Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vagyok ennyire buta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire buta? Tudom, hogy ez megalázó, de mit csináljak, hogy feledjem?

Figyelt kérdés

Volt egy völegénnyem majd 3 évig. Aki az utolsó hónapokban folyamatosan csalt, és talán nem egy nője volt mellettem.

Volt 1 hónapos szünetünk, tegnap ide jött, és ölelkeztem vele hasonlók. Azóta mióta nincs velem kb 2 hónap van neki egy nője akivel együtt él.


Tudom, hogy hülye vagyok, hogy beszélek vele, de ha hónapok nem voltak elég, hogy elfejtsem (úgy hogy nem is beszéltem vele) akkor mi fog segíteni?


Közben nekem is volt valamim, de nem ment, így vége lett.

Valahol úgy érzem én is fontos vagyok neki, de saját magam köpöm szembe.



2012. nov. 18. 18:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Még 3évig menyasszony lehetsz mellette...
2012. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Te tényleg jól érzed, hogy buta vagy!
2012. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
62%

"Már egyszer úgy volt, hogy sikerül csak akkor valamiért nem jött össze a gyermek"


Ezt úgy kell érteni, hogy baj van a baba projekttel? Mert amúgy a világ legegyszerűbb dolga a szaporodás. Nem azért járkál más nőkhöz, mert nálad valamilyen gond van?

2012. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Most szomorú vagy, de hamarosan rájössz, mekkora mázlid van, hogy megszabadultál ettől a tetűtől.


Annyira aljas és undorító dolog, mikor v.ki a másikat parkolópályán tartja csak azért, hogy legyen hova bekuncsorognia magát, ha nem jönnek össze a dolgai!

2012. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Attól még szeretheted, de ha van egy kis méltóság benned és női büszkeség akkor nem állsz vele szóba. OTthon meg bőghetsz eleget miatta, bár nem érdemli meg, szeirntem sosem voltál fontos neki, ha folyamatosan csalt....
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De az hogy ezt felismertem mar jo jel. Akkor mindenfele kapcsolatot szakitsak meg vele ujra?? Indok nelkul "tavozzak"??. Biztos kettyosnak fog tartani...
2012. nov. 19. 10:24
 27/29 anonim ***** válasza:

"Biztos kettyosnak fog tartani"


Ne érdekeljen az, hogy minek fog tartani, szedd össze magad és fel emelt fejjel mondd ki neki, hogy vége, és még egy mosolyt is ejtsél és fordits neki hátat és szépen ott hagyod.

2012. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy indok nélkül????

Nem kell távoznod, ő már távozott. Ezt ne hagyd figyelmen kívül.

Egyszerűen megmondod, hogy eleged lett a hitegetésből.

Nyugodtan foglalkozzon csak a barátnőjével. Neked erre az édes hármasra már nincs szükséged!

2012. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Most Te tényleg ilyen vagy ? Eszméletlen !!!
2012. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!