Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom, tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, tanácstalan vagyok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben írtam, hogy a barátommal össze akarunk házasodni, de aztán ő katonaként külföldre akar menni. Olyan helyre, ahol háború van.

Én mondtam, hogy ezt nem akarom. Nem szeretném egy aggódásban tölteni az életemet.

Különben is még fiatal vagyok és nekem is szükségem van rá minden tekintetben, többek között az ágyban is. Volt egy kis vita ebből kifolyólag és el is halasztottuk az esküvőt. Aztán előállt, hogy megy külföldre egy hónapon belül. Tegnap búcsúzott el azzal, hogy várjak rá.

Én azt mondtam, hogy nem tudom mit teszek.

És nem tudom, hogy mit tegyek!



2013. máj. 12. 19:17
1 2
 11/12 kolosszus22 ***** válasza:

Én emlékszem a régi kérdésedre, akkor válaszoltam is. Ugye írtad akkor, hogy van munkátok, nem is kerestek olyan rosszul, meglenne a megélhetésetek idehaza, de a barátod amolyan szeszélyből és vagánykodásból akar külföldön katonáskodni. Igazából nehéz ügy ez, jobbat nem tehetsz, mint vársz rá, amíg bírod és szereted. Aztán ha a távollétében megkopik ez az érzés és feltűnik a képben egy másik férfi akkor így járt.

26F

2013. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen az a kérdés volt, amire emlékszel.

Én olyan dühös vagyok miatta, hogy módszeresen kihagyott a döntésekből, és csak megy akkor is, ha nekem ez nem megfelelő. Igen, olyan az anyagi helyzetünk, hogy nincs szükségünk annyira a pénzre. Ráadásul nem is mondta meg pontosan, hogy mennyi időre ment. Azt gondolom, hogy nem is lehet annyira kívánatos az olyan élet, ahol minden döntésből kihagy engem, és csak a következményeket viseljem. A másnapi telefonjánál meg is mondtam neki, hogy végeztünk! Vegye feleségül a puskáját.

2013. máj. 13. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!