Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ráztak le mások bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ráztak le mások bántalmazókat?

Figyelt kérdés
Hol vannak ilyen sztorik amik nem elnagyolva írják le, hanem pontrol pontra konkrétan?

2022. jún. 18. 10:46
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Meg eleve most is ugy csinálja hogy a zaklatas jogkörét ne merítse ki. Nem tör be. "Véletlen" jön csak szembe. Stb.
2022. jún. 18. 11:24
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

Albérletben laksz?

Nem tudnád a háta mögött intézni a költözést? Sokaknak így sikerül megszabadulni a másiktól. Amíg a bántalmazó dolgozik addig kiköltözik a bántalmazott. Lehet hogy kell hozzá segítség a barátoktól, de ez a módszer már sok embernek bejött. Gondolom nem akarod így leélni az életedet.

Nincs senki olyan akivel meg tudnád beszélni, hogy segítsen neked (barátok, rokonok, munkatársak)?

2022. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Az utcán nincsenek mellettem csalad barátok allandoan. Meg az utcan közterületen mintha viselkedne is. Nappal. Azaz jobb ha ejszaka nem megyek sehova soha.


Persze a városváltás megoldás lenne. De itt a suli, munkahely meg pl szomszédok akik azonnal jelentik ha van vmi.

Ezt szeretnem elkerülni hogy várost kelljen váltanom. És vadidegenek között kelljen élnem akik semmiben nem lesznek segítség. Azaz teljesen magamra lennék hagyva. Csak egyszer tudja meg hol élek, sokkal veszélyesebb lenne.


Szóval szeretném tudni:

-elköltözés nélkül hogyan lehetne lerázni

-kb mennyi idő mulva felejtenek el, mikortol nem leszek már rögeszméje, mikortól nem kell már rettegve elaludnom minden neszre figyelve, mikortól merjek az utcán lenni

- mire számítsak konkrét szakítás, abszolut ignorálás után, amikor felébred benne a bosszuvágy, és abszolut jogosnak fogja tartani a "büntetést"

- aki tart a jogtól rendőröktől, az megölni vagy betörni stb nem fog ugyan, hanem mit hogyan csinalnak azok okosan?


Tapasztalatok kellenének.

2022. jún. 18. 11:43
 14/59 A kérdező kommentje:
Ferfivel meg egyesen nem.is mutatkozhatok. Meg mindegy ki van mellettem mert mások előtt sem mondhatok nemet mert az provokálás lenne. Lehet akkor es ott otthagyna az uton, de van masnap harmadnap.
2022. jún. 18. 11:45
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ők valóban le akarták rázni. Amikor már kb.62x "szakítottál" vele, azért siránkoztál itt, hogy hogy tud úgy bulizgatni, hogy te szakítottál. Konkrétan le se sz.rt, feléd se nézett, nem hogy kövessen. Akkor meg az volt a bajod. Meg hogy neki tök Mind1, hogy együtt vagytok-e. Azt ugye te se gondolod komolyan, hogyha ő kap egy távolságtartásit, majd a haverjai fognak követni 0/24-ben. Van jobb dolguk is. Kicsit sokat képzelsz magadról, mivel nárcisztikus vagy.
2022. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

Addig már eljutottam, hogy külön élünk. De egy városban.

Nekem is a család stb, neki meg a széles kapcsolatrendszere.

2022. jún. 18. 11:50
 17/59 A kérdező kommentje:
Nem bulizgat. Nincs ilyen hogy nem sz.r le abszolut nincs. A kontroll állando jellegű.
2022. jún. 18. 11:50
 18/59 A kérdező kommentje:
15 nem te ismered őt. Igenis vannak haverjai akik verőemberek, szervezett bűnözők, simán belemennek zsarolasokba fenyítesekbe, nem kell nekik 2szer szólni sem. A "páromat" meg kifejezetten tisztelik mivel tartanak is tőle nagyon nem kicsit.
2022. jún. 18. 11:52
 19/59 A kérdező kommentje:
*jav nincs ilyen hogy lesz.rna idiota. Akkor nem itt irogatnék.
2022. jún. 18. 11:52
 20/59 anonim ***** válasza:
100%

Kötve hiszem, hogy ez költözés nélkül menne. Gondolom már mindent megpróbáltál. Budapesten szerintem elég csak egy másik kerületbe költözni. Nekem megérné a testi/lelki nyugalmam miatt. Erre szokták azt mondani, "ha nem lépsz, az azért van mert nem fáj még eléggé". Megvárod még teljesen kicsinál pszichésen és akkor ne csodálkozz ha bekerülsz a pszichiátriára (nem így legyen).

Gondolom arra meg nincs pénzed, hogy egy állandó testőrt felfogadj magad mellé. Mert szerintem nagyon mást nem tehetsz. A rendőrök csak akkor intézkednek ha már vér folyik. Amíg te vagy a rögeszméje addig nem fog más nő felé közeledni, szóval erre is várhatsz ítéletnapig.

2022. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!