Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, hogy emiatt szakítottam?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam egy fiúval, mert szerintem igénytelen. Pontosabban: nem mos kezet soha sem wc után, sem kutyasímogatás után, sem azután, hogy hazaér (tehát megfogdossa a buszon a kapaszkodót, boltajtón a kilincset, pénzt fogdos, stb.) vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy csak akkor mos kezet, amikor tusol.

Nem törli ki a seggét kakálás után.

Zsírosabb típusú az arcbőre, de nem is kicsit és semmit sem tesz ellene. Ez úgy tűnt föl, hogy a szatén párnahuzat furán nézett ki. Sok agyalás után rájöttem, hogy a bőre miatt. Szerintem az a normális, ha tusoláskor szappannal mosuk meg az arcunkat, reggeli mosdáskor elég a sima víz is. De ő sosem szappanozta az arcát.


Szerintetek is igénytelenség, amiket írtam? Volt, aki hülyének nézett, hogy ezek miatt szakítottam...



2013. febr. 11. 02:49
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
8., nem volt büdös.
2013. febr. 11. 03:00
 12/59 anonim ***** válasza:
Mindegy mi volt akkor. Kiderült, hogy egy igénytelenség és otthagytad. Ez a lényeg, ez a fontos!
2013. febr. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
Ezt a kakálós dolgot, hogy vetted észre? Nem zárta be a budiajtót?
2013. febr. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ez a srác más dolgokban is igénytelen lehet. Ez több, mint zavaró momentum.
2013. febr. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:

ma 03:04


ez a lényeg... ha ö ilyen "fontos" dolgokban is igénytelen akkor minden másban is az... ezért nem alkalmas párkapcsolatra...

2013. febr. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

13., Náluk a fürdőből nyílt a wc.

Először az tűnt fel, hogy túlságosan gyorsan végez a kakálással. Aztán mikor következőnek ment wc-re, én bementem a fürdőbe és hallgatóztam. Persze fésülködének, kézmosának álcáztam a dolgot. Hallottam, hogy pottxan-pottyan, wc lehúz és már jött is ki.

Ledöbbentem. Alig akartam elhinni...

2013. febr. 11. 03:07
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
Csak 100 féle fertőzést hordozhatott.
2013. febr. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
hogy nem lehet büdös ha egyáltalán ki se törli a valagát
2013. febr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
18., ezt én sem értem azóta sem.
2013. febr. 11. 03:20
 20/59 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, hogy a valagát kitörölte csak gyorsan.:D A baj ott van, hogy utána nem mosott kezet.
2013. febr. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!