Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog, mert kutyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog, mert kutyát hoztam haza, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éve terítéken van a kutyatéma. Én akarok ő nem. Most léptem és van egy csöppség. Sajnos ő úgy érzékelte, hogy a kutyát választottam ezért ki akar lépni a kapcsolatból. Én nem akarom, hogy elmenjen, de idegesíti a kutya minden tette.


Nem hiszi el, hogy akarok gyereket és úgy gondolja a kutya a mindenem, pedig koránt sincs így. Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk. Régóta vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom megérteni és felfogni, hogy ennyire más dimenzióban élünk, hogy azért elhagy mert lett egy kutyám...


Segítsetek és adjatok tanácsot. Teljes életet akarok élni kutyástól. Tudom sok vele a gond, de szeretném, ha olyan társam lenne, aki élvezi a kutyatartást és még gyerekeket is akar.



2014. jan. 20. 02:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez nem ilyen egyszerű dolog, és ezért én is elhagynálak. Én is szeretem a kutyákat, de ha többször elmondtam volna, hogy nem szeretnék, és Te ezt figyelmen kívül hagynád, és hazahoznál egyet, nem tudom mit csinálnék. És lám nem mondott hülyeséget. Napi 8-9 óráig egyedül lesz. Mondjuk a kutyád fél a vihartól. És 3-4 órán át dörögni fog az ég, szakadni fog az eső stb, kutya meg ott fog rettegni magányosan.

És az nem érv, hogy a ridegen tartott kutyáknak rosszabb. Amelyikeket meg a kínaiba megfőzik, azoknak meg még rosszabb.

A kondigépes hasonlat nagyon jó volt, csak Te nem értetted. Most ha ő nagy szőrös madárpókokat vinne haza, amiket Te nem szeretsz, akkor mit szólnál?

Megbeszéltétek, hogy nem akar. Erre Te hazaállítasz egyel. Ennyire semmibe veszed a véleményét? Szerinted neki ez hogy esik?

2014. jan. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Rosszul esik neki rendben van. Nekem is rosszul esik. Akkor menjen és keressen tőlem jobbat. Szorítok neki...
2014. jan. 20. 03:08
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt a mellébeszélés 21-es! A kérdező kapcsolatában nem ez a szerencsétlen kutyakérdés a fő baj hanem az, hogy mindketten külön személyiségek. Nem mennek együtt sehova, nem hallgatnak egymásra, nem érdekli őket a másik véleménye, szava. Ez így egyértelmű szakítás lesz és mindkettőtöknek jobb lesz! Még javasolnám is, hogy szakítsanak minél előbb!


Ez a kapcsolat nem működőképes! Még a gyerekvállalás előtt kéne lépni.

2014. jan. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Én pedig megtalálom azt, aki hasonló értékekkel és vágyakkal rendelkezik mint én.
2014. jan. 20. 03:09
 25/50 anonim ***** válasza:
87%
Kérdés: ha így vélekedsz a párodról, akkor minek jöttél össze vele. És a legfontosabb. Erről miért Ő tehet? Nem azért született a világra, hogy téged boldoggá tegyen.
2014. jan. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
És nem tartom magam "furának". Teljes értékű életet élek, "csak szeretném mindazt, ami egy kutyával jár". - ennyi.
2014. jan. 20. 03:11
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok kutyaszerető férfi mászkál, keress egy olyat aki tetszik, a jelenlegi pasidnak meg add ki az útját!
2014. jan. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Az elején, amikor összejössz valakivel tudod, hogy mi lesz a vége? Mert én nem vagyok jövőbelátó és képzeld el pont a kutyás történeteivel hódított meg...
2014. jan. 20. 03:12
 29/50 A kérdező kommentje:
Megoldható lenne az is, hogy kertes házban éljünk. Sokan lakás helyett egy kis házat bérelnek. Eszébe nem jut ilyen ötletet felvetni, pedig nem kéne többet utazni a melóba se, mint ahonnan most kell.
2014. jan. 20. 03:14
 30/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret, nem érdekli mit szeretnél, ennyi...
2014. jan. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!