Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátnőm az exem miatt, pedig semmi sem történt, csak félreérthető volt a helyzet és a csajom ránk nyitott. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom moziba ment a barátnőivel, úgyhogy én is elmentem a haverokkal, és megittunk néhány pohár sört. Minden jó volt, amíg véletenül össze nem futottam az exemmel. Szó szerint. Nem figyeltünk oda, és összeütköztünk, ő meg magára öntötte a piát, ami a kezében volt, plusz az én söröm maradéka is rajta landolt, szóval totál elázott a csaj. Arról már nem is beszélek, hogy fehér póló volt rajta... Elkezdett sírni, hogy tönkrement a ruhája, és hogy fog így hazamenni, mindenki őt fogja bámulni a buszon, stb, és mivel tulajdonképpen félig-meddig én okoztam a balesetet, meg kb 2 utcára laktam onnan, mondtam neki, hogy akkor gyorsan felugrom és adok neki egy pólót kölcsönbe a barátnőm cuccai közül, aztán majd valamikor visszaadja nekünk. Elmentünk hozzám, kerestem neki pólót, odaadtam neki, mondtam, hogy vegye át nyugodtan, addig én megvárom odakint, aztán én ki is mentem a konyhába.

Közben viszont hazaért a barátnőm a moziból, benyitott a szobánkba, hogy lepakolja a táskáját és ott találta a szoba közepén az exemet egy szál melltartóban.


Állatira kiakadt, ordibált velünk, azt se hallgatta végig, hogy mi történt. Állítása szerint a helyzet teljesen egyértelmű volt, és ezen nincs mit megmagyarázni. Mit csináljak?? Nem hallgat se rám, se az exemre, szerinte hazudunk és meg van róla győződve, hogy viszonyom van az excsajommal... Ami persze érthető, de emiatt a hülye félreértés miatt nem akarom őt elveszíteni, nagyon szeretem és szeretném, ha megbocsátana. Vagy legalább meghallgatna... Azóta nem veszi fel nekem a telefont, kinyomja. Az sms-ekre és a hangposta üzenetekre nem válaszol. Facebookon letiltott.


Mit tanácsoltok?? :S :(



2013. ápr. 21. 14:51
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Vártam 2 napot, most reggel elmentem hozzá a munkahelyére, de nem volt hajlandó beszélni velem, csak azt hajtogatta, hogy menjek el és hogy látni sem akar. :S

Ilyenkor mi a következő lépés? Várjak még egy kicsit aztán próbáljam meg újra? Nagyon szeretem!!! Nem akarom elveszíteni!! :(

2013. ápr. 23. 11:46
 22/43 anonim ***** válasza:

Csodálkozol ?

Én sem vettem volna be ezt a sztorit. Mellesleg ha az én cuccomba akartad volna öltöztetni a volt csajodat akkor még ki is heréltettelek volna... Attól mert nem hordja még az ő ruhája és naná, hogy kiakad ha meglátja az exeden. Most őszintén te fordított helyzetben elhitted volna ? Na ugye, hogy nem...

2013. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a kapcsolatot buktad. Hagyd békén, mert közel állsz hozzá, hogy feljelentsen zaklatásért.

Amúgy a lehető legbalfékebb megoldásokat választottad. Eleve miért akartál neki pólót adni? Nyígott, hogy hogy megy haza, és? Kértél volna bocsánatot és kész. Megoldja valahogy, de neked itt lovagiaskodni kellett egy ex-szel, amiért már helyből ki kellett volna herélnie a barátnődnek. Az, hogy még a ruháját is oda adtad neki, csak plusz. Gondolj már bele te, hogy reagáltál volna, ha alsógatyád odaadja az exének? Kb. ilyen a nőknek bármelyik ruhadarabjuk.

28F

2013. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Jó, én értem, persze, tényleg eléggé szerencsétlen sztori, de ha egyszer ez van, akkor miért nem tud legalább meghallgatni? Soha nem hazudtam neki semmiben, soha nem csaltam meg, nem adtam neki okot a bizalmatlanságra, és jó, ez most tényleg egy kivételesen szar helyzet és azt is tudom, hogy félreérthető volt a szitu, de azt azért szerintem elvárhatná az ember, hogyha soha nem volt semmi ballépésem, akkor hisz nekem. Igazán megbízhatna bennem. És tényleg semmi, de semmi nem történt az ég világon!!

