Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem érdemlem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemlem meg a boldogságot? Mi a bűnöm?

Figyelt kérdés

Olyan sokat küzdöttem, hogy ne legyek selejtes áru, hogy ne csak az időseknek vagy az igényteleneknek kelljek, akik utánam kiabálják, hogy "De megb...álak kiscicám" bepiálva.

2 hónapja találtam valakit, aki nemcsak vonzodott hozzám, de én is vonzódtam hozzá. Szerelmes is lettem. Aztán tegnap azt mondta, hogy legyünk inkább csak barátok, mert neki ez nem megy, az exe óta nem volt senkibe szerelmes (3 éve). Tudta, hogy ma 12 órázok, de az se érdekelte, egy napot nem bírt volna várni tovább. A 12 órából végül 14 és fél óra lett, mert túlóráznom kellett, tegnap se aludtam semmit, végig sírtam az éjszakát. Nem ettem semmit, mert nem érdemlem meg, és bántom magam, büntetem. Ezt se a pszichológus, se az eljegyzett barátnőim se értik meg. Se az éppen most várandós sógornőm, akiktől fogom kapni hogy "Jön majd valaki, aki szeretni fog". Mert nekem nem jön.


dec. 16. 21:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Többen vagyunk ebben a helyzetben, mit hinnéd.

Azzal nem leszel előrébb, ha nem eszel, és magadat bántod.

dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem biztos hogy magadban kell keresni a hibát. Gondolj bele, hogy egy hozzádillő társ nem feltétlenül van mindenhol.

Szerintem csak magadat gyötröd. Azt teljesen értem, hogy kétségbe vagy esve amiatt, amiken átmentél. Sokan vagyunk így, akik azt érezzük, mintha elkerülne bennünket az, akivel igazán összeillünk.

dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Cseréld a pszichológusod egy pszichiáterre. Ehhez már kell a gyógyszeres segítség.
dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Nézd,nyersnek fog tűnni amit mondok, ráadásul férfiként.

Három kapcsolat után,három szakítás után,amiben padlót fogtam,de nagyon ...Szóval kijelentem, hogy bizony nem jár mindenkinek sem a boldogság,sem a társ,sem a jó párkapcsolat.

És nem,nem jön olyan,aki majd szeretni fog.Ezt azok hangoztatják,akiknek rendben van az élete,és a másikon sajnálkozva bújik esténként a párjához és csókkal,öleléssel alszanak el.

Csak attól tudnék okosságokat,kioktatást elfogadni,aki már állt fel a padlóról úgy,hogy sokáig levegőt sem kapott attól,amit az élet bevert neki...

Viszont erősnek kell lenni,nem hallgatni szirénhangokra,nem emlékezni a másikra,milyen volt,hogy volt. Mert már csak volt ! Már ami fél órája történt,az is múlt!

Előre kell nézni és menni tovább,nagyon nehéz,főleg ha látjuk,mennyi boldog pár van, másoknak jut szeretet.

Senkim nincs,de megyek előre,hat éve - amikor is karácsony előtt hagytak el, Mr.Nagyfarkú Szupercsődör miatt.Mellesleg pár hónap múlva vissza akart jönni,mert azért nem olyan szuper volt,mint látszott.

És itt a másik fontos dolog,senkit nem szabad visszaengedni,senkit,bármiért is lett vége. Saját magunk szembeköpése lenne ,a másik pedig legyintene,ja ez úgyis visszafogad.Nagyon sokan elkövetik ezt a hibát,még rosszabb lesz utána.

Hidd el nekem, ha látják,hogy nem omlasz össze,akkor tisztelni fognak,mert a szánakozásnál nincs rosszabb !

És akit tisztelnek,aki erős, az megérdemli a figyelmet és a szeretetet !

Fel a fejjel !


F

dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem összeomlani. Nagyon fáj. Főleg hogy rengeteget vártam rá, nagyon megvolt az összhang, volt mindig beszédtéma, és én szerelmes vagyok belé. Olyan érzést váltott ki csak egy jó reggelt kívánó üzenet, mint soha semmi. Jó volt valakihez tartozni, jó volt szeretni és szeret(get)ve lenni. Ezt semmilyen dolog nem tudja pótolni, és hogy ezt megtapasztaltam, csak rosszabb, mert már tudom, hogy mit veszítek. Éreztem már ilyet, de akkor nem teljesült be a szerelem, csak randizni voltunk együtt. Utána csak üresség maradt, amikor letiltott, és nem jött semmilyen visszajelzés.
dec. 17. 07:36
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert csak a tökéletes külsejű férfiakkal állsz szóba. Ők bármelyik nőt megkaphatják, miért pont téged választanának? Próbáld meg elfogadni a saját szinteden lévő férfiakat is, köztük lesz olyan, aki szeret.
dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ő sem volt tökéletes külsejű.


"köztük lesz olyan, aki szeret"


Az meg akkor mellékes, hogy én szeretem-e? Vagy vonzódok hozzá?

Nem tudom elfogadni az olyan férfiakat, nem tudok az olyanokhoz vonzódni, akik nem adnak magukra, nincs egy alap műveltségük, hogy legalább helyesen tudjanak írni, vagy egyáltalán lehessen velük beszélgetni. És akkor még nem is beszéltünk a vonzalomról, szerelemről.

dec. 17. 11:03
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy nem tudsz vonzódni azokhoz a férfiakhoz sem, akik nincsenek 190 cm magasak, nincsenek kigyúrva és nincs tökéletes arcberendezésük. Ez a baj.
dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
Hasonló érzéseim voltak nekem is amikor 1,5 év után ghostingolt az akibe szerelmes voltam. Csalódtam magamban mert mindent megtettem, hogy ő is megszeressen és elbuktam, plusz a reményt is elvesztettem, hogy kapcsolatom legyen. Majd idővel kicsit jobb lesz mert olyan mintha álmodtad volna. Keresd máshol a boldogságot.
dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Bocs, nekem sem kelle olyan nő, aki önbántalmazó, éhezteti magát és depressziós.


Menjél el pszichológushoz, és dolgozz magadon. Senki nem kíván egy súlyosan beteg ember önkéntes ápolójává válni, pláne egy kapcsolat legelején, és folyamatosan aggódni, hogy xy eszik-e pl.


Nem a párod dolga, hogy az órát figyelje és szóljon, hogy egyél, vagy ne tépd a bőrt az ujjadról, stb.

dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!