Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy szakítást? Hogy lehet elfogadni, hogy az akit szeretsz többé nem az életed része és többé semmit sem tudsz majd róla?

Figyelt kérdés
Átmentem már 1-2 szakításon, ennyire viszont még senkit sem szerettem:(
2022. nov. 30. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Idovel. En is ezen megyek keresztul,de akarmivel foglalom le magam igy is vannak napok amiken ugyanugy bogok😅 pedig mar fel eve volt. Egyszer elmulik(remelhetoleg).
2022. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem őt szeretted, hanem az érzést hogy olyan embert birtokolsz, aki ezt az jó érzést kiváltja belőled. Ha magát az embert szeretnéd, akkor nem sírnál utána. Nem meghalt, szóval ő él, szeretheted továbbra is. Ja, csaj hogy más fogja birtokolni? A boldog embernek semmije sincs! A fájdalom maga az egó és a kielégítetlen birtoklási vágy érzése.
2022. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nehezen lehet feldolgozni. Az egyik fö kerdes, hogy miert törtent meg a szakitas, kinek a hibajabol.

Ha volt veszekedes, akkor haragszol ra, düh van benned, talan könnyebb a tovabblepes.

Ha meg mindig szereted, de valamilyen oknal fogva nem müködött a kapcsolat, en arra gondolok,hogy szeretnem ha boldog lenne, ha nelkülem akkor nelkülem. De talalja meg a boldogsagot, a masik tarsat.

Hidd el, te is megfogod.

Amint lesz egy masik, egy uj szerelem, ra fogsz koncentralni, es nem a regire. De a boldogsag nem egy masik embertöl függ, hanem sajat magatol.

Addig viszont, sird ki magad, ha kell napokon, honapokon kersztül. Kezdj el egy sorozatot, gyakran mozdulj ki otthon, talalkozz baratokkal, foglald le magad.

Aztan az IDÖ mindent megold.


"Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.

Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely:

-A szomorú napokon vigasztalja,

-A nehéz helyzetekben bátorítja,

-A boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.

Csupán egyetlen szót vésett bele:


ELMÚLIK

2022. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erovel felesleges egy parkapcsolat, ha szerinted igy mukodik
2022. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Idővel és hiánypótlással… ha csak alkalmi is, de legyen valaki helyette.
2022. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy. Csak az idő az, ami segít. Nekem annak idején másfél év után múlt el. Valahogy úgy, hogy egy nap arra ébredtem, hogy már nem hiányzik. A hiánypótlás nálam nem működött, még rosszabb lett tőle.

N

2022. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. ugyanúgy érzek mint te. Ő volt életem szerelme. Ráadásul nekem kellett szakítanom vele, mert mentális beteg volt (gyógyulni nem akart) és rövid idő alatt kikészített volna lelkileg teljesen. Az ellenségeimnek sem kívánom ezt az érzést. 38/f
2022. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem meghalt a szerelmem, A tied él, egészséges, csak nem lesz veled. Úgyhogy szedd össze magad!
2022. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy drogost szerettem, de a drog szétválasztott minket. Így távolról szeretem, s tudtam ha vele maradok az én életem pocsék lesz, mert én nem vagyok szer használó. Idő kellett hozzá h földolgozzam, de sikerült.
2022. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is szerhasználót tartok távol magamtól, szerettem de sokat hazudott ezálltal laposodott. Azzal hitegetett h csak néha marihuánat szív, kiderült h többről van szó, ami nem fér az életembe. 8 hónapja leléptem.Hál égnek 65km van köztünk, esély sincs h összefussunk. Fél év után megkeresett viberen, de leráztam. Ráadásul most szültem meg a közös gyerekünket, de ő nemtudja h van egy gyereke, nem is fogja, megbízhatatlan szerhasználó nem hiányzik az életünkbe.

38N

2022. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!