Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog, mert kutyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog, mert kutyát hoztam haza, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éve terítéken van a kutyatéma. Én akarok ő nem. Most léptem és van egy csöppség. Sajnos ő úgy érzékelte, hogy a kutyát választottam ezért ki akar lépni a kapcsolatból. Én nem akarom, hogy elmenjen, de idegesíti a kutya minden tette.


Nem hiszi el, hogy akarok gyereket és úgy gondolja a kutya a mindenem, pedig koránt sincs így. Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk. Régóta vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom megérteni és felfogni, hogy ennyire más dimenzióban élünk, hogy azért elhagy mert lett egy kutyám...


Segítsetek és adjatok tanácsot. Teljes életet akarok élni kutyástól. Tudom sok vele a gond, de szeretném, ha olyan társam lenne, aki élvezi a kutyatartást és még gyerekeket is akar.



2014. jan. 20. 02:11
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
én nem az a típus vagyok, akinek csak a kutya kell és más nem. Szeretek emberek között lenni és sok barátom is van. De egy szőrös bohóc is kell. Persze nem tudom, hogy mi lesz vele napi 8-9 órában, míg dolgozom, de nem hiszem, hogy a ridegen tartott kutya boldogabb és kiegyensúlyozottabb lenne, mint aki a gazdával él lakásban.
2014. jan. 20. 02:23
 12/50 A kérdező kommentje:
én megkaptam a páromtól, hogy az összes kutyatartó önző ember, akiket nem érdekel a szomszéd és a család többi tagjának a véleménye.
2014. jan. 20. 02:24
 13/50 anonim ***** válasza:
38%
Ugye ez most nem komoly kérdés? Nem igaz, hogy nem tudtok kompromisszumot kötni...Ha szereted a barátodat, akkor vidd a kutyát a fenébe a háztól és legyetek boldogok együtt! A párodtól akarsz gyereket vagy a kutyától?
2014. jan. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
És miért vannak olyan párok, akiknek gyerekeik és kutyájuk is van? És boldogok?
2014. jan. 20. 02:36
 15/50 A kérdező kommentje:
És boldogok.
2014. jan. 20. 02:37
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a helyzet: Vagy elfogadja a kutyát és éltek boldogan, vagy pedig nem fogadja el és szétmentek.


Ha neki ekkora gondot okoz egy kutya, te pedig ennyire szeretnél, akkor láthatóan nem illetek össze. Pláne ugyan ez jön le abból is, hogy írtad, hogy a saját dolgaitokkal foglalkoztok és unatkoztok egymás mellett...

2014. jan. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
96%
kutyatartás=rabszolgatartás? Kicsit erős
2014. jan. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
10%

"kutyatartás=rabszolgatartás? Kicsit erős"


Miért? Szerintem gondold végig, hogy honnan származnak a kutyák és hogyan élnek. Olvass etológiai könyveket.

2014. jan. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
26%

"És miért vannak olyan párok, akiknek gyerekeik és kutyájuk is van?"


Azért, mert a legtöbb férfi (ahogy én is) családot akar és a boldog családi képbe beletartozik a kutya is. Mivel a legtöbb ember szereti a kutyákat, ezért nyilván vannak szép számmal olyan párok, ahol nem gond a kutyakérdés.


A barátod eléggé bunkó, hogy ennyit nem képes a kedvedért megtenni. Eléggé különböztök egymástól és ez akár a kapcsolat végét is jelentheti idővel...

2014. jan. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

[link] "előre vetíti, hogy ki hogyan viszonyulna a gyerekhez". Ez kicsit erős. Nyilván különbséget tesz ember és kutya között és saját gyerek és kutya között mindenki.

Mindenesetre tudom, hogy zavarja a fény, a zaj, gyakran minden... Így elgondolkozom, hogy birkózna meg a gyerekekkel járó feladatokkal. Ugyanakkor benne is felmerült a félelem irántam, hogy milyen anya lennék. Én úgy érzem ha itt lesz az ideje jó anya leszek. Ő most akar gyereket én pár év múlva. Úgy érzem mintha rendelkezni akarna felettem ez ügyben és sürget, mert nem akar öreg apuka lenni... Igen. Vannak problémáink.

2014. jan. 20. 03:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!