Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem vett nekem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem vett nekem valamit, mikor még együtt voltunk 300. 000 ft értékben, mikor elhagyott nem kellett neki, de most 1 év után követeli, hogy adjam neki, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 08:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most viszont hatalmas visszaesés lenne ha nem lenne...
2016. jún. 7. 12:14
 12/15 A kérdező kommentje:
+ így is el is fogyott sokminden...
2016. jún. 7. 12:15
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát ezt egészen biztos nem adnám neki vissza.. Nem véletlenül kérdeztem, hogy mit adott.

Ha TV lett volna, akkor azt mondom adjad, hadd örüljön, na de használati, fogyó terméket..vicc..


És mivel indokolja, miért kell neki ez így 1 év után? Vagy talán új barátod van és felbszta magát? Egyébként ne törődj vele. Neked vette, használtad, sok minden elfogyott már belőle, neki teljesen felesleges lenne.. Hacsak nem az új csaja is kozmetikus. :D


Na mindegy, szóval ne törődj vele, de add neki vissza. Semmit se tud tenni.

2016. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*ne add vissza neki
2016. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na az én exem 6 évvel a szakítás után kérte a hűtőt, meg a mosógépet, ami akkor volt kb 10 éves, a közös életünkhöz vettük/vette. Mivelhogy neki duplaannyi volt a fizuja, mint nekem. Azzal a címszóval, h a nővérének nagyon jól jönne.

Én nem adtam vissza, ellenben egy hatalmas kartondobozba becsomagoltam a házimozit, meg az utolsó füzetét, garfieldos alsógatyáját, acélbetétes bakancsát, meg mittudomén mit, és elvittem egy közös barátunkhoz, h adja neki.

2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!