Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, hogy emiatt szakítottam?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam egy fiúval, mert szerintem igénytelen. Pontosabban: nem mos kezet soha sem wc után, sem kutyasímogatás után, sem azután, hogy hazaér (tehát megfogdossa a buszon a kapaszkodót, boltajtón a kilincset, pénzt fogdos, stb.) vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy csak akkor mos kezet, amikor tusol.

Nem törli ki a seggét kakálás után.

Zsírosabb típusú az arcbőre, de nem is kicsit és semmit sem tesz ellene. Ez úgy tűnt föl, hogy a szatén párnahuzat furán nézett ki. Sok agyalás után rájöttem, hogy a bőre miatt. Szerintem az a normális, ha tusoláskor szappannal mosuk meg az arcunkat, reggeli mosdáskor elég a sima víz is. De ő sosem szappanozta az arcát.


Szerintetek is igénytelenség, amiket írtam? Volt, aki hülyének nézett, hogy ezek miatt szakítottam...



2013. febr. 11. 02:49
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
20., nem törölte, mert nem tépett papírt. És annyi idő telt el a pottyanás és a wc lehúzása közt, hogy felhúzta a gatyáját.
2013. febr. 11. 03:26
 22/59 anonim ***** válasza:
69%
Ez best of Mònika show.. Na de ilyet kérem? O.o
2013. febr. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

Lehet már letépte előbb.:) Nem mindenki hagyja a végére a tépést. Én már félúton letépem például.:D


De mindegy igénytelen volt ettől függetlenül.

2013. febr. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
De nem tépte le, mert azt is hallottam volna :D
2013. febr. 11. 03:35
 25/59 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kézzel törölte ki. O.o
2013. febr. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:43

akkor sem mosott kezet... :)

2013. febr. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 Pretty Ballerina ***** válasza:
88%
Beletörölte a ruhájába, a falba, nem látható helybe.
2013. febr. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

Ballerina, ez eszembe sem jutott :D

Mondasz valamit... Az a szomorú, hogy ki is nézném belőle :D De az azért már tuti szagos lett volna :D

2013. febr. 11. 03:51
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Remélem miután szakítottál vele alaposan kimostad a szádat szappannal. Ha wc után nem tette meg a kötelezőket és belenyúlt a szájába és utána veled csókolózott hát az nem túl egészséges.:D
2013. febr. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%

De az is lehet, hogy a papirral nem akarta felsérteni Kula Bá' érzékeny bőrét :)

Kérdező:

a Wc ben amikor bent volt hallottál beszélgetést? Vitatkozást esetleg? :/

2013. febr. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!