Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok ennyire buta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire buta? Tudom, hogy ez megalázó, de mit csináljak, hogy feledjem?

Figyelt kérdés

Volt egy völegénnyem majd 3 évig. Aki az utolsó hónapokban folyamatosan csalt, és talán nem egy nője volt mellettem.

Volt 1 hónapos szünetünk, tegnap ide jött, és ölelkeztem vele hasonlók. Azóta mióta nincs velem kb 2 hónap van neki egy nője akivel együtt él.


Tudom, hogy hülye vagyok, hogy beszélek vele, de ha hónapok nem voltak elég, hogy elfejtsem (úgy hogy nem is beszéltem vele) akkor mi fog segíteni?


Közben nekem is volt valamim, de nem ment, így vége lett.

Valahol úgy érzem én is fontos vagyok neki, de saját magam köpöm szembe.



2012. nov. 18. 18:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen őszintén ő a gyermeke Anyjának képzel el, semmi másnak...
2012. nov. 18. 18:51
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"ráébresztettek hogy 3 évet amiért harcoltam ne hagyjam..."


Ne keverd össze a szerelmet a megszokással. Nem biztos, hogy a régi a jó, és az újtól félni kell. Leélheted az egész életedet hazugságban és kétségek között, te tudod. De szerintem nem te lennél az első, aki rájött, hogy zsákutcába tart.

2012. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A gyereke anyjának képzel el, és ilyen hamar összekõltözött egy másik növel? Te még ezekután vissza akarod fogadni? Hát nem tudom de igazán felébredhetnél már az álmaidból.
2012. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Te most végig gondoltad már, hogy miről beszélsz ?


Az nem lehet, hogy ennyire ne legyen tartásod !!!

2012. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"teljesen őszintén ő a gyermeke Anyjának képzel el, semmi másnak"


Gondolom ezt ő mondta. És mit mondanak a tettei?

2012. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire szeretnél gyereket és mégis ilyen családi életet szánsz neki, amit ez az ember nyújtana nektek? Szerintem ez kicsit felelőtlenség a részedről és nem igazságos a leendő gyerekeddel szemben. Legalább erre gondolj és vele ne tolj ki, ha már magaddal ki is tolsz!
2012. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de meg kell erősítsem, amit fent írtál. Buta vagy. Elvakítanak az érzelmeid.

Ha a gyereke anyját látná benned, nem egy másik nővel lenne. Neki valószínűleg ugyanúgy állítja, hogy gyereket szeretne tőle.


Valahol , mint ember biztos fontos vagy neki, de nem mint NŐ, mint a gyereke anyja vagy a szerelme!!!

És ez biztos. Én is jóban vagyok a volt párommal, bármit kérne tőlem, segítenék neki.

De ezt nem szabad félreérteni.


Az, hogy nem találtad meg rögtön a számodra megfelelő új partnert, nem azt jelenti, hogy ilyen nincs!


Tulajdonképpen ettől a helyzettől majdnem, hogy csak jobbat találhatsz magadnak!

2012. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem teljesen őszintén ő a gyermeke anyjának képzel el, semmi másnak..."


Ez nem hangzik valami jól. Ezek szerint nem szerelmes beléd, nem akar a társad lenni, nem akar semmit tőled, csak hogy megszüld és neveld a gyerekét.

Amit mondott, nagyon gáz!

2012. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Tehát szülsz neki gyereket akit valószínűleg te fogsz ellátni, mert a női mellett csak kevés idő jut a családra. Ha megvan a gyerek számára megszűnsz nő, társ lenni. Tényleg ilyen életet akarsz?
2012. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Már egyszer úgy volt, hogy sikerül csak akkor valamiért nem jött össze a gyermek. Akkor örömmel újságolta mindenkinek.
2012. nov. 18. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!