Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátnőm az exem miatt, pedig semmi sem történt, csak félreérthető volt a helyzet és a csajom ránk nyitott. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom moziba ment a barátnőivel, úgyhogy én is elmentem a haverokkal, és megittunk néhány pohár sört. Minden jó volt, amíg véletenül össze nem futottam az exemmel. Szó szerint. Nem figyeltünk oda, és összeütköztünk, ő meg magára öntötte a piát, ami a kezében volt, plusz az én söröm maradéka is rajta landolt, szóval totál elázott a csaj. Arról már nem is beszélek, hogy fehér póló volt rajta... Elkezdett sírni, hogy tönkrement a ruhája, és hogy fog így hazamenni, mindenki őt fogja bámulni a buszon, stb, és mivel tulajdonképpen félig-meddig én okoztam a balesetet, meg kb 2 utcára laktam onnan, mondtam neki, hogy akkor gyorsan felugrom és adok neki egy pólót kölcsönbe a barátnőm cuccai közül, aztán majd valamikor visszaadja nekünk. Elmentünk hozzám, kerestem neki pólót, odaadtam neki, mondtam, hogy vegye át nyugodtan, addig én megvárom odakint, aztán én ki is mentem a konyhába.

Közben viszont hazaért a barátnőm a moziból, benyitott a szobánkba, hogy lepakolja a táskáját és ott találta a szoba közepén az exemet egy szál melltartóban.


Állatira kiakadt, ordibált velünk, azt se hallgatta végig, hogy mi történt. Állítása szerint a helyzet teljesen egyértelmű volt, és ezen nincs mit megmagyarázni. Mit csináljak?? Nem hallgat se rám, se az exemre, szerinte hazudunk és meg van róla győződve, hogy viszonyom van az excsajommal... Ami persze érthető, de emiatt a hülye félreértés miatt nem akarom őt elveszíteni, nagyon szeretem és szeretném, ha megbocsátana. Vagy legalább meghallgatna... Azóta nem veszi fel nekem a telefont, kinyomja. Az sms-ekre és a hangposta üzenetekre nem válaszol. Facebookon letiltott.


Mit tanácsoltok?? :S :(



2013. ápr. 21. 14:51
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ahogyan utolsó írta! Leírt mindent! Megérdemled! Én is kivágtalak volna!
2013. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a baratnöd jóltette h leléptetett.

Ez egy rablómese amit ide irtál és még te se hiszed!

2013. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet abban valami, hogy a csaj direkt játszott rá,elvégre egy leöntött póló nem akkora tragédia...Az meg a másik, hogy én tuti hogy elutasítottam volna, ha az exem felajánlja, hogy kölcsönadja a jelenlegi barátnője egyik fölsőét, már csak a csaj miatt is...
2013. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Persze, az exem tudja, hogy ide szoktunk járni a srácokkal, már akkor is rég ez volt a törzshelyünk, amikor anno még együtt voltam ezzel a csajjal, de azt sztem nem tudhatta, hogy akkor aznap este pont ott leszek. Meg ehhez nagyon aljasnak kell lenni, hogy ezt eljátssza velem, és azért ezt nem nézném ki belőle. Meg amúgy is, mire menne vele? Egyáltalán nem történt köztünk semmi, nem csináltam semmit, csak rosszkor voltam rossz helyen... :/

Meg ha direkt csinálta, akkor ez most mire volt neki jó?? Attól még nem fogok vele újra összejönni, ha összeugraszt minket a barátnőmmel. Arról nem is beszélve, hogy ezt tényleg nem nézném ki belőle, ez nagyon aljas húzás lenne!

2013. ápr. 23. 15:33
 35/43 anonim ***** válasza:
53%
Látszik, hogy érzel még valamit az exed iránt....még őt próbálod mentegetni!!! És még fel vagy háborodva hogy a mostani kidobott??? Hidd el, volt alapja annak hogy így reagált....hihetetlen....nem birod felfogni? még te vagy az ártatlan áldozat, meg az exed? Na menj a fenébe...
2013. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
De mit tettem?? Áruld már el, hogy mi rosszat csináltam?? Persze, hogy fel vagyok háborodva, mert igazságtalan ez az egész helyzet, amiben vagyok! Igazságtalanul vagyok megvádolva, elítélve! Mi rosszat csináltam?? De most komolyan, miért támad itt a válaszadók nagy része is?? Tanácsot kértem, és erre kapom az osztást, hogy jogosan lettem kidobva, amikor semmit se tettem! Soha nem voltam hűtlen, nem csaltam meg a páromat, őszinte voltam vele a kapcsolatunk eleje óta, becsülöm és szeretem... akkor mégis mit tettem ellene, miért van rám mindenki kiakadva??? De most télleg, mi a baj?
2013. ápr. 23. 15:49
 37/43 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem igazságtalan.Fel vagy háborodva,mert nem hisz neked és még őt sz@r,mert nem szól hozzád.Ráadásul az exed véded,mert elmondásod szerint ő nem olyan.Nem hát...Totál megérdemled a sorsodat és hagyd békén,mielőtt feljelent,méghozzá jogosan.
2013. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Te autista vagy, hogy nem érted a helyzetet amit kavartál?

Ha a te alsógatyad kölcsönözte volna a barátnöd az exének, te megbocsátanád?

2013. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Most komolyan ekkora idióta vagy??? Tényleg? Akkor nemcsak hogy ez a csaj nem való neked, meg barátnő, hanem még egy pszichológus is jól jönne...
2013. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
"Meg ha eltudott setalni a lakasodig akkor siman hazatudod volna menni busszal. " Ezen ig tényleg gondolkodj el. :D Az exed egy rinyálós p.csa lehet a leírásod alapján. Valamint nekem is nagyon rosszul esett volna hogy ha a pasim az exbarátnőjét felhozza a közös otthonunkba, és ráadja az én gönceimet... nem vagyok irigy, de ha már szakítottak akkor felejtse el a csajt, nem kell itt ennyire lovagiaskodni, mintha belehalna egy kis piába a pólóján.
2013. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!