Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid leszek. A párom elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid leszek. A párom elhagyott, mert talált egy másik férfit magának. Nálam maradt a gyermekünk. Az exem haza szeretne jönni, a kislányunk meg szeretné ha hazajönne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Annyival árnyaltabb a kép, hogy azért akar visszajönni mert sajnos beteg lett, műteni kell, és így már nem kell a barátjának. Mindenki Engem szid amiért nem engedtem vissza. Most azért kellene visszaengedni mert beteg lett? Sajnálom, gyógyuljon meg, de ne csak akkor legyek jó ha baj van. Mielőtt az jön, hogy közös lakás meg hasonlók, meg Úgyis vissza kell engednem, közlöm, hogy nem így van. A lakás sajátom, és az exem kijelentkezett már több mint egy éve. Mi ilyenkor a jó döntés.
2017. márc. 5. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
Sikerült egy ismerősnél albérleti szobát szerezni neki. Nem kell gyerektartást fizetnie egy darabig, és három hónapra kifizettem az albérletét. Egy rossz szava nem lehet. A műtétig végig velünk volt, most a műtét után is itt van velünk.
2017. júl. 3. 21:18
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy konkrétan mi baja van? Ez amúgy teljesen korrekt volt tőled. Bár nem érdemelte volna meg a segítséget.
2017. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
Nem is értem igazából ezt a nőt. Nemrégen arra sikerült hazaérnem, hogy a barátja aki kidobta itt van a lakásomban, és beszélgetnek. Bunkóság vagy nem, de ki.asztam. A volt feleségem kezdte mondani, hogy megbánta a srác, meg szereti a srác, meg ilyenek. Hazaküldtem, hogy csak a lányához jöhet a megbeszélt időben. Erre Én vagyok a szemétláda. Pár nap múlva hívott a barátom, hogy a srác cuccolna be az albérletbe az exemhez. De ez csak egy személynek, és csak azért mert kértem. Nincsenek rászorulva. A volt feleségemtől egy jelképes összeget kért, amit egy darabig kifizettem. Jóval kevesebbet mint egy albi, oda meg menne a pasija. Hogyan cseszheti egy nő el ezt is? Lelakja a három hónapot, és mennie kell a balhé miatt. Nyugodt élete lehetett volna jó környéken, most meg mehet lakótelepre panelba. És itt köszönöm meg akik szerint segíteni kell, mert hát csak valamiért együtt voltunk. Az ilyen nővel mit tegyen az ember?
2017. júl. 18. 22:41
 54/68 anonim ***** válasza:
Én nen engedném vissza. Ha ténykeg anyira rászirulna a segítségre én is segítenék egy szobàt bérelni neki és azt is csak a gyerek miatt hogy kuktúrált körülmények közt találkozhasson az anyjával. Neki meg megmagyaráznám hogy apa és anya már nem fog együtt lakni. A lányod már nem kicsi hamar megérti hogy anya nem olyan jó. Lehet hogy most haragudni fog rád de nem sokáig. Ha meg visszahallod a gyerektők hogy fur téged anyuci akkor le kell állítani hiszen az a gyereknek lesz a legrosszabb.
2017. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés? Hát.. Beszéld meg vele, mennyit lássa gyereket, ha nem tudtok megegyezni, bíróság. Ahogy ilyenkor szokás. Mi a kérdés? Nem értelek, barátom. Azon gondolkodsz, visszaengeded és szenvedsz egy ilyen emberrel vagy mi??? O.o Ne bolondulj meg barátom. Saját életed.
2017. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Fú hallod, ilyen egy nőt. Nőként nekem ég a pofám, de komolyan!!! És még a havernál is kihúzza a gyufát, aki szintán gáláns gesztussal felajánlotta a lakást és te fizetted. No comment! Ezek után menjen, ahova akar. Csak és kizárólag a gyerekért jöjjön és hozza, bármi egyéb nyűgje, bánata van, azt tartsa meg magának, vagy sirjon másnak! Nagyon gáz! Itt csakis ő a szánalmas, nem te!!!!
2017. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%

Ez kemény helyzet, vagy az volt. Úgy látom, hogy az alapkérdés "rendeződött"; illetve a hölgy lerendezte magának.


A méret kérdésre visszatérve, gondolj arra, hogy a leszbikusok is megoldják valahogy ;) Hozzájuk képest meg elég nagy előnnyel indulsz. Itt a gyakorin volt egy hölgy aki hangoztatta, hogy neki 18+ , vagy 20+ -os méret az igazi, a többiből nem érez semmit, és azok nagy 0-ák, akiknek ennél rövidebb van. Erre megjegyeztem neki kommentben, hogy hú ha, ő aztán jó tág lehet; erre rögtön jó lett a kisebb is, meg viccből mondta stb :P :P :P.


Egyébként valamelyik korábbi kommentelő jelezte már neked, hogy olvass nyalással kapcsolatos kérdéseket, ha már rövid a cerka azzal elég jól lehet kompenzálni a hozzászólások alapján, saját tapasztalatból ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom. 30/F

2017. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:
Úgy érzem megtettem amit ilyenkor kell, még többet is. De nem hiszem, hogy egy felnőtt nőt Nekem kellene végigsegítenem az életén. Azért harminc körül ideje, hogy tudjon felelőségteljesen dönteni. Egy nő ne lássa meg, hogy ugyanez e srác kidobta, mikor beteg lett, és nem tudott dolgozni, most, hogy lassan egészséges, és van egy harmadannyiba kerülő tök jó albija már megy is vissza. Miért van ez? Ennyit jelent, hogy 16 centivel dugnak meg, vagy 21 centivel? Nem az Én dolgom, mielőtt mondanátok, de ha a másiktól nyomort, leszarást kapsz, miért megy ahhoz vissza, illetve miért fogadja vissza? Érthetetlen dolgok ezek.
2017. júl. 19. 09:35
 59/68 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel műtötték? Ostoba nő lehet amúgy. Hogy akadtál rá annó?
2017. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
A szerelem öl, butit és nyomorba dönt. Bár szerintem inkább szimplán mazochista.
2017. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!