Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok, ha a barátnőtök a következőket mondaná nektek?

Figyelt kérdés
Hogy szeret téged, megtalált benned mindent, ami kell, de túl fiatal, ki akarja élni magát, és pasizni akar. Másokkal is akar lenni, de pár éven belül, kb 5 éven belül majd úgyis visszamegy hozzád és tőled akar gyereket. Mit szólnátok ehhez?

2012. máj. 5. 00:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%
Miért lenne ribanc ????Mert még élni akar??? Komolyan nem értelek titeket...
2012. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de ha szeretek valakit, akkor vele maradok. ha nem, akkor megmondom, hogy vége. de az a legnagyobb g.ciség szerintem, hogy szeretlek, te vagy a lelki társam, a nagy őm, de én még dugni akarok másokkal, nagyon viszket odalenn, de azért várj rám, mert ha szétk.rták az agyam, akkor visszafogadlak. hát ezért.
2012. máj. 5. 11:44
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig te is találsz másikat. Ha menni akar menjen, de vissza már ne jöjjön, mert az újból felmelegített leves nem az igazi. 5 év múlva már te is más leszel, meg ő is. Szerintem nem is szeret igazán, ezt női szemmel így látom, tudom fiukat kérdeztél, de azért én is írtam

(31hetes kismama)

2012. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam végig a többi hozzászólást és választ is. Ne aggódj,nem fog visszamenni ahhoz a csajhoz, de azért beszélgetnék a helyedben a sráccal, hogy mit érez irántad, és elmondanám, hogy rábukkantam a levélre és ő hogy áll a dolgokhoz.

(31 hetes kismama)

2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%

Hmmmm... Valami olyasmit, hogy most kap egy hetet, gondolja át mégegyszer. Ha uténa is fenntartja, köszöntem, fel is út, le is út, engem ne fárasszon. Elismerem, néha én is elgondolkozom rajta, de ha már egy kapcsolatban vagyok, akkor abból igyekszem kihozni a legtöbbet, nem pedig tanulókörnek veszem.


Nekem nem szimpatikus ez a hozzáállás, ha akrja csinálja, de nélkülem. Pont.


17/F

2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
hozzátenném azért annyira nem volt fiatal, nem tini volt. együtt laktak, és szakításkor már megvolt a pasija, és szakítás után rögtön hozzá is költözött...
2012. máj. 5. 13:29
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ebben a sztoriban az a legnagyobb gz, hogy kutatsz a barátod e-mailjei között. Ez alap, hogy a másik e-mailjeit, smseit nem olvassuk, mert megbízunk benne. Ha nem, akkor megette a fene az egészet.

A másik csaj meg kurv@, azon nincs mit szépíteni.

2012. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
nem e-mail volt, hanem levél :) és eszem ágában sem volt kutakodni! mikor összeköltöztünk, akkor zsákokban hordta át a dolgait, és eléggé össze-vissza volt belepakolva, ömlesztve minden. mai napig ott hever az egyik zsák a szekrényben, és vannak benne lomok, de hasznos dolgok is. leszakadt majdnem a polc, nekem meg kellett a csavarhúzó, és gondoltam megnézem, h a zsákban van -e. miközben kerestem, akkor találtam meg a levelet. tegye fel a kezét, aki ilyenkor visszatenné a levelet, és rá sem nézne...
2012. máj. 5. 13:43
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

[link]

na jó...

[link]

2012. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt reagálnám, hogy szórakozzon mással 5év múlva is és ne velem:)
2012. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!