Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pont az 1. évfordulónk előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont az 1. évfordulónk előtt 2 héttel szakított telefonon, normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hét múlva lettünk volna egy évesek, egymással töltöttük a hétvégét, voltunk a Balatonon, rendbe volt minden. Erre tegnap este szakított velem telefonon, és visszamenőleg mindent a fejemhez vágott. Többek közt azt, hogy a rózsaárus cigányt elhajtottam, mikor odajött miközben kajáltunk egy helyen a Petőfi sétány mellett, meg pl hogy Pesten nem vittem el ebédelni (csak szendót vettünk, mikor felmentem elé) stb, stb.


Úgy búcsúztunk el, hogy már most alig várjuk a péntket, mikor újra találkoztunk. Van köztünk 150km és mindketten dolgozunk.

Lányok miért nem lehet normálisan szakítani?

Most rottyon vagyok lelkileg, a munkahelyemen is sírógörcsöt kaptam. Mit rontottam el, hogy ezt kaptam? Mindig gyengéd, figyelmes voltam a lánnyal.


27/f



2014. jún. 25. 10:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy fellobbanás volt az elején mindkettőnk részéről (Első randin egyből csók, andalgás, stb) mint valami filmben. Nagyon sokat törődtünk egymással. Minden nap legalább 2 órát beszéltünk skypen, viberen. Mi zajlott le neki _2 nap_ alatt?


Ha meglenne a miértekre a válasz, könnyebb lenne...

2014. jún. 25. 10:53
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,jogod van tudni!
2014. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Én már nem akarok veled többet beszélni" és rám....ta a telefont. Bezzeg 3 hete még "Édes kicsi mackó" voltam neki.

Csaj is 27 éves, szóval nem 18 éves p....

2014. jún. 25. 10:58
 14/23 anonim ***** válasza:
Másik pasi?
2014. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom.. :( Velem is most szakítottak. :( Nem szép, hogy így szakított. Próbálj továbblépni!
2014. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! Veled hogy?
2014. jún. 25. 11:47
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Velem úgy, hogy megmondta, hogy nem tetszik neki az öltözködésem, meg nem volt olyan jó a szex.. :( Persze ezt az utóbbit ezidáig soha nem mondta, mindig azt mondta h jó velem..

:(

Ez se jobb szakítás.. Ez meg bunkóság. Nem vagyunk egy szinten, kiderült..

2014. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, hogy nem a szülinapodon, és nem facebookon. :SS
2014. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeret, miért ünnepelte volna veled az évfordulót? :(((((
2014. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mégis mit várt a hölgy?

Majd jól kiolvasod a gondolataiból, hogy te neked el kellett volna őt vinni vacsorázni? Komolyan nem értem az ilyet, főleg az utólag minden egyes "hiba" tételes felsorolását, amikor a másiknak még csak tudomása sincs róla, hogy "sáros". Ez nekem nőként is felfoghatatlan.

Szerintem utólag jobban is jártál.

Ő saját magának ásta meg a vermet, amibe most jól bele is ugrott.


Kitartást és kivánok melléd egy olyan hölgyet, aki normális és nem királykisasszony.


28/N

2017. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!