Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit reagálnátok, ha a barátnőtök a következőket mondaná nektek?

Figyelt kérdés
Hogy szeret téged, megtalált benned mindent, ami kell, de túl fiatal, ki akarja élni magát, és pasizni akar. Másokkal is akar lenni, de pár éven belül, kb 5 éven belül majd úgyis visszamegy hozzád és tőled akar gyereket. Mit szólnátok ehhez?

2012. máj. 5. 00:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nos ismerek olyan párt akik egy ilyen felvetés után nyitott kapcsolatban élnek, azóta meg is esküdtek ...

A te esetedben, viszont beszélnék a párommal, és engem személy szerint nagyon zavarna a csaj jelenléte, szóval ott meg is kérném, hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot.

2012. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
hát végül a csaj pasija hamarabb megtette ezt. de akkor sem értettem, hogy mit kell ezen rinyálni, mert hát ment a sírás rendesen (persze nem szó szerint). olyan nehéz ezt megérteni? kinek hiányzik, hogy az ex állandóan befigyel a képbe? nagyon alattomos egy csaj.
2012. máj. 6. 21:21
 23/27 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. És ő micsoda amúgy? Jövőbelátó? Honnan tudja mi lesz veletek külön-külön 5 év múlva??
2013. jan. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
ő arra számított, hogy ő kiéli magát, barátom meg vár rá. ha meg van barátnője, akkor majd automatikusan dobja, ha ő jelez.
2013. jan. 20. 03:55
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki,hogy rendben menj,de nem kell visszajönni.
2013. jan. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én annyit mondanék, hogy rendben megértem, ha én sem dugtam volna mással rajta kívül akkor az gáz lenne, de azt ne várja el tőlem, hogy várok rá.
2013. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Megbeszéltétek a dolgot?
2013. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!