Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog, mert kutyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog, mert kutyát hoztam haza, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éve terítéken van a kutyatéma. Én akarok ő nem. Most léptem és van egy csöppség. Sajnos ő úgy érzékelte, hogy a kutyát választottam ezért ki akar lépni a kapcsolatból. Én nem akarom, hogy elmenjen, de idegesíti a kutya minden tette.


Nem hiszi el, hogy akarok gyereket és úgy gondolja a kutya a mindenem, pedig koránt sincs így. Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk. Régóta vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom megérteni és felfogni, hogy ennyire más dimenzióban élünk, hogy azért elhagy mert lett egy kutyám...


Segítsetek és adjatok tanácsot. Teljes életet akarok élni kutyástól. Tudom sok vele a gond, de szeretném, ha olyan társam lenne, aki élvezi a kutyatartást és még gyerekeket is akar.



2014. jan. 20. 02:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
78%
40-es olyan hülye vagy, mint a f/szom
2014. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
19%

És meg kérdeztem hogy miért nevezel ismeretlenül is hülyének?

kutyák általában ezt csinaljak, te meg örülsz neki amikor visszahozta az eldobott labdát, amit előtte harapott.

Nem csodálom hogy sokan utalják a kutya fanatikusokat .

Üdv, 40es voltam.

2014. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
89%
Igen, az a kutya csinálja ezt, amelyikkel nem foglalkoznak. A te környezetedben csak ilyen visszamaradott gondolkodású emberek laknak, nem is csoda, hogy nem sikerült kitörnöd onnan neked sem. Az én kutyám nyugodtan fekszik, amikor kaja van, nem rág szét semmit, mert nem frusztrált és azért hozza vissza a labdát, mert egy vizsla és az apportírozás a lételeme.
2014. jan. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan az a fájó amikor valaki egy kutyát többre tart mint a párját. Szánalmas kutyabu..zik. Én is szeretem a kutyákat de nem vagyok beléjük buzulva. Bármikor félretennék egy kutyát ha egy emberről van szó. A kérdező is, mennyi becenévvel illeted már szerencsétlen kutyát? Ilyenkor tényleg az van, hogy választ és inkább egy kutyát választ mint egy emberi lényt.
2014. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
4%
Vissza maradottak gondolkodású az anyucikád valaga! Az helyett hogy más embertarsaiddal foglalkoznál, inkább a kutyákat istenited.
2014. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Te kínai vagy és épp a kajádról van szó, vagy mi a fene bajod van?
2014. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanaz a baja mint neked. Te meg foggal körömmel véded a kutyákat minden áron.
2014. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen szánalmas vádak ellen, mint hogy a kutyák mindent összepisilnek, szétszednek és kuncsorognak a kaja után, persze, hogy megvédem, ilyet csak olyan ember állít, akinek volt kutyája vagy a környezetében volt kutya, de naponta fél órát nem foglalkozott vele senki.

A gyerek is mindenhová odapisilne, ha nem tanítanánk meg neki, mi az elvárt viselkedés.

A kutya egy remek társ, de törődést igényel, hogy olyan legyen, akivel öröm együtt lenni, de ez mindennel így van.

2014. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

"És nem a kutya miatt, hanem azért mert a kérésemet, nem vette figyelembe..."


Jaja, igen. A "párja" meg az ő kérését szarja le évek óta.

Kérdező, ti abszolút nem illetek össze. Ennyi. Szakítsatok, ennek a kapcsolatnak nevezett lakótársi viszonynak semmi értelme.

"úgy érzékelte, hogy a kutyát választottam ezért ki akar lépni a kapcsolatból"

Lóf.szt! Ekkora hülyeségekre hivatkozni, az eszem megáll. Ő választja helyetted az egyedüllétet, mert nem bír elviselni egy kutyát. Szépen tiszteletben kell tartani, hogy mindenkinek más igényei vannak, és hosszas mérlegelés után, hogy most akkor ki és mikor költözzön el, összepakolni a cuccokat, és viszlát.

2014. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat, inkább egyből billentyűt ragadtam.


A Ti kapcsolatotok beteg! Ez független a kutyától vagy sem. Sajnos ezek a mondataid elég sokat elárulnak:


"Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk. Régóta vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom megérteni és felfogni, hogy ennyire más dimenzióban élünk, hogy azért elhagy mert lett egy kutyám... "


Tehát nem a kutya a fő baj, hanem az ellaposodott kapcsolat. Azonban nagyon helytelen egy ilyen kicsi állatot kitenni egy válságban lévő pár érzelmi viharainak. Nagyon felelőtlen dolognak tartom - és nem bántani akarlak ezzel - hogy a párod tudta és akarata nélkül, becsúszó szerelésként bevittél egy kutyát az életetekbe.


Ő nem akarta, Te pedig meghoztál egy döntést a feje fölött. Ennek az egésznek pedig egy ártatlan, oktalan állat a legfőbb vesztese. Egy kutya nem azt érdemli, hogy olyan helyen lakik, ahol az egyik félből csakúgy sugárzik iránta az ellenszenv. És ennek a kialakulása ok-okozati összefüggésben van azzal, hogy Te odavitted.


Nálunk anno évekig ment a huzavona, míg én belementem, hogy a páromnak legyen kutyája. Azonban azzal, hogy belementem, azzal elfogadtam, hogy onnantól kutyások leszünk. Az indíttatás valóban az volt, hogy a párom kedvéért megyek bele, de mire oda jutottunk, hogy meglett a kutyus, addigra teljesen befogadó és pozitív voltam magam is, így a kutya a lehető legszeretetteljesebb helyre került. Aztán még egy második kutya is lett a következő évben. És én szinte a saját gyerekeimként kezeltem őket. Ugyanúgy kivettem a részemet a nevelésükből, etetésükből, gondozásból, költségekből stb stb. Nagyon megszerettem őket. Más kérdés, hogy a párom elhagyott és elvitte őket. Na én azóta betege vagyok a dolognak és pont, hogy a páromról már jobban leváltam érzelmileg, mivel elbánt velem, de a két kutya borzasztóan hiányzik.


Nektek át kellene beszélnetek az egész kapcsolatotokat és inkább addig szétmenni, amíg nem mérgesedik el a helyzet.

Vagy közös nevezőre jutni, de nem csak kutya ügyben, mert Nálatok ez csak a jéghegy csúcsa.

2014. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!