Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid leszek. A párom elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid leszek. A párom elhagyott, mert talált egy másik férfit magának. Nálam maradt a gyermekünk. Az exem haza szeretne jönni, a kislányunk meg szeretné ha hazajönne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Annyival árnyaltabb a kép, hogy azért akar visszajönni mert sajnos beteg lett, műteni kell, és így már nem kell a barátjának. Mindenki Engem szid amiért nem engedtem vissza. Most azért kellene visszaengedni mert beteg lett? Sajnálom, gyógyuljon meg, de ne csak akkor legyek jó ha baj van. Mielőtt az jön, hogy közös lakás meg hasonlók, meg Úgyis vissza kell engednem, közlöm, hogy nem így van. A lakás sajátom, és az exem kijelentkezett már több mint egy éve. Mi ilyenkor a jó döntés.
2017. márc. 5. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:
Érműtéte volt. Egy barátnőjének udvaroltam, de Ő lett belőle.
2017. júl. 19. 12:21
 62/68 anonim ***** válasza:
0%
Miért lett ő belőle? Bekavart? Lenyúlt? Lehet, hogy ez az érbetegség valami büntetésféle a sorstól?
2017. júl. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
A barátnője nem jött össze.
2017. júl. 20. 20:56
 64/68 A kérdező kommentje:
Intézzem el valahogy, hagy maradjon az albérletben. Megcsinálta a balhét,hogy a barátja mennyire megbánta, most meg maradni akar a jó albiban. A barátom meg közölte, hogy nem akar semmi balhét, és a háza nem csövestanya. Így az exnek cuccolnia kell. Nincs pénze, nincs albérlete. Valahogy le kellene már vakarnom.
2017. aug. 12. 14:49
 65/68 anonim ***** válasza:
100%

Hú ezt a nőt.. mikor akar elkezdeni dolgozni majd? Azután gondolom már tud önálló életet élni! De lehet én vagyok túlságosan "naív" :)


U.i.: a méreted miatt meg tényleg ne aggódj, vannak sokan,akik nem az átlag felettire buknak. 13-16 körül pl.nekem bőven jó

2017. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem,hogy most már csak Te egyedül vagy a hibás,Te saját magadnak okoztad ezt a galibát!

Elmondtuk itt neked 50-en,hogy nem kell istápolnod a nőt,Te mégis megtetted! Szerintem csak mentegetőzöl a gyerekkel,hogy húú mit fog szólni?! Semmit! Kismillió ember elválik,van aki gyerekkel és eddig mindegyik túlélte,megértette,hogy nincs anyu,apu együtt és már nem is lesz!!

Te nem tudsz túllépni,téged izgat,mert ha nem így lenne,carnál rá És ne gyere nekem az emberséggel,mert nked nm kell ezzel a nővel annak lenned! Igy soha nem lesz saját életed,ha nem bírod elengedni a múltat! Megsúgom,ezt egy nő sem fogja tolerálni,esetleg ideig,óráig,de hosszútávon ez kizárva! A saját és gyermeked életével foglalkozz,hogy nektek jó legyen! Az exed a múltad,te nem tartozol neki semmivel,semmit nem kell neki megoldanod! Ha normális új párkapcsolatot akarsz,ezt tartsd szem előtt,mert egy új nőnek éppen elég lesz a kislányod,nem még a volt feleséged mindenféle baja!

2017. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként engem sem a méret érdekel ha ez számít valamit. Szerelemben meg főleg nem. Amúgy meg jobban járnál ha megszakítanál vele minden kapcsolatot vagy a gyerek miatt nagyon minimálisra állítanád. Mondjad a barátodnak intézze el velük. Ha akarja dobja ki őket megteheti nem ők fizették ki hanem te. Ne foglalkozz a csajjal mert te fogsz bele tönkre menni. Egy 7 éves gyerek szerintem már megért annyit hogy az anyjának nem kell persze ez így nyers fogalom. Egy ilyen emberrel én sem engedném hogy találkozzon a gyerekem. Nem számíthat rá mint anyára.
2017. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy most, kérdező? Mi történt azóta? Remélem, jó most az életed.
2022. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!