Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pont az 1. évfordulónk előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont az 1. évfordulónk előtt 2 héttel szakított telefonon, normális?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hét múlva lettünk volna egy évesek, egymással töltöttük a hétvégét, voltunk a Balatonon, rendbe volt minden. Erre tegnap este szakított velem telefonon, és visszamenőleg mindent a fejemhez vágott. Többek közt azt, hogy a rózsaárus cigányt elhajtottam, mikor odajött miközben kajáltunk egy helyen a Petőfi sétány mellett, meg pl hogy Pesten nem vittem el ebédelni (csak szendót vettünk, mikor felmentem elé) stb, stb.


Úgy búcsúztunk el, hogy már most alig várjuk a péntket, mikor újra találkoztunk. Van köztünk 150km és mindketten dolgozunk.

Lányok miért nem lehet normálisan szakítani?

Most rottyon vagyok lelkileg, a munkahelyemen is sírógörcsöt kaptam. Mit rontottam el, hogy ezt kaptam? Mindig gyengéd, figyelmes voltam a lánnyal.


27/f



2014. jún. 25. 10:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Igen, jól jártam :) Azóta megtaláltam az igazit és júliusban esküvő!
2017. ápr. 19. 08:00
 22/23 anonim ***** válasza:
Hmmm Kérdező, kicsit furcsa a válaszod. Csak nem feltörték a fiókod? :)
2017. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem utólag jobban is jártál. "

2014 októberében megismerkedtem valakivel, és minden jó :)

2017. ápr. 20. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!