Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ráztak le mások bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ráztak le mások bántalmazókat?

Figyelt kérdés
Hol vannak ilyen sztorik amik nem elnagyolva írják le, hanem pontrol pontra konkrétan?

2022. jún. 18. 10:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
97%

Annyira bírom az ilyen nyomorult csicskákat. Gyakorin olyan kis tűzről pattant, hogy 6 kommenten keresztül pofázik vissza és hülyéz mindenkit, de élőben egy gyáva féreg.


Ha feleennyire lenne felvágva a nyelved a bántalmazó szarzsák kanoddal szemben, már rég túllehetnél ezen és nem nézne minden rokonod és barátod hülyének.

2022. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem minket, válaszolókat kell sértegetni meg leidiótázni. Neked már max az új gyakorisak fognak válaszolni akik nem ismerik fel az ismerős kérdéseidet.

Itt már többeknek is van tapasztalata a bántalmazó kapcsolatokról sajnos, ahogy nekem is és borzasztó ellenszenves vagy, ahogy mindig előadod a hattyú halálát. Csak egyszer kellene elhatároznod IGAZÁN magad!

Én szó szerint futva menekültem el a közös albérletből egy kistáskával közben hívtam édesanyámat, aki gyorsan elémjött kocsival. Hazaköltöztem a szülővárosomba, az akkori munkahelyemen felmondtam. Férfi ismerősök, munkatársak és rokonok sokat segítettek. Az ex munkatársai adták le a drótot, hogy bent van a munkahelyén az a nyomorult. Akkor mentünk el az albérletbe a maradék cuccaimért (az külön sokk volt számunkra amilyen állapotban találtam ott a holmim). Zaklatás volt persze, fenyegetett, de valahol féltem feljelenteni, tartottam én is a bosszútól, de lementettem minden bizonyítékot. Két férfi rokonom véletlenül összefutott vele, akkor nyomatékosan elmagyarázták neki, hogy szakadjon le rólam. Ez hatott, illetve az ex felszedett egy másik csajt, aki elvonta a figyelmét rólam. Ez volt az én szerencsém de valószínűleg a másik csaj balszerencséje is.

Ezek után még sokáig gyomoridegem volt, rémálmaim de a családom sokat segített, illetve pszichológus is.

Naiv voltam, kevés emberismerettel és annál több jóhiszeműséggel. 23 éves voltam, a hazamenekülésem napja pontosan a 24. születésnapomon történt. De akkor végképp elegem lett és ki akartam törni ebből és meg is tettem.

2022. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
"Az áldozathibáztatás, az áldozatra valo felelősseghárítás a bántalmazás szerves része, amit a társadalom is tesz"
2022. jún. 18. 12:45
 34/59 A kérdező kommentje:

32 köszönöm a valaszod.

A szakítás utani reakcioit le tudnád írni?

"Párom" esetében a legnagyobb bajom most, hogy nem csupán hirtelen indulatos, hanem higgadt előtervezett és szervezetten is működő bántalmazó is egyben.


Ő nem csak az aki hisztiből bántalmaz. Ő az, aki elcsal elvisz, előretervez, megszervezi a körülmenyeket is ehhez.

2022. jún. 18. 12:48
 35/59 anonim ***** válasza:
94%

Minden leírt szóból süt, hogy neked mentális problémád van, akit bántalmaznak, az nem manipulál folyamatosan!

Még ha el is hinném, hogy valós a félelmed, akkor, ha megszületett az elhatározás, akkor kilépnél, A te esetedben inkább te tűnsz a bántalmazó félnek!

2022. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor linkeljem be a másik 60 kérdésedet, mert már nem emlékszel, hogy mit hazudoztál itt össze?🤔

Folyamatosan ellentmondásba keveredsz saját magaddal. Csak egy példa: Most írtad, hogy addig vagy nyugodt, amíg dolgozik. Előtte meg, hogy a haverjait küldené rád. Akkor nem az lenne logikus, hogy akkor is rettegnél, ha ő épp dolgozik, okoska?

"Elcsal, elvisz." Ja, elcsalni egy max.6évest lehet, meg téged. Normális felnőttet nem. Azt is írtad, nappal nem bántana a nyílt utcán. Hát, akkor tényleg marha nagy tragédia lenne, ha egy darabig nem mászkálnál éjszaka egyedül. Nem is tudom, hogy bírnád ki. Valószínűleg mások úgy tudnak megszabadulni, hogy kibírják. (Engem bő 6 évig zaklatott egy pasi. Nem akartam. Tudod, mit csináltam? Meg fogsz lepődni. Nem mentem vele sehova, nem ültem be vele egy italra, nem vettem fel a telefont, nem válaszoltam üzenetre, és nem reagáltam semmire. Én is akartam tudni, épp milyen fázisban van, ezért nem tiltottam le, ezt az egyet megértem, de az nem azt jelenti, hogy reagálni is kell. Te úgy hisztizel, hogy még csak ki se próbáltad, csak fantáziálsz, hogy mi lenne, ha VALÓBAN dobnád.)

#15

2022. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

Amig azt hiazi manipulalhat addig ő nyugodt nem akar ramkuldeni sem senkit.

Csak beleolvastam, arra reagaltam csak, nem veszem figyelembe a válaszaid, abszolut inkompetens a témában.

Bántalmazoval nem lehet szakitani "valoban". Csak ugy ha megszervezed minimum azt hogy biztonsagban leszel.

A tobbi idehányt iromanyodat át se futom.

2022. jún. 18. 13:31
 38/59 A kérdező kommentje:
A segelyszervezet mondta is, hogy nagyon is jol csinálok eddig mindent. Mindent tudnak.
2022. jún. 18. 13:31
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem sikerült😂 Te meg tőlem nyíghataz itt 20 év múlva is. Annyi lesz a különbség, hogy már én SE válaszolok. Mindenki unja itt a vergődésed.
2022. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Szakitas es ami utána van eddig:

Rendort hivtam

A rendor miatt agyon akart verni kesobb.(A dühét gyűjti magában ahogy szokta, hogy az majd kitörjön elore tervezetten megszerveze)

Folyamat kontroll alatt tart ha egyszer is pasival látna ujabb ok a bantalmazasra ellenorzi azt is festem e a körmöm stb

Mindenrol tudni akar hol vagyok kivel mikor

Veletlen szembejovoget az utcan

Szépen beszél, manipulalgatni akar. Nem vagyok szemtol szemben abban a helyzetben, hogy nemeket szórogassak nagy vagányan.

Leirtam az elején amugy. Ugy teszek mintha bevenném a manipulaciot.


Es a nane stb is azt mondta hogy jol csinalom. Nem provokalom es szervezem a biztonságom.

De allandoan a városváltáson vannak, ezt akarnam kivédeni, leirtam az okokat.

2022. jún. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!