Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rövid leszek. A párom elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid leszek. A párom elhagyott, mert talált egy másik férfit magának. Nálam maradt a gyermekünk. Az exem haza szeretne jönni, a kislányunk meg szeretné ha hazajönne. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Annyival árnyaltabb a kép, hogy azért akar visszajönni mert sajnos beteg lett, műteni kell, és így már nem kell a barátjának. Mindenki Engem szid amiért nem engedtem vissza. Most azért kellene visszaengedni mert beteg lett? Sajnálom, gyógyuljon meg, de ne csak akkor legyek jó ha baj van. Mielőtt az jön, hogy közös lakás meg hasonlók, meg Úgyis vissza kell engednem, közlöm, hogy nem így van. A lakás sajátom, és az exem kijelentkezett már több mint egy éve. Mi ilyenkor a jó döntés.
2017. márc. 5. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
97%

Az exednek nem volt szüksége a gyerekére,mikor otthagyta egy másik fickóért.(megtörténehet bárkivel, csak akkor nincs arcom visszakéreckeni)Ezt kell a családnak mondani.Ha akkor nem kellett neki a gyerek, és nem érdkelte, akkor ne hogy már most a családod meg azzal indokolja, hogy a gyereknek szüksége van rá.Egy gyereknek sincs szüksége olyan szülőre, aki hol van hol nincs.

Akkor jók voltak a méreteid,amíg rendben mentek a dolgok, és amikor gyereket kellett csinálni?Ez is hülyeség, mondhatja, de akkor most hogy beteg neked meg nem kell a bajai miatt.Meg mondjuk úgy általában sem kell,de legyen meg egyedül is a gyerek nélkül és nélküled, ahogy eddig is.Ez van.

2017. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

+Lehet mondani a családodnak, hogy akkor fogadják be ők, ha már ennyire sajnálják.Ha már ilyen jóindulatúak akkor ne rád tukmálják.A kislányotokat akkor is láthatja.

Sőt ez jóban rosszban betegségben úgy lenne igaz, ha nem lépett volna le.

2017. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:

És megnőtt a szerszámod,hogy most már jó lennél neki?

Mondjad neki,ugyanakkora ,sőt még összébb ment,ugyhogy keressen más balekot!

A rokonságod fogadja be ha akarja,NE hagyd magad zsarolni!Legyen már eszed!

2017. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem én, neki nincsenek szülei, rokonsága? Menjen oda!
2017. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarok semmit tanácsolni az exeddel kapcsolatban.

De ha - ahogyan mondtad - szeretnél másik kapcsolatot, akkor előbb nézd át itt a GyK-en azokat a kérdéseket, amelyek azt feszegetik, hogy hogyan kell jól nyalni.

Azt ne hidd, hogy az valami pótlék. Szó sincs róla! A szexhez hozzátartozik, remek találmány, és ha jól csinálod, sohasem fog panaszkodni a nőd a méreteidre, ellenkezőleg, sosem akar majd elhagyni.

2017. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Hogyan jön az ide, hogy hogyan nyaljak? Nem akarom visszaengedni, és kész. Nemcsak azért, mert tudom, hogy nem Én érdeklem, hanem azért mert nem érzek semmi jót iránta. Sőt, de ez már az Én szegénységi bizonyítványom, inkább kissé kárörvendő vagyok. Na nem azért mert beteg lett, hanem mert a pasi ezek szerint csak dugni akarta, és ha probléma van egyből dobja.
2017. márc. 5. 21:50
 27/68 anonim ***** válasza:
51%
Párkapcsolat szóba se jöhetne, de a gyerekre való tekintettel addig befogadnám, amíg meg nem gyógyul. Ez egy nagyvonalú gesztus lenne.
2017. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
97%

27-es ! Szerinted az jó tenne a gyerek lelkének? Mit látna?Jön-megy az anyja ,Ő rá meg sz@ rik rá!

Nem kellene a gyerek lelkivilágát ezzel tönkretenni!

Menjen oda ahová akar!

De majd még a kérdező fogja ápolni is,nem? Ez vicc!

2017. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Fogadjam be. A lábát is kéne tartanom amíg kefélik, hogy el ne fáradjon? Mellesleg ha esély is van rá, hogy észbekapott mert a pasija átverte, Nehogy hozzám akarjon visszajönni. Ha a kislányotok elött könyörög, hogy ne dobd ki, mit csinálsz?
2017. márc. 5. 22:28
 30/68 anonim ***** válasza:
96%
Simán vágd a szemébe,hogy van barátnőd,párkapcsolatod és Ő miatta nem teszed kockára az életedet!2 nő pedig nem lehet nálad,nem is lenne egészséges! Ennyi! Kicsit füllents,de nem igazán kell neked magyarázkodnod! Mondjad neki,ha nem fejezi be a taktikáját és a gyereket hagyja ki ebből,mert rossz vége lesz!Keményíts már kicsit be basszus!
2017. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!