Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem vett nekem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem vett nekem valamit, mikor még együtt voltunk 300. 000 ft értékben, mikor elhagyott nem kellett neki, de most 1 év után követeli, hogy adjam neki, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán add neki vissza...én visszaadnám, úgysem értékelek semmit, amit nem a saját pénzemből vettem. Fogadjunk hogy egy Tv!4
2016. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
add neki vissza
2016. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Az exed eleg gyerekes es gaz. De a helyedben visszaadnam es erkolcsi gyozelmet aratnek felette.
2016. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit vett neked, amit visszakövetel?
2016. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Kérj töle egy listát, hogy mit akar még. Adj vissza mindent. Ezután meg ne ismerkedj sz-rrágo ge-ikkek.
2016. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolso:ha a kerdezo elfogadja a tobbszazezer forintos ajandekokat akkor valoszinuleg az ilyenek is jonnek be neki.
2016. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Neked vette - nem?
2016. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy konkrétan neked vette (ajándék volt), vagy pedig a közös háztartásba vett valamit, amit közösen használtatok. Jogilag, etikailag sem mindegy! Az ajándékot ugyanis nem lehet visszakövetelni semmilyen indokkal, az ajándékozónak kötelessége felmérni, amikor adja, hogy biztosan akarja-e. Ha ellenszolgáltatást vár érte (pl. csak akkor "jár" az ajándék, ha kapcsolatban vagy vele), akkor már nem ajándék, de ezt előre tisztáznia kellett volna.

Ha viszont közös használatra vett valamit, akkor azt joga van visszakérni.

2016. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én visszaadnám, nem is kérdéses.
2016. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kozmetikum, amit haszmálok is + kozmetikusnak tanulok így a munkámhoz is kell, mikor elhagyott akkor oda akartam neki adni, de azt mondta, nem kell azt nekem vette...
2016. jún. 7. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!