Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog, mert kutyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog, mert kutyát hoztam haza, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Több éve terítéken van a kutyatéma. Én akarok ő nem. Most léptem és van egy csöppség. Sajnos ő úgy érzékelte, hogy a kutyát választottam ezért ki akar lépni a kapcsolatból. Én nem akarom, hogy elmenjen, de idegesíti a kutya minden tette.


Nem hiszi el, hogy akarok gyereket és úgy gondolja a kutya a mindenem, pedig koránt sincs így. Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk. Régóta vagyunk együtt. Egyszerűen nem tudom megérteni és felfogni, hogy ennyire más dimenzióban élünk, hogy azért elhagy mert lett egy kutyám...


Segítsetek és adjatok tanácsot. Teljes életet akarok élni kutyástól. Tudom sok vele a gond, de szeretném, ha olyan társam lenne, aki élvezi a kutyatartást és még gyerekeket is akar.



2014. jan. 20. 02:11
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Ez akár ő is mondhatná nekem. :D
2014. jan. 20. 03:18
 32/50 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a barátnőm azt mondaná, hogy kutyát szeretne már ugranék is kutyát vinni neki. Ha nem kertes házba laknánk, akkor valami kisebb lakásban tarthatót vennék neki, de egy komoly kapcsolatban nehogy már problémát okozzon ám az, hogy a kutyakérdésben nincs egyezség...
2014. jan. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
70%

Tudod mivel jár egy kertes ház?

És írod hogy ő ilyen olyan. Te milyen vagy? Hazavittél egy kutyát a beleegyezése nélkül, mert szeretnél kutyát. Mit szólnál, ha kidobná a beleegyezésed nélkül, mert ő meg nem szeretne?

Ha neked a kutya ennyire fontos, szakítsatok. Nem akarlak megbántani, de ne add itt a megsértett áldozatot.

2014. jan. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, jól értem, hogy ezek szerint a párod tulajdonképpen szereti a kutyákat, csak jobban ért hozzájuk nálad?
2014. jan. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy, most már kíváncsi vagyok, hogy szerinted mitől lesz valaki jó szülő.
2014. jan. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom, nekem mindkét oldalról "bűzlik" ez a kapcsolatnak nevezett formáció. A pároddal nem lehet semmit közösen csinálni, ha valamihez kedved van mész külön. Ő nem szeretne kutyát erre te hazaállítasz eggyel. Nem hisz neked (hogy szeretnél gyereket) és te sem benne, mert azt mondta szereti a kutyákat, de... Ez minden csak nem párkapcsolat. Azt kell mondanom jobb lesz nektek külön, mert igazából jelenleg se vagytok együtt, csak egy fedél alatt éltek. Viszont neked eléggé fejlesztened kellene az alapvető készségedet párkapcsolat terén, mert így a következő pasit is elüldözöd. Sok sikert!


23 N

2014. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
8astol kérdezném hogy miért néztek le azt aki utalja a kutyákat?
2014. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
60%

Valoszínűleg én is gondolkodnék a szakításon..

És a ferjemnek is megmondanám, hogy válaszzon..

És nem a kutya miatt, hanem azért mert a kérésemet, nem vette figyelembe... Nem megbeszéltük, nem meggyőztük egymást, hanem tulajdonképpen leszarta a véleményemet...

Ez csak egy kutya...de majd máskor is ez lesz? Nagyobb dolgokban? Igen... Egy gyerek viselkedik csak így

Főleg az a kiakasztó,hogy nem egy telefontól vagy szó ebben az esetben, hanem egy élőlényről.. Egy kutyáról, akiről gondoskodni kell, ha együtt étek akkor ehhez a parodnak nagyon sok köze van..


(Válaszokat kommenteket nem olvastam most, csak a kerdésre valaszoltam)

2014. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már akkor szakítottam volna vele, amikor elsőnek ekkora ellenszenvet mutatott a kutya iránt.

Szerinted ez egy jól működő kapcsolat?!

"Sokszor unatkozom a párom mellett. Ugyanakkor jól megvagyunk. Ő elvan a maga világában én meg hagyom és megyek máshol kiélni magam és este találkozunk."


Így néz ki egy kapcsolat szerinted?

Én barátnőmmel minden délután közösen kutyázok, sétálni visszük, agilityzünk, örömünket leljük a kutyában közösen, pedig egy értetlen vizslakölyök.

Nem a kutya a problémája, hanem szembesült azzal, hogy képes vagy lekötni magas nélküle is, a kutya közel van hozzá és így féltékeny rá. Ha hörcsög lenne, az lenne a baj, ha nyuszi, akkor az, tökmind1.

Hagyd ott és ne sajnáld, hogy vége, keress olyat, akivel közösen leled örömödet az élet apró dolgaiban, nem pedig elmész mellette.

2014. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
13%
Mi örömet szerez nektek egy olyan állat ami mindent szét rág, széttép, lepisil ? Ha kajáztok állandóan kunyizik, képes volna az ember elől az össze ételt megenni.
2014. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!