Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétség, ha szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha szakítok a barátommal azért, mert a tapasztalatai miatt már bizalmatlan a nőkkel, és ezt kiterjeszti rám?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy csak akkor hajlandó meghívni bármire, ha már lefeküdtem vele, és csak akkor fog egyáltalán kapcsolatban és szerelemben gondolkozni. Azzal jött, hogy meg kellene értenem, hogy nem a nők csicskája többé, ő diktál. Merthogy őt annyian barátzónázták, lekoptatták, lerondázták...stb., hogy már csak akkor bízik meg egy nőben ha a szex megtörténik, mert addig minden más csak duma.

Ja, és azt is mondta, hogy semmit sem hisz el az elején nőnek bemondásra, és csak akkor bízna abban, hogy nem tartok talonban más pasikat is, ha tudná a fb jelszavam.


Nekem nagyon tetszett a srác, bele is tudtam volna szeretni, de már most elegem lett. Semmi olyat nem tettem, amiért ne érdemelnék bizalmat.


21/L



2014. jún. 15. 18:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
De most tényleg, milyen ember már az, aki attól bízik meg a másikban, ha jól megkeféli? Az ilyen lelkileg sekélyes, érzelmileg éretlen, emberileg nulla.
2014. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kedves 20. Megértem, a véleményed, de nem mondhatod azt, hogy alaptalan lenne, hogy a nők gonoszak és/vagy pénzre mennek. Mert a mai világban ez a módi. Sok ismerettségem van, nem gettóban élek, szal városban. Mindenhol tapasztalom, h a nők használják ki és tiporják porba a férfiakat, akad pár aki megérdemli, persze. De viszont van olyan is akit majdnem öngyilkosságba kergettek. Mellesleg a haverom és részben én beszéltem le róla. És nem 10 esetről tudok, többről is, mert sok emberrel találkozom, mesélik, kibeszélik gondjaikat. Plussz személyes tapasztalat. És akkor csodálkoztok, hogy a srác nem bízik a nőkben? WATTAFÁKK?

Igen, az helytelen, hogy az a feltétele a kapcsolat kezdésnek, hogy egyből szex. Ez fasság. Ebbe nem szabad bele menni.

Nem azt mondom, hogy a kérdező belemenjen egy kapcsolatba egy ilyen "sérülttel", csak azt akarom, h gondolkozzatok el, hogy ő mit érez.

Mert totál ugyanígy vagyok én is, csak nem kérek ilyen fasságokat kapcsolat elején.

Csak ha látom, hogy a csaj többet akar akkor szépen, normális hangvétellel mondom neki. Nem vele van a hiba, ne magát hibáztassa, de maximum haverok lehetünk. Barátok sem lehetünk. Ha ezt megérti, akkor lógok vele, de mint egy HAVER. Semmi több. Ha meg megszegi, akkor normálisan megbeszélem vele a dolgot. Kultúráltan, hogy ne legyen sértődés és ne érezze szarul magát. Én így is fogok még csinálni 60 évig minimum. Mivel ugyanott vagyok mint a kérdező által említett srác.

20/f

2014. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem bízik benned, akkor te hogyan bízzál? Már nem azért, de sanszos, hogy csak szexet akar, méghozzá egy hazug, becsapós módon.

Nem tisztel, ráadásul még egy hülye is. Egy facebook profilból aligha lehet rájönni arra, hogy megcsalod-e.

Ja, és ha nekem azt mondaná, hogy "ő diktál", az tuti kicsapná a biztosítékot, beszéld meg vele, hogy te nem egy rabszolgatartót keresel, hanem egy társat.

Lehet, hogy rossz neki, de szerintem először saját magát kellene rendbehoznia (pszichológus, pozitív gondolkodás, bármi), nem kellene neki párkapcsolat, mindkettőtöknek rossz lenne.

A helyedben én szakítanék, én ezeket nem tudnám elviselni (persze ha hajlandó nem szex ellenében is változtatni, akkor ok)

2014. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt senki nem azon akadékoskodik, hogy a srác csalódott sok nőben és nehezen bízik újra, hanem azon, hogy a bizalom zálogául a szexet kéri.

Ez a gyanús és én nagyon valószínűnek tartom, hogy nem kapcsolatra, csak szexre megy ki a játék. Mert azt nyilván mindenki tudja, hogy a hűség, a bizalom, az egymás tisztelete nem attól fog kialakulni, hogy mikor sikerül megfektetni a nőt.

2014. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Még ha biztos lennék benne, hogy nem a szexre megy, és igazat mond, akkor sem mennék bele.

Undorodom attól, ahogy bizalmatlankodik, vádakodik, ellenőrizgetni akar. Soha az életben nem adtam erre okot.

Nem érdekel, hogy más nők mit tettek vele, közöm nincs azokhoz a nőkhöz!

Szakítani fogok.

2014. jún. 15. 21:01
 26/29 anonim ***** válasza:
Szakíts minél hamarabb, mert az ilyen elmebeteg csak megeszi a lelkedet. Az a férfi, aki nem viseli méltósággal a visszautasítást pedig nem férfi, hanem egy éretlen kisfiú.
2014. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem gond, hogy szakítasz vele, de legalább mondd el neki normálisan, hogy miért teszed, és hogy miért esik rosszul a hozzáállása neked. Ennyi.

Biztos vagyok benne, hogy nem jöttetek volna össze, ha nem kedvel ő is téged. Az hogy alkalmatlan egy párkapcsolatra jelenleg, az több mint valószínű. De attól még nem kéne úgy kezelni, mintha direkt rosszat akarna neked.

2014. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 PearlDiver ***** válasza:

Hozzátenném, hogy a friendzone-jelenség nagyobbrészt az érintett srácok viselkedésének köszönhető. Nem lenne friendzone, ha minden fiú tudná, mit akar, lenne némi szeme észrevenni a dolgokat és képes lenne határozott fellépésre.


Ha a srác szeretne megbízni a nőkben (vagy egy nőben), márpedig elvileg ez a célja, akkor a lehető legrosszabb úton jár. Fogalma nincs arról, mi a bizalom, pláne a gyengédség, tisztelet és ehhez hasonló elhasznált erények.

Amit csinál, az rohamléptekben erősíti a bizalmatlanságot meg a rossz közérzetet. Az ilyen emberek kezdik el néhány év után verni a feleségüket.


Kérdező, szerintem is mindenképpen szakíts. Viszont ha jó fej akarsz lenni vele, mondd el neki: Bírtad, bejött, jól érezted magad vele, de ott rontotta el, hogy elkezdett izmozni, meg a komplexusait kompenzálni. Javasold neki, hogy menjen el pszichológushoz, de legalábbis a következő lánynál próbáljon megelőlegezni némi bizalmat - ez ugyanis nem árucikk, nem üzleti alapon megy, hanem ajándékozás útján.


És remélem legközelebb egy normálisabb sráccal hoz össze a gondviselés...

24F

2014. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem az
2021. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!