Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi lenne a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a jó döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy a jelenlegi barátnőmmel pár napja jöttem össze újra. Azelőtt jártunk fél évet, plusz még egyet (régebbi gondok). De tavaly nyáron egy másik fickó kieszelte, hogy ő megszerzi magának az én barátnőmet. Sikeresen tönkretette a kapcsolatunkat ( hiába mondtam a csajnak, hogy ő rossz ember, nem hallgatott rám, és a sok vita után szakítottunk.)

Most pár napja hogy újra együtt vagyunk, ma megtudtam, hogy ez az illető lefeküdt a lánnyal. Nem is lenne akkora baj, ha szakítás után.. de szakítás előtt kb. 3 hónappal már megvolt neki - fél éve, amikor még együtt voltam vele, és bíztam, és hittem neki hogy szeret.

Most hogy ezt ma elmondta a csaj, sírt, nagyon megbánta ahogy mondotta, és a fickót kidobta (aki beismerte hogy csak a lukra célzott, semmi más nem érdekelte). A lány viszont könyörög, hogy ne hagyjam el, mert senki sem marad. Sokszor gondol az öngyilkosságra, és félek, most képes lenne megtenni.


Szerintetek megbocsájtsak neki, vagy hagyjam a francba, és nézzek egy normális barátnő után?


Ő 16L, én 17F, a csávó 19F.



2012. máj. 20. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénznek jó volt, legalább hamar túlestél ezen is. Néha azért járhat a második esély, csak nem a ribizliknek. :)
2012. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát, mostantól jobban odafigyelek az ilyenekre. :)

És még ő írogat nekem vagdalkozó modorú leveleket, hogy hú én milyen sz*r ember vagyok... sajnálom a következő pasiját. :(

2012. jún. 18. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!