Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátnőm az exem miatt, pedig semmi sem történt, csak félreérthető volt a helyzet és a csajom ránk nyitott. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom moziba ment a barátnőivel, úgyhogy én is elmentem a haverokkal, és megittunk néhány pohár sört. Minden jó volt, amíg véletenül össze nem futottam az exemmel. Szó szerint. Nem figyeltünk oda, és összeütköztünk, ő meg magára öntötte a piát, ami a kezében volt, plusz az én söröm maradéka is rajta landolt, szóval totál elázott a csaj. Arról már nem is beszélek, hogy fehér póló volt rajta... Elkezdett sírni, hogy tönkrement a ruhája, és hogy fog így hazamenni, mindenki őt fogja bámulni a buszon, stb, és mivel tulajdonképpen félig-meddig én okoztam a balesetet, meg kb 2 utcára laktam onnan, mondtam neki, hogy akkor gyorsan felugrom és adok neki egy pólót kölcsönbe a barátnőm cuccai közül, aztán majd valamikor visszaadja nekünk. Elmentünk hozzám, kerestem neki pólót, odaadtam neki, mondtam, hogy vegye át nyugodtan, addig én megvárom odakint, aztán én ki is mentem a konyhába.

Közben viszont hazaért a barátnőm a moziból, benyitott a szobánkba, hogy lepakolja a táskáját és ott találta a szoba közepén az exemet egy szál melltartóban.


Állatira kiakadt, ordibált velünk, azt se hallgatta végig, hogy mi történt. Állítása szerint a helyzet teljesen egyértelmű volt, és ezen nincs mit megmagyarázni. Mit csináljak?? Nem hallgat se rám, se az exemre, szerinte hazudunk és meg van róla győződve, hogy viszonyom van az excsajommal... Ami persze érthető, de emiatt a hülye félreértés miatt nem akarom őt elveszíteni, nagyon szeretem és szeretném, ha megbocsátana. Vagy legalább meghallgatna... Azóta nem veszi fel nekem a telefont, kinyomja. Az sms-ekre és a hangposta üzenetekre nem válaszol. Facebookon letiltott.


Mit tanácsoltok?? :S :(



2013. ápr. 21. 14:51
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%
Már eleve az a gáz, hogy a barátnőd ruhái közül adtál neki. Letépném a fejed meg az exedét is.
2013. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Én sem állnék veled többé szóba. Az tuti. Ezzel a szöveggel a renoméd meg csak csúszna elöttem.
2013. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
95%

Ha kamu a sztori, akkor is jót röhögtem. :-D


Ha nem kamu, akkor pedig egy percig sem kell magyarázkodni egy nőnek sem. Ez a baj a párkapcsolatokkal általában: a nem megfelelő kommunikáció, féltékenység, bizalmatlanság.


Oké, ez egy eléggé kínos helyzet, de ez, hogy egyből hisztiroham, szerintem rohadtul kiábrándító.


Amit tényleg nem értek, hogy miért barátnőd ruháját adod az exre, szerintem vagy ez árulja el, hogy kamu a sztori, vagy tényleg nem gondolkodtál. Saját ruhádat nem vette volna fel? :-)

2013. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek van egy halom ruhája, amit nem is használ, régi cuccok, ami már nem divat vagy kinőtte vagy én nem tudom. Azokból vettem ki neki egy pólót, mert úgy voltam vele, hogy mivel barátnőm úgyse hordja, erre a kis időre megteszi kölcsönbe. Talán észre se vette volna.

Nem tudtam, hogy ez ekkora gondot okoz a nőknél. Tényleg. Meg barátnőm amúgy sem az az irigy fajta, és ez csak egy sima póló lett volna, semmi extra. Nyilván nem a kedvenc felsőjét adom kölcsön, csak valami régi vackot, amiben szerencsétlen csaj hazáig elmehetett volna. :S


De a problémám még mindig az, hogy meg vagyok gyanúsítva a megcsalással, a póló már egy másik ügy. Azért elnézést is fogok kérni, ha tényleg ekkora gond - már ha eljutok addig, hogy egyáltalán szóba áll velem a barátnőm... :S


Megpróbálom azt, hogy nem keresem pár napig, várok, hogy leülepedjenek a dolgok, aztán mondjuk elmegyek személyesen a munkahelyére? Ott nem tud balhézni, kénytelen lesz higgadtan viselkedni a munkatársai előtt, és onnan ki sem zárhat. Attól félek, hogy ha hozzájuk mennék el, ajtót se nyitna nekem... volt még egy olyan ötletem, hogy megírom neki levélben és bedobom a postaládájukba, de hát lehet, hogy azt is csak összegyűrné anélkül, hogy elolvasná. Amúgy exem is próbálta meg magyarázni neki a helyzetet, de hát nyilván neki sem hitt. :S Ha nekem nem hiszi el, hát az exemnek még annyira se, úgyhogy ezen kívül már csak max annyit tehetek, hogy várok.


Szerintetek az jó ötlet, hogy a munkahelyére megyek? Onnan nem tud lelépni csak úgy, jelenetet sem rendezhet, és mivel üzlet, ezért nyilván kitessékelni sem tud, nem zárhatja be az üzlet ajtót előttem. De nem akarom kellemetlen helyzetbe se hozni, csak azt szeretném, hogy hallgasson meg!

2013. ápr. 21. 16:08
 15/43 anonim ***** válasza:
14 Szerintem felesleges várnod, mert ennek a történetnek vége, ha pedig a melóhelyére akarsz beugrani, akkor is ki lehet 3 mondattal vágni téged, ha nem értesz a szóból.
2013. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos jó lett volna a saját pólóm is kölcsönbe, de megmondom őszintén, az valahogy eszembe se jutott. Egyik is lány, másik is lány, és ott van tele a szekrény egy csomó felesleges, nem is használt női felsővel... be se ugrott, hogy férfi pólót adjak oda, ha úgyis ott áll halomban a sok női ruha.
2013. ápr. 21. 16:12
 17/43 anonim ***** válasza:
Hát én is kiakadtam volna, ha a tudtom nélkül akartad volna odaadni az egyik ruhámat az EXEDNEK... és azt is tökéletesen megértem, hogy a barátnőd miért rendezett féltékenységi cirkuszt, ezt a helyzetet bárki félreérthette volna...Szerintem várj még egy kicsit míg lenyugszik és utána próbálj valahogy beszélni vele egy ismerősön keresztül vagy személyesen.
2013. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként meg nem értem, velem is előfordult már ilyen, hogy részegek véletlenül leöntöttek, bárhol is voltam, még se rinyáltam, hogy "jajj, most hogy fogok így hazamenni" másrészt meg főleg nem jutott volna eszembe mindezek mellett az exemhez felmenni és a barátnője ruháit felvenni magamra...
2013. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Gratu :D Gondolj bele, te is biztos kiakadtál volna ha arra mész haza hogy egy csávó (lehetőleg a barátnőd exe) a hálószobátokban van egy szál alsógatyában... :D meg én is kiakadtam volna, még ha nem is a kedvenc fölsőmet adod rá, maga a gesztus, hogy simán az én ruhámat adnád rá szegény kicsi lánykára az én tudtom nélkül... mellesleg mit rinyál hogy leöntötted? senki nem hal bele...


Amúgy meg várj pár napot, amíg lenyugszik, aztán keresd fel személyesen.

2013. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
Szerintem ennek annyi... a helyében én sem szólnék hozzád soha többet...
2013. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!