Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott. Utána kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott. Utána kiderült hogy terhes vagyok. Megkérte a kezem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

2évig voltunk együtt. Vele terveztem az életem. Ő nem velem... elhagyott mondván, hogy nagyon boldog tudott volna lenni velem, de azt érzi jönni fog valaki akivel boldogabb lehet...

A szakítást követő héten nem jött meg. Először a stresszre fogtam. Majd kiderült terhes vagyok...

Fogamzásgátlót szedek. Több mint féléve. Szóval vicces... Már csak azért is mert rendesen szedem, s odafigyelek rá...

Na de miután kiderült (orvosilag is) hogy terhes vagyok, jött a nagy dilemma... Józan ésszel elvetetném, de... tudom, hogy egy életen át bánnám. Először is így volt vele, de most megkérte a kezem.

MEGKÉRT!!!!

S ez egy szar helyzet...


Ő 25. én 24



2012. máj. 3. 13:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
31%

"Mellesleg már tudjuk mi lenne a neve. Pár hónapja jártunk, amikor kitaláltuk hogy fogják hívni a gyerekeinket.

"


Figyelj,akkor lehet ez most a sors keze és van egymás mellett keresnivalótok!


Egy kedves barátnőmnél becsúszott a baba,még a kapcsolatuk nagyon korai fázisánál.Összeházasodtak,rengeteg problémáik van,de felnőttek mind a ketten a terhesség és a gondok következtében.A mai napig vannak veszekedések, és válásról is szó van,de mégis kitartanak egymás mellett.Szóval van ilyen is:) Hidd el lehet úgy boldogság ha igazán akarjátok!

2012. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Dottorre ***** válasza:
100%

AZ én véleményem az, hogy miért ne érne meg egy misét a dolog? Ne engedd, hogy megkérje a kezed, mert ez így nem őszinte, ezt te is tudod. Éljetek együtt, neveljétek együtt a gyereketeket. Ha úgy érzed, hogy a kapcsolat helyrejött, jó apja lett a gyerekének, akkor nincs gond, minden mehet tovább a maga útján. Ha pedig nem változik a srác, esetleg férretekintget, ma már nem gáz az sem, ha valaki kisgyerekkel keres pasit, nekem pl két unokatesóm is így találta meg élete párját!

25F

2012. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Aztán csak a baba tart titeket össze, de nem az érzelmek. Ebből soha semmi jó nem sült ki...

Szerintem semmiképp se menj hozzá. Ha a babát megtartod még így is lehet jó apukája.

2012. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A helyzetet szopásnak hívják, de attól függetlenül érdekes szituáció. Hirtelen elkezdett a srác aggódni, hogy mi van, ha van jobb?

De a saját gyermekénél senki sem teheti boldogabbá az embert, szóval ha csak a boldogságot kereste a szerencsétlen, akkor rá fog találni, na most hogy neked ebben mekkora szereped lesz, az más kérdés.

Én ha nő lennék, tuti, hogy nem mennék hozzá egy ilyen helyzetben, a vallásos szüleit lesz@rnám magasról, a gyereket elvetetném és keresnék egy normális férfit, hát csak van. Annyira meg nem eshetsz nehezen teherbe, ha tabletta mellett is sikerült.

2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél?
2012. jún. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Bocs, ha nyersen őszinte vagyok, de én egy másodpercig nem maradnék egy olyan ember mellett, aki azért hagyja el a barátnőjét, mert "jó veled bébi, de lehet, hogy mással még jobb lenne". Mi vagyok én, szamár, ameddig nincs ló? Micsoda sértés ez már? És hol a garancia, hogy összeházasodva nem fog kikacsingatni? Magad írod: "Vele terveztem az életem. Ő nem velem...". 25 éves korban már nem változik az ember, hiába bízunk ebben: tapasztalatból írom. Máris rossz a szájízed: gondolod, a síró gyerek, kialvatlanság, gyes/d alatti pénztelenség okozta nehézségek csak javítanának ezen? Én nem hiszem. Nézd, én eddig csak olyan helyzeteket láttam, amikor a gyerek nem "mentette meg" a kapcsolatot. Az az érzésem, hogy ő "csak" meg akar felelni a vallásos családjának. Persze hány olyan család van, akik kifelé mutatják a rózsaszín cukormázat, zárják a szöget, a csukott ajtók mögött meg el vannak hidegülve.


Egyedülálló anyaság - hááát... "Józan ésszel elvetetném, de egy életen át bánnám" - pontosan mit? Mert a harmonikus kapcsolat elveszített lehetőségét már így is, úgy is. Szerintem.

2012. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Hogy alakult a sorsotok?
2022. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!