Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid leszek. A párom elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid leszek. A párom elhagyott, mert talált egy másik férfit magának. Nálam maradt a gyermekünk. Az exem haza szeretne jönni, a kislányunk meg szeretné ha hazajönne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Annyival árnyaltabb a kép, hogy azért akar visszajönni mert sajnos beteg lett, műteni kell, és így már nem kell a barátjának. Mindenki Engem szid amiért nem engedtem vissza. Most azért kellene visszaengedni mert beteg lett? Sajnálom, gyógyuljon meg, de ne csak akkor legyek jó ha baj van. Mielőtt az jön, hogy közös lakás meg hasonlók, meg Úgyis vissza kell engednem, közlöm, hogy nem így van. A lakás sajátom, és az exem kijelentkezett már több mint egy éve. Mi ilyenkor a jó döntés.
2017. márc. 5. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

Biztos segíteném valahogy, már objektív okokból is, hátha később úgy alakul, hogy csak rá számíthat a gyereked, viszont a lakásomba nem hívnám meg azért. Ha továbbléptél gondolom idővel hazavinnél egy nőt, hogy nézne ki, ha az exed ott élne?

Így se lehet könnyű egyedül egy gyerekkel, pláne még, ha az exed is ott lakna.

2017. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
ja igen. egyszer tetszettem valakinek (nagyon) és megtudtam, hogy a volt barátnőjével bérel közös lakást. azonnal felejtős lett a történet.
2017. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak a megerősítést. Egy új kapcsolat kezdetén, igen rosszul néz ki, ha az exfeleséged ott élne a saját lakásodban. Lehet, hogy nem vagyok jó ember, de az utcán ismeretlen nőnek sem ajánlanám fel, hogy költözz hozzám, mert nem tudsz dolgozni. Ahogy azt sem, hogy majd ápolgatlak, amíg beteg vagy. Az exemet jóval távolibbnak érzem mint egy idegent. Ő is döntött amikor elment, Én is elfogadtam a döntését, és továbbléptem. Viszont annyival segítek, hogy amíg meggyógyul, max.6 hónap, nem kell gyerektartást fizetnie. Úgy érzem ez korrekt.
2017. ápr. 17. 15:22
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
Azok a családtagok fogadják be szépen, akik szerint ez most kötelességed lenne. Majd ha meggyógyult és minden oké, összeszedte az életét és dolgozik, akkor le lehet ülni beszélgetni, addig az egész csak szánalmas kapálózás.
2017. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Aki a másik méreteire tesz megjegyzést, az szándékosan megalázza. Alig van mellem, az is inkább körte alakú, mint alma, ha valaki erre rossz megjegyzést tenne, csak azért repülne. Sajnálom, hogy így alakult. Ne hagyd magad, ennél sokkal jobbat érdemelsz.
2017. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
27%
Egyrészt elég könnyű a kényelmes fotelból azt mondani hogy helyesen tetted, ne is engedd vissza, hiszennem nekünk kell szembenézni az ismerősök ferde szemével másrészt nem túl humánus visszautasítani azt, akit egyszer szerettél, viszont szeretett, és közös gyereketek is van. Ennek ellenére szerintem sem kellene hogy követ vessen rád, csak azért mert így döntőttél. Ha annyira sajnálják, akkor fogadják be ők. Én egyébként befogadnám ha dolgozik, mert jobban eloszlik a rezsi.
2017. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
15%
Nem értelek. Én elváltam, de ha nincs kapcsolatom és ilyen helyzetbe kerül a gyermekem apja, akkor az a minimum, hogy segítem amíg a műtéten túl nem jut és újra kersőképes nem lesz. Aztán mehet Isten hírével.
2017. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
52%
hát igen, utolsónak is igaza van. nagyon nehéz egyedül betegen.
2017. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
SziSzilvi-nek válaszul, teljesen igazad van. Egy olyan szemszögből, ahol kultúráltan ment az elválás. Illetve nem is a kultúráltság a fő gond. A 45-ös válaszoló írta, hogy a méretek lenézése, a másik megalázása. Igaz négyszemközt, de olyan szinten mesélte, hogy Velem milyen sz@r volt, a méretek miatt, hogy szégyen nem szégyen, ezen eléggé összetörtem. Akkor úgy otthagyott minket, hogy segítséget kellett igénybevenni az életünk normalizálásához. A lányát szereti, mindig jön érte, elviszi. Ilyen téren nem lehet panasz rá. Idő kellett, hogy a gyűlölet elmúljon, és úgy érezzek iránta ahogy most. Teljesen semlegesen, a lányunk miatt. Másik dolog. Az élettársa kidobta, és ha becuccol, be kell jelentkeznie. Hogyan fogom kitenni a lányunk szeme láttára, ha nem akar menni? Ahol élünk egy fizuból nem lehet gyerektartást fizetni, albérletet fenntartani, és megélni. Még annyi, nem vagyok rászorulva, hogy beszáljon a rezsibe. Tényleg sajnálom, hogy beteg, de az életemből elég időt elvett, és szeretném ilyannal tölteni, aki valamilyen szinten szeret.
2017. ápr. 17. 20:29
 50/68 A kérdező kommentje:
Azért nincs kapcsolatom, mert a méreteim miatti megjegyzéseinek hála olyan gátlásaim alakultak, hogy nem akartam röhej tárgya lenni más nőknél. Egy fél éve ismerkedem újra, azóta kezd az önbizalmam visszajönni.
2017. ápr. 17. 20:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!