Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi az az idő ami még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az idő ami még normálisnak mondható egy szakítás kiheverésére? (4éves kapcs) van olyan h indokolatlanul sok idő ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én 10 éves kapcsolat végét egy pillanat alatt kihevertem. Ami nem igaz, mert sokáig gondolkoztam, hogy szakítsak-e. De akkor már tényleg semmit nem jelentett az a kapcsolat.

Van ismerősöm, aki évekig szenvedett, viszont ott őt hagyták el.

2012. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2 év az még belefér ilyenkor, de csak ha tényleg nagyon jó volt a kapcsolat. Ha nagyon jó volt, akkor viszont miért ment tönkre?
2012. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem nem régen lett vége egy 3 és fél éves kapcsolatomnak...1 hónap múlva már vígan szartam rá, de addig se sírtam utána csak kicsit rosszul éreztem magam, de nálunk ő szakított és nagyon szemét volt..


27/N

2012. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Négy évet nekem úgy sikerült egy hónap alatt kihevernem, hogy már régóta érett a szakítás. Sőt, egyszer el is költöztem, de aztán mégis adtam egy újabb esélyt magunknak. Rá fél évre csak annyit mondtam csendesen, hogy holnap összepakolok és elcuccolok. Nem kellett már magyarázni semmit.

Indokolatlan sok idő az, amikor már évekig nem tud túljutni rajta, még mindig olyan szinten vergődik, hogy az akadályozza egy újabb párkapcsolat kialakulását.

2012. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nálam talán igy utólag belegondolva a végefelé lehetett érezni h valami talán nem oké aztán egyszer csak közölte h már nem szeret.
2012. szept. 5. 23:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyébként érzelmileg igazán fontos kapcsolatnál (nem ilyen pár hónapos tinijárásos baromságokra gondolok meg arra az esetre, mikor már a hátad közepére kívánod az illetőt- úgy különösebben persze, hogy nem visel meg) azt mondják a szakemberek, hogy kb 1-másfél év, mire lecseng a szakítás fájdalma. Pont úgy, mikor elveszítesz egy közeli, fontos hozzátartozót, ilyenkor is van egy gyász-időszak. Normál esetben ennek a hossza az, ami úgy 1-másfél év. Ennyi idő kell ahhoz, hogy az iszonyatos, mardosó fájdalom, üresség, hiányérzetből egy belső, elvont alakká váljon az illető benned. Akkor olyanná válik mint egy kedves, régi emlék. Sose felejted el, ez hülyeség és nem is kell.

Én is megszenvedtem a szakítást, keserves időszak volt, aki átélt ilyen komolyabban, annak nem kell részleteznem. De eljutottam arra a pontra, mikor azon kaptam magam, hogy jóm érzéssel tölt el, hogy volt nekem az exem, mert szegényebb lettem volna egy csodaszép élménnyel. Természetesen voltak jó és rossz napjaink együt, de így volt egész. A tanulságokat levontam, most már jobban tudom, mit várok egy férfitól és egy kapcsolattól és persze önmagamtól. A kapcsolatot lezártam, elfogadtam, hogy a múlt, és azóta várom az új szerelmet. És tudom is, hogy eljön:)

2012. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!