Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg a boldogságot? Mi a bűnöm?

Figyelt kérdés

Olyan sokat küzdöttem, hogy ne legyek selejtes áru, hogy ne csak az időseknek vagy az igényteleneknek kelljek, akik utánam kiabálják, hogy "De megb...álak kiscicám" bepiálva.

2 hónapja találtam valakit, aki nemcsak vonzodott hozzám, de én is vonzódtam hozzá. Szerelmes is lettem. Aztán tegnap azt mondta, hogy legyünk inkább csak barátok, mert neki ez nem megy, az exe óta nem volt senkibe szerelmes (3 éve). Tudta, hogy ma 12 órázok, de az se érdekelte, egy napot nem bírt volna várni tovább. A 12 órából végül 14 és fél óra lett, mert túlóráznom kellett, tegnap se aludtam semmit, végig sírtam az éjszakát. Nem ettem semmit, mert nem érdemlem meg, és bántom magam, büntetem. Ezt se a pszichológus, se az eljegyzett barátnőim se értik meg. Se az éppen most várandós sógornőm, akiktől fogom kapni hogy "Jön majd valaki, aki szeretni fog". Mert nekem nem jön.


dec. 16. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudunk rólad semmit, így nem tudunk válaszolni.
dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
És ha jönne, el is menne, ha látná, hogy hullafáradt vagy, éhezel, és nem szereted magad. Kíméld magad és kényeztesd, és ha jó formában leszel, minden könnyebben és jobban fog menni.
dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha te nem tudod magad szeretni, akkor más se fog. Itt rontod el, hogy tele vagy önútálattal.
dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Nálad is előtérbe helyezve fut az Önszabotálás.exe program. Zárd be és kezdd el élvezni ezt a tyúkszaros életet. De először egyedül! ;)
dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Gyűlölöd magad, más miért szeressen őszintén?
dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mert ha szeretem magam, akkor mindenki szeretni fog? Nem. Ez közhely.


Amikor nem voltam hullafáradt, amikor nem éheztettem magam, akkor miért nem kellettem senkinek?

dec. 16. 21:54
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem közhely. Ha ismered magad, a vágyaid, a valós elvárásaid, akkor nem mész bele méltatlan kapcsolatokba, megtanulsz szűrni és nem mindentől csak a rosszat fogod várni.
dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Nekem kellesz, ment privát, nem válaszoltál, mi a kérdés akkor?
dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha pszichológushoz nem is mész, de egy könyvet azért tudok ajánlani.


Christie Tate - A Csoport

(Hogyan mentett meg egy terapeuta és néhány idegen)

[link]


Egy olyan nőről szól, aki hozzád hasonló helyzetben lehet a könyv elején, és aztán bemutatja, hogyan jut túl ezen, bizonyos unortodox módszerekkel.

Természetesen rengeteg szenvedés és negatív tapasztalat után.

Én férfiként olvastam, és nekem is nagyon sokat segített ez a könyv.

dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert te meg azután futsz, aki tojik rád.
dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!