Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, hogy emiatt szakítottam?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam egy fiúval, mert szerintem igénytelen. Pontosabban: nem mos kezet soha sem wc után, sem kutyasímogatás után, sem azután, hogy hazaér (tehát megfogdossa a buszon a kapaszkodót, boltajtón a kilincset, pénzt fogdos, stb.) vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy csak akkor mos kezet, amikor tusol.

Nem törli ki a seggét kakálás után.

Zsírosabb típusú az arcbőre, de nem is kicsit és semmit sem tesz ellene. Ez úgy tűnt föl, hogy a szatén párnahuzat furán nézett ki. Sok agyalás után rájöttem, hogy a bőre miatt. Szerintem az a normális, ha tusoláskor szappannal mosuk meg az arcunkat, reggeli mosdáskor elég a sima víz is. De ő sosem szappanozta az arcát.


Szerintetek is igénytelenség, amiket írtam? Volt, aki hülyének nézett, hogy ezek miatt szakítottam...



2013. febr. 11. 02:49
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
19%

Nem olvastam a válaszokat direkt, hogy megőrizzem a pártatlan SAJÁT véleményt.


Szóval akkor, ha a sráccal meg sem próbáltál semmit, annak érdekében, hogy értékelje át a higiénés szokásait, hanem puff kihajítottad, akkor vagy mazochista vagy, vagy nem is szeretted őt igazán.


Ha sokszori beszélgetés után ő még csak hajlandóságot sem mutatott a változásra, hanem esetleg még röhögött is és leszarta az igényeidet, úgy érthető.


Önmagában egy higiéniai igénytelenség nem váló/szakító-ok, de ha már annyira terhére van a partnernek, hogy ezt nehezebb elviselni és nem a srác hiányát, akkor érthető.


De a kérdésedből nem derült ki, hogy egy elvárós, türelmetlen hárpia vagy, vagy egy olyan lány, akinek minden próbálkozása hiába való volt és nem tudott hatni?

2013. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ha elolvastad volna a válaszokat, jobban megismerhetted volna a helyzetet. :)
2013. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

18:48-as,


most ne,hogy már a lány legyen hárpia...

Ha egyszerűen megundorodott tőle akkor mit kellett volna csinálnia?Foggal körömmel ragaszkodnia,hogy de én akkor is veled maradok?


Nyilván nem volt belé szerelmes,de nem is csoda ezek után,ezért sem kell őt okolni,hogy biztos nem szerette igazán..És akkor mi van,ha nem szerette?Nem szerette és kész,ennek függvényében is cselekedett...

2013. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
És nehogy már egy felnőtt férfit a barátnőjének kelljen megtanítania az alapvető higiéniai dolgokra???
2013. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez k*rvagáz. Én annak örülnék a helyedben, hogy nem szedtem össze a mocskos, kulás kezétől egy fasza kis belső e-coli fertőzést. Most gondold el, hogy hányszor lehetett olyan, hogy a kulától e-colis ujjaival benned matatott előjáték alatt. Mert nyilván máskor se mosott kezet. Jézusom:OOO. Én minden eddigi pasimat elküldtem szex előtt kimondottan kezet mosni és nem engedtem a hosszabb körmöt.
2013. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is a konyhából nyílik a wc!!!!!:D
2013. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Miért, még kinél?
2013. febr. 13. 20:37
 58/59 anonim ***** válasza:
0%
A római pápánál....
2013. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Nála nem hiszem, de én amúgy azt írtam, hogy náluk a fürdőből nyílt és szerintem nem írta más sem, hogy náluk a konyhából, azért kérdem.
2013. febr. 13. 22:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!