Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a franc van a mai nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van a mai nőkkel, de tényleg?

Figyelt kérdés
7 évig voltam együtt egy nővel, mindenbe segítettem neki kb csak döntenie kellett és had szóljon. Utazgattunk, világot láttunk de ő mindenféle közös tervből kihúzta magát ami komolyabbá tehette volna a dolgokat. Pl albérlet vagy lakás vásárlás. Eleinte odáig volt alig bírtam “levakarni” vagyis saját teret szerezni majd szépen elment az egész dolog az ő javára és kész. Utána hitegetés talonba tartás barátkozás stb a semmiért. Részemről az önfeladás ment a végére mert nagyon kötődtem ő meg annál inkább csak magával foglalkozott. Tudom ne bánkodjak de basszus. Nem tudom rosszfiusan élni a párkapcsolatomat. Kiálltam magamért ha kellett már kiabálva is probaltam kompenzalni. Es nem tudom a merlegen eldönteni hogy a szakítás jogos volt e. Én vagyok e a rossz vagy ő ekkora káosz.

2023. jan. 14. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Jól értem, hogy az a gondod, hogy nem akart veled, random emberrel közös lakásba fektetni? Nem kellett volna 7 év alatt megkérni a kezét mondjuk??


Kivenni magadnak egy albérletet és megkérdezni, hogy be akar-e költözni?


Én sem cuccolnék össze senkivel, aki csak akkor hajlandó lépni, ha én noszogatom közös albira, az meg abszurd, hogy házasság nélkül közösen vegyünk lakást.


Én korábban ejtettelek volna. Az első, hogy te kiveszel magadnak egy albit(minigarzont), élsz ott 3-5 hónapot legalább, majd megkérsz, hogy költözzünk össze, felezzük a rezsit, és meglátjuk, hogy megy a házimunkamegosztás. Utána lehet esetleg összerakni a spórolt pénzt..


7 év alatt miért nem kérted meg? De komolyan!

2023. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
10,no vagyok, de férfiak védelmében is ugyanúgy fel szoktam szólalni! Ott nyilván azt látom, hogy kevesebb a normális, mivel velük ismerkedem potenciális pártként, velük van ilyen tapasztalatom. De elhiszem, hogy nőben is nagyon sok, legalább annyi idióta van.
2023. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se tudom a franc van a mai férfiakkal.

Ők is látják hogy folyamatosan szopattják őket, de nem lépnének.

Ha nem akarsz döntést hozni akkor fogadd el amit máshoz.

2023. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!