Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 11 éves párkapcsolatom ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Relkel ferenc kérdése:

11 éves párkapcsolatom ment szét,3 hónapja. A lány mondta, h nem szerelmes már belém de fontos vagyok neki nagyon. Én még nagyon szeretem őt, de sajnos szakítás után lefeküdtem mással. Vissza kaphatom még? Tudja, h voltam mással, elmondtam neki.

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem azért fáj neki, mert érez valamit, csak az egót bántja ilyenkor, hogy a másik fél milyen gyorsan befeküdt más ágyába, még ha csak felejtési céllal, akkor is.

11 év után ha azt mondja, hogy már nem szerelmes, akkor a ti kapcsolatotok eddig tartott, lépj tovább.

2015. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 MolotovPunk ***** válasza:

Aha,értem.És mi a garancia arra,hogy most (tegyük fel) összejöttök és aztán mondjuk fél év múlva nem dob ki megint?

Csak mert fent állhat a veszélye ennek ismételten.

Felmelegítve pedig tudod mi jó...A töltött káposzta,kapcsolat nem nagyon.

2015. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez így érthető,túllépni nem egyszerű,de minden erőmmel ezen leszek/vagyok ha már más megoldás nincs.
2015. okt. 29. 15:08
 14/21 A kérdező kommentje:

ha esetleg újra összejönnénk garancia nincs rá h ne dobjon ki akár fél múlva ismét,persze.

De a lehetőség,h működne újból talán az ,h felismertük ,megbeszéltük mi volt a gond és ezen tudok változtatni

2015. okt. 29. 15:10
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Működhet a felmelegített kapcsolat, de ahhoz egyrészt mindkét félnek akarnia kell, és tartósan változniuk kell azoknak a dolgoknak, amik a szakításhoz vezettek.


Főzhetsz tésztát só nélkül, aztán mikor megkóstolod, valahogy nem lesz az igazi, dönthetsz úgy, hogy nem eszel több tésztát, aztán dönthetsz úgy, hogy kipróbálod újra egy idő után, de ha továbbra sem teszel a vízbe a főzéshez sót, ugyanúgy nem fog ízleni. :-)

2015. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ezek után is optimistán látom a dolgokat, h ezt tettem meg ami miatt jelenleg plusz még jobban kivagyok.

Kérdés, h várjak adjak időt ?

Mert így van egy kapcsolat 2 emberen múlik,ha nem akarja akkor tényleg veszett fejsze és tovább kell lépni.

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat is!

2015. okt. 29. 15:34
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem most magadba fektess energiát, kicsit használd ki ezt az időszakot, most, hogy egyedül vagy, nem kell a haverokra hallgatni, csak ha neked is van igényed arra, amit tanácsolnak. Próbálj ki új dolgokat, most nem kell alkalmazkodni senkihez. Én hiszek abban, hogy ha két ember összetartozik, akkor nem kerülhetik el egymást, de ne görcsölj rá most erre. Semmit nem siettethetsz, ha újra együtt kell lennetek, annak lehet, hogy nem most van itt az ideje, azt meg ki kell várni.
2015. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon hasonló volt a helyzet, szerintem egy ilyen helyzetből nagyon nehéz újraépíteni egy kapcsolatot. Ha újra is kezditek, benned ott lesz, hogy kimondta, hogy már nem szerelmes, benne meg az, hogy rögtön más ágyában kötöttél ki. Ha viszont mindketten túl tudtok lépni ezen, akkor van esély, hogy működjön, de ehhez mindkettőtöknek akarnia kell, sokat kell beszélgetni és sok mindenen változtatni. Nekünk végül összejött, lassan két éve megint működik, szóval drukkolok!
2015. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Öröm ilyet olvasni,h azért vannak még ilyen példák,h sikerülhet.

Köszönöm a biztatást!

2015. okt. 29. 16:49
 20/21 anonim ***** válasza:

ha már nem szerelmes, akkor már nem Te kellesz neki :(

Viszont meg kell próbálni megbeszélni vele, végül is 11 év nagyon hosszú idő. Mondd el neki, hogy milyen fontos neked, és hogy vele tervezted. kis mélypont után még visszatérhet a dolog a normális kerékvágásba, de ha nem, akkor restart. ilyen az élet. Egyszer mindenki megtalálja a párját!

2015. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!