Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a megoldás? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy érdekes problémám. A barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt. Szexuálisan sosem tudtam kielégíteni. Általában hamar elmegyek(ha őt kényeztetném nyelvvel az fáj nrki amint hozzáérek a csiklójához:S). Ha odafigyelek a rekordom fél óra. Igaz akkor nem is bírok végig hajtani. :) Na mindegy. Az a baj, hogy fél éve nem is szexeltünk egyáltalán. Ő Tavaly év végén volt orvosnál és vmilyen gombás fertőzésre kapott kúpot és mondta, hogy majd én is menjek el dokihoz. Azóta nem voltam. Gumiban sem szeretné csinálni. Én szeretem de az elmúlt 1-2 hétben ha meglátok egy lányt aki tetszik az utcán....Hát erősen beindulok rá. Meg többször volt már hogy majdnem szakítottunk, de aztán mégis együtt maradtunk. Neki én vagyok az első és az jutott a eszembe, hogy azért nem szakít velem mert én egy kényelmes megoldás vagyok a számára. Kiismerte minden hülyeségemet és nincs kedve új pasival végigzongorázni azt amit velem.Meg egyedül sem szeretne maradni. Mondta már azt is ha jobbat talál nálam akkor szakít velem szal ne féltékenykedjek, úgyis jelzi ha olyan férfi kerül a közelébe aki neki tetszik és jobban kell ő mint én. Mit tegyek? Szerintetek elmenjek dokihoz? Szakítsak vele? Annyi még hozzátartozik a sztorihoz, hogy korábban sokszor csináltuk gumi nélkül. Szóval lehet én is elkaptam tőle, csak nálam nincsenek tünetek. :S De attól még a gumi mehetne. Tanácstalan vagyok.

2014. júl. 4. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Édeske, itt nem azon van a hangsúly, hogy milyen a csiklója, meg fertőzése volt fél éve, esetleg takarózni jó vele, hogy miért nincs szex.. ;)

A lényeg azon van, hogy Téged kirakott a kispadra, és ha netán tán adódna jobb csere játékos, akkor már nem fog fájni a nuncikája.. :D

Téged szimplán birtokolni akar, hogy ne legyen egyedül, meg biztos jó valakihez tartozni, de nem a bátyja vagy!

Az első adandó alkalommal koccolni fog, Te meg szomorkodhatsz egyedül, most van nyár, fesztiválok minden, ne hagyd magad szívatni minél előbb lekoptatod annál hamarabb lesz más... -Mond neki csak foglalja a helyet más elöl.. És ha sírni kezd ne hasson meg, foglalkozzon a nunusával, meg gombázzon tovább nélküled...

U.I.- azért menj Te is el dokihoz, mert ha meg van az új csaj, ne ez legyen az első amit Tőled kap ...:DD

2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) A kivizsgálásra azért vártam, mert volt amikor időm sem volt és tény, hogy ciki és gáz. De bevallom paráztam is. Ami most is meg van de már meg van az időpont amikor elmegyek(hónap közepén). Amit nem mondtam neki. Ha tudná hova megyek ő szakítana velem...:D Szóval irány a spermabank. Ott INGYEN kivizsgálnak és még fizetnek is érte, plusz segíthetek párokon/nőkön. Ha úgy adódik. Én ilyenből nem csinálok etikai kérdést.
2014. júl. 4. 14:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Okés, menj el mielőtt kiírnád a következő kérdést az egészség rovatba, meg mondom mi lesz, megvizsgálnak, és be kell szedned, egy doboz gyógyszert, antibiotikumot, na bumm, és az élet megy tovább.. :))
2014. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Jó fej vagy...:)
2014. júl. 4. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!