Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid leszek. A párom elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid leszek. A párom elhagyott, mert talált egy másik férfit magának. Nálam maradt a gyermekünk. Az exem haza szeretne jönni, a kislányunk meg szeretné ha hazajönne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Annyival árnyaltabb a kép, hogy azért akar visszajönni mert sajnos beteg lett, műteni kell, és így már nem kell a barátjának. Mindenki Engem szid amiért nem engedtem vissza. Most azért kellene visszaengedni mert beteg lett? Sajnálom, gyógyuljon meg, de ne csak akkor legyek jó ha baj van. Mielőtt az jön, hogy közös lakás meg hasonlók, meg Úgyis vissza kell engednem, közlöm, hogy nem így van. A lakás sajátom, és az exem kijelentkezett már több mint egy éve. Mi ilyenkor a jó döntés.
2017. márc. 5. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
88%
Lelécelt egy másik hapsival úgy, hogy a gyerekét is hátrahagyta? Ne engedd, hogy a lábtörlőjének nézzen! Nem engedném vissza!
2017. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
97%

Nőként írom,hogy nem engedném vissza.

Nem csak téged hagyott el,hanem a gyermekét is. Utól érte a sors. Oldja meg.

2017. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
84%
nagy balfax lennél ha visszaengednéd, dögöljön meg ott ahol van
2017. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:
Csak azért jönne, mertbeteg lett így a pasija kidobta. Ha nem lenne beteg, eszébe sem jutna hazajönni. Csak egy kis 1+2félszoba van, így helye sem lenne. Ismerkedni szeretnék Én is, hogyan magyarázzam el, hogy a félrelépett feleségem itt él a saját lakásomban mert vagyok olyan lúzer hogy visszaengedem. Melyik nő akarna ilyen férfival élni? A kislányom azoka hogy nem tudok egyszerűen dönteni. Az exnek nincs albérlete, és nem tud megélni, és dolgozni sem mert műteni kellene. A lányom hogyan fogja ezt venni, hogy az anyját hagyom nyomorogni? De egy olyan nőnek segíteni aki mikor meggyógyul egyből megy a farok után egyszerűen nem bírok. A saját szememben is lúzer lennék. Egy felnőtt nő ha el tudta dönteni hogy kivel akar lenni, az viselje azt is ha nem úgy alakulnak a dolgai. Szar érzés, mert vagy a kislányom szemében leszek egy nagy nulla, vagy saját magamat érzem majd annak.
2017. márc. 5. 16:14
 15/68 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem pár év múlva a kislányod is megértené, plusz el lehet neki is magyarázni szépen, hogy miért nem.

Nagyon nagy hülyeség lenne, ha visszafogadnál.

Kb. csak arra kellesz neki, hogy eltartsd amíg meg nem gyógyul, aztán menne is a következő f..szra.

2017. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
97%

Ne fogadd vissza! A gyereknek sem tenne jót,ha meggyógyul lehet ismét lelép! Nem vagy Te jótékonysági intézmény,oldja meg magának!

Gyereket ha uszítja ellened,hogy milyen szemét,stb vagy emiatt,akkor csökkentsd a láthatást is.Ennyi!

2017. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy nagyon jó érzelmi zsarolás.Már most is jól csinálja,mert már most is azt gondolod,hogy a kislányod szemében egy nulla leszel...Ha bedőlsz neki, szenvedni fogsz az egész helyzettől.Tök mindegy hogy azt mondod nem lesz köztetek semmi, de hazamenni sem lesz kedved.(10)
2017. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
67%

Vissza ne engedd, te :D

Ezen komolyan gondolkodni kell? Legyen benned büszkeség. Meg különben is, az olyan nő egy sapka sz**rt nem ér, aki képes otthagyni férjet, gyereket egy kis kufircolás miatt.


Hülye exem ugyanezt eljátszotta, annyi különbség van, hogy nálunk nincs gyerek, de amúgy ugyanez a sztori, lelépett egy másik fickóval, aztán mikor sz**rba került, egyből hozzám könyörögte volna vissza magát.

Végülis az lett, hogy nem engedtem vissza, hanem csak kúrogattam egy darabig, de semmi egyebet nem akartam tőle, mert pontosan tudtam, hogy milyen :D És igazam is lett, azóta megint van egy másik fickója, és amint a tag kirakja, egyből hozzám fog jönni megint :D

R**bancból nem lesz szalonna :)

2017. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
92%
Ne engedd magad kihasználni! Ha megbánta bizonyítson, és bizonyítson!
2017. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:

Az Én családom hajtja, hogy fogadjam vissza mert a gyereknek szüksége van anyára, meg csak szerettem régen hátha újra fellángol és hasonló indokok. Olyan dolog miatt hagyott el amit egy férfi sem reklámoz szívesen. A méretim nem voltak elegendőek számára

Ezt meg is mondta, Én meg ez ellen tenni nem tudok. Emiatt úgy oldottuk meg, hogy kifelé csak annyit mutattunk, hogy vége a szerelemnek és kész. Senki nem tudja miket tett, és ilyenkor úgy kimondaná az ember de nem lehet.

2017. márc. 5. 16:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!