Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétség, ha szakítok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha szakítok a barátommal azért, mert a tapasztalatai miatt már bizalmatlan a nőkkel, és ezt kiterjeszti rám?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy csak akkor hajlandó meghívni bármire, ha már lefeküdtem vele, és csak akkor fog egyáltalán kapcsolatban és szerelemben gondolkozni. Azzal jött, hogy meg kellene értenem, hogy nem a nők csicskája többé, ő diktál. Merthogy őt annyian barátzónázták, lekoptatták, lerondázták...stb., hogy már csak akkor bízik meg egy nőben ha a szex megtörténik, mert addig minden más csak duma.

Ja, és azt is mondta, hogy semmit sem hisz el az elején nőnek bemondásra, és csak akkor bízna abban, hogy nem tartok talonban más pasikat is, ha tudná a fb jelszavam.


Nekem nagyon tetszett a srác, bele is tudtam volna szeretni, de már most elegem lett. Semmi olyat nem tettem, amiért ne érdemelnék bizalmat.


21/L



2014. jún. 15. 18:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj jujjj,minnél hamarabb szabadulj meg tőle.Ez a srác lelkibeteg,egy normális kapcsolatban mindkét fél egyenlő,senki nem diktál,ne hagyd hogy uralkodjon feletted hisz a szeretet a kölcsönösségről szól,nem arról,hogy csak az egyik fél kivánsága teljesüljön.Ráadásul még zsarol is,sexhez kötné az esetleges romantikát.Másrészt pedig jogod van a magánszférára,arra,hogy a saját Fb profilodat csak te olvasd és kezeld,meg arra is jogod van,hogy legyenek fiú ismerőseid barátaid.

Ha szakitasz vele,mindenféleképp nyilvános helyen,kávézó,park,emberek közelében legyen,olyan helyen ahol nem fog tudni molesztálni.

2014. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint ez egy barom. Az első ilyen alkalomnál mikor kifejti a véleményét, hogy ő diktál, közölném vele, hogy max. a kezének ami jól is jön neki mert ezzel a mentalitással nem marad meg mellett nő. Ha meg nem volt még barátnője, hogyhogy ilyen fenemód tapasztalt?

Szerintem csak egy idióta akinek annyira semmi tapasztalata a nőkkel meg a társas kapcsolatokkal, hogy az általa kitalált fikciókat valósnak véli, és azt hiszi ő most a macsó aki megmutatja milyenek kell lennie a férfinek egy kapcsolatban. Hagyd ott.

2014. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten megértem a srácot. De valószínű csak kihasználni akar. Ki tudja? Ne bízz senkiben.
2014. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"csak akkor bízik meg egy nőben ha a szex megtörténik"


Vedd csak elő a józan eszed! Egy kicsit sem gyanús? :DDDD


Ha nem vagy teljesen hülye, nagyon gyorsan megszabadulsz tőle, mielőtt addig sajnáltatja magát, amíg egy újabb trófea leszel neki.

2014. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Mekkora szánalmas gyökér... Pattintsd, lehetőleg jó köcsög módon, hogy utána mégjobban tudja utálni a női nemet..
2014. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Van stílusa, nehéz eset, de tartsd meg sztem
2014. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
19%

Valaki kifejtené itt a sok okos közül, hogy mi is a baj a sráccal? Sokszor átverték, nem bízik a csajokban.

Akkor meg miért egy barom? Tehet ő róla vajon, így megszivatták? És ahelyett hogy a nőjének azt tanácsolnátok, hogy beszéljék meg, hogy bizalom nélkül nem fog működni egy kapcsolat, azt tanácsoljátok, hogy dobja ki és szívassa meg, hogy még jobban meggyűlölje a nőket? Hát mindenki hülye itt??? Vagy ez lenne a színvonal? A gyengébe jó nagyot kell rúgni, hogy felsőbbrendűnek érezzétek magatokat?

2014. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom=dugás. Dugás=bizalom.

Tehát a saját bevallása szerint nem akkor bízik meg egy nőben, ha már megismerte emberileg, lelkileg, ha sokat beszélgettek, ha azt érzi, hogy számíthat rá, hogy az a lány tényleg kitart mellette, hogy valóban ő érdekli.

Hanem akkor... ha jól megdugta.

Ez a baj a sráccal. Ha valakinek ezután sem világos, annak nem is magyarázom tovább. :)

2014. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
17. az egyetlen normális ember köztetek.
2014. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de aki ennyire gyenge és életképtelen, hogy más emberen veri le a saját csalódottságát és gyengeségét, az igenis pusztuljon és ki kell dobni a fenébe, nem teljesértékű ember. Én is csalódtam, rengeteget. Mégsem ezzel kezdek egy kapcsolatot, hogy jóó addig nem bízok benned amíg ezt meg azt nem csinálod, illetve szexhez van kötve, hogy egyáltalán emberszámba vegyelek és ha nem préselsz ki magadból egy erős 4-est akkor mehetsz a fenébe, nem kellesz. Ez nem így működik. Vannak szemét emebrek. Mindig is voltak. Sokan megszívtuk. De aki arra nem képes, hogy a saját hibáiból tanuljon, ezeket eltegye, feldolgozza, és kamatoztassa majd később, az egy végtelenül ostoba és gyenge ember. Ilyen mégis kinek kell? Ha én képes voltam feldolgozni a régi sérelmeimet, tanulni belőlük és minden egyes új kapcsolatot optimistán, derűsen kezdtem, gátlások nélkül, akkor más is képes rá. Persze, rinyálni, másra mutogatni, a nőket okolni sokkal egyszerűbb mint vállani a felelősséget az életünkért és tenni valamit. Ez a srác lelkinyomorék. Lelkinyomorékkal ne kezdj kérdező, nem vagy te se gondozónő, se terapeuta.
2014. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!