És nem akarom őt elveszíteni! Tényleg! De nem tudom, miért nem lehet végighallgatni legalább. Nem történt semmi sem! Csak segíteni akartam, most ezen miért van mindenki kiakadva??? Nem tartom a kapcsolatot egyik exemmel sem, de ezzel a csajjal még csak nem is rosszban váltam el, jó volt a viszonyunk a szakítás után is, nem értem, miért akkora bűn, hogy felajánlottam a segítségemet? Jó, persze ha tudtam volna, hogy ez lesz a vége, akkor hagytam volna a francba, de igazán, mennyi volt az esélye, hogy pont akkor jön haza a barátnőm? Vagy úgy egyáltalán??

2013. ápr. 23. 12:53
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok teljesen biztos benne hogy az exed nem játszott erre.. nőként pontosan tudta hogy milyen reakciót fog kiváltani a barátnődből az gy az ő ruháit adtad neki.. csak minden bizonnyal azzal nem számolt hogy ott helyben kiderül beállít a barátnőd. Az se biztos hogy véletlen volt pont azon a helyen ahol te gyakran megfordultál ott, tudta hogy jársz oda? Én elgondolkoznék ezen..
2013. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Most ez lehet hülyén fog hangzani, de én a helyedben elmennék és elmondanám az egészet így ahogy van a szüleinek (vagy legalább az egyiknek). Sűrün hajtogatva, hogy mennyire szeretem és nem akarom elveszíteni a lányukat. Kérném a segítségüket. Ha ez sem jön össze akkor nincs mit tenni.
2013. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
90%

Miét te vagy felháborodva, hogy a barátnőd nem akar veled beszélni mert ott találta a félmeztelen exedet a lakásán ?

Nem kellett volna felhívnod ennyi. Én sem tettem volna, hiába van olyan exem, akivel jóba vagyok. Főleg nem adtam volna rá a pasi ruháját.

2013. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
31%

Én is felháborodnék, ha végighallgatni se lenne hajlandó... (amúgy jelzi, hogy tiszta a lelkiismereted)

Érdekes amúgy a hozzászólásokat olvasni. Persze, hihetetlen szituáció, de barátnőd helyében, ha belépek, ott az ex melltartóban, de látom, hogy nem vagy a szobában (!) és látom a tönkrement felsőt, nem rendeznék ilyen jelenetet. Itt senki nem bízik a párjában? mindenki azt lesi, mikor hol fogja megcsalni?

Amúgy a szülő/barátnő meggyőzése nem rossz ötlet. (bár nekem tényleg rosszul esne, hogy ennyire nem bízik bennem, nem hisz nekem, meghallgatni se hajlandó...én biztos elgondolkoznék, hogy én szeretném e folytatni...) 25N

2013. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Hát megérdemled.....miért akartál olyan marhanagy lovag lenni??? És milyen nő az aki rinyál, mert leöntötték egy sima fehér pólóját???? Max az esküvői ruhánál megértem, de ez???? Nem csoda, hogy barátnőd nem hisz neked, én sem hinném. Az meg egyenesen pofátlanság, hogy az ő ruháját adtad rá......jobb lesz így neki, te meg menj vissza az exedhez ha ekkora marha nagy lovag vagy....
2013. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt jol megcsinaltad! Ha jol ertelmezem, akkor a baratnoddel mar egyutt is laktatok. Mar ott elbaltaztad, h az exedet elvitted magatokhoz. Hat en is teljesen kiakadnek!

Ha mar annyira segiteni akartal, akkor miert nem szaladtal haza 1 poloert es a csaj szorakozo hely wc-jebe atcserelte volna. Szerintem is igaza van annak a hozzaszolonak, aki azt mondja,h az exed direkt kavart be. Mert ahhoz mar pofa kell, h elmenj a volt baratod lakasara, mikor tudod,h az uj baratnojevel lakik egyutt. Meg ha eltudott setalni a lakasodig akkor siman hazatudod volna menni busszal.

Ne haragudj meg, de nem hiszem, h ez a sztori igaz. Szerintem kihagytal 1-2 reszletet. Miert is vitted fel az exed a lakasodra? Bocs de nekem mar az is gyanus, amikor azt irod"tudtam en ,h baratnom pont akkor er haza"

Nem csodalom,h a baratnod szoba se akar veled allni. Nem hiszem,h ez valaha helyre tudnad hozni.

Itt azon van a hangsuly, h felvitted az exed a lakasodra, egyedul voltatok. A baratnod poloja kolcsonadasaba mar nem is megyek bele.

Remelem tanultal az esetbol.

2013. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!