milyen az igazi élet, velem komoly dolgok történnek! Értem vér folyik, engem őrülten szeretnek, kéremszépen! Fél év kellett, hogy magamhoz térjek, és magam mögött hagyjam az egészet. Nagyon gáz volt.

Sajna később, huszonévesen is voltak rövid botlásaim egy-egy idiótaval. Volt fojtogatás, ököllel ütés, betörés is. Ezeket azért gyorsan lezártam, és közben persze áldozatnak éreztem magam, na meg pechesnek, hogy ilyen pasikba botlok olykor. Mondjuk más nőkkel ilyesmik nem történtek a környezetemben, pláne nem újra és újra, de hát ők nyilván kis unalmas szürkeegérkék, nekik az uncsi pasik kellenek, ők biztos nem is tudják, milyen igazán szeretni.

Aztán egyszercsak felnőttem, mentálisan rendberaktam magam, beleszerettem egy buddha nyugalmú, légynek se ártó, imádnivaló pasasba, hozzámentem, gyerekeket szültem, és élem a boldog, normális életemet anélkül, hogy bárki terrorizálna.

Van, akinek kell a dráma. Kicsit olyan, mint amikor valaki szeretne fájdalmat érezni, csak hogy érezzen már valamit, és érezze, hogy él. Csak épp itt fontosnak és izgalmasnak jó lenni. A zaklató hapsi lerázását játszani is egy olyan projekt, ami némi tartalmat ad az életnek egy ideig. Mondhatjuk, hogy milyen hülye az ilyen, meg is érdemli a sorsát, de meggyőződésem, hogy családi érzelmi depriváció húzódik ilyenkor a hátterében. (Aki meg azzal jön, hogy jaj, én is gáz családból jövök, mégsem lettem ilyen idióta, annak azt üzenem, hogy sokféle okozat létezhet. Kicsit olyan, mint ha földreszórsz egy marék üveggolyót, össze-vissza fognak gurulni, nem mind egyirányba.)

Kedves kerdező, ha majd egyszer ki akarsz lépni ebből, de tényleg, úgy igazán, akkor magadon kell dolgoznod, hogy ne menj bele ezekbe a káros játszmákba. Amíg ezt nem teszed meg, hiába agyalsz azon, hogy hogy lehetnél biztonságban. Te magad vagy a veszélyes saját magadra nézve. És ez nem áldozathibáztatas. Aki bántalmaz, az bűnös, nem kérdés.

Ahogy pl. bűnösök a súlyosan részeg, hiányosan öltözött lányokat megerőszakolók. De ha harmadjára ébred valaki félretolt bugyival egy durva házibuliban, azért már érdemes elgondolkodni, mit csinálhatna másképp ő maga is.

Amíg nem akarsz másképp élni, nem fogsz.

Ha abbahagyod, hogy félsz ettől a pasitól, és kilépsz a játszmából, jó eséllyel el fog tűnni előbb-utóbb. Mondd meg neki békésen, normálisan, hogy vége, nem szeretnél több kontaktot, mindenkinek jobb lesz, és menj el nyaralni 2 hétre. Ne mondd meg, hova, kivel, ne reagálj. Pihend ki magad, és mire visszajössz, jó eséllyel új csajt fog fűzni.

2022. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen történetet ismerek... nyilván pontról pontra nem tudom, mert nem velem történt, és nem is nagyon közeli rokonnal vagy baráttal, ill. abban az esetben szerencsés volt a lány, aki érzelmileg bántalmazó kapcsolatban élt, mert az apja befolyásos ember (erről a srác nem tudott, mert apuka nem egy közismert közszereplő arc, hanem a háttérben irányítja a szálakat), voltak ismerősei, és amikor szakítás után a srác elkezdte a csajt fenyegetni, akkor volt pár alvilági ismerőse, akit elküldött kicsit beszélgetni a sráchoz.
2022. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Ha már hívtál rendőrt, bevitték, akkor már tárgyalás is volt, bizonyíték, tanu, ergo van ellene távolságtartási vagy ha veszélyes az illető akkor börtön. Én úgy értelmezem, hogy csak szituációkat találsz ki a 6-os válaszodban.

Vagy nem?

2022. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Pedig máshogy ezt nem tudod csak a rendőrséget bevonva, mert így soha nem lesz vége. Sarkadra is állhatsz, de egyedül akciózni egy veszélyes emberrel necces, még akkor is ha civilek is védenek. Ez azért veszélyes nem csak rád nézve, én speciel félteném azokat a civileket és nem akarnám azt hogy ők védjenek, mert nem akarnám, hogy nekik bajuk legyen olyanért amihez elvileg nekik nincs is közük. Ide speciális segítség kell. Egy pszihológus vagy kriminál pszihológus, aki tanácsot ad mit csinálj, és a rendőrség.


Mondhatjuk azt, hogy ne vedd észre mikor nappal szembe megy és próbál hozzád szólni, de ha nem csinálsz semmit és nem foglalkozol vele, akkor is lehet dühös, ergo akkor meg azért fog verőlegényeket hívni, szerintem meg egy pszichológust kéne keresned és tanácsot kérned mit csinálj. Amúgy bizonyos helyzetekben a költözés sem megoldás, ha olyan az illető úgyis megtalálja x idő után, és akkor költözhet megint ha van pénze, energiája és lelkiereje. De igenis ajánlatos a rendőrség bevonása.

2022. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Bocsi 57-es válaszomban akkor még csak a 6-os válaszod olvastam. 58-as vagyok.


Remélem megoldódott már és nem zaklat a pasi és lecsukták a haverjaival együtt.

2022. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!