Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a 3 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a 3 hónapos fiammal. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 3 éve voltunk együtt,elég viharos volt egy éve a kapcsolatunk akkor fogant a pici. Ő nem akarta a babát,szétköltöztünk majd pár hónap múlva rájött hogy mégis minket akar(én nem erőltettem,mondtam neki hogy ha nem akarja akkor nincs semmi felelőssége,megoldom egyedül,hagyjon minket).Visszamentünk,és januárban megszületett a fiúnk.Eddig minden rendben is volt,de teltek múltak a hetek és nem láttam rajta azt hogy kötődik a picihez. Mindent én csináltam,ha nagyon jó hangulatában volt akkor esetleg megerőltette magát. Minden alkalommal ha vita volt az első mondata az volt hogy ha nem tetszik akkor menjek el/hagyjam el. Most munkahelyet vált és azt mondja fáradt.De ha fáradt az ember akkor is van egy gyerek nem? Nekem annyi kellett volna hogy abban a 2-3 órában este legalább picit foglalkozuon vele,nem azért mert nekem teher hanem mert a pici babája. Az ő lakása volt hozzáteszem. Minden hibája ellenére bármi volt én szerettem és most is,30 éves és az anyjával még most is lóg a köldökzsinór. Velem semmit nem osztott meg szinte és senki masra nem hallgat csak anyucira.

Nem értem hogy ha nem akarta ezt akkor minek akarta hogy visszamenjünk? Én akkor mondtam neki hogy hagyjon akkor minket,ha neki úgy jobb. De nem,újra elhitette velem hogy minden rendben és kellünk neki de az első adandó alkalommal kidob. Mellesleg nem azért harcol hogy helyrehozzuk a dolgokat hanem már azon agyal hogy majd ha úgy alakul 2 hetente majd neki elég látni a gyereket.

Nagyon össze vagyok törve és úgy érzem nem tudok ebből felállni.



2017. márc. 19. 09:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Nem a sutaságom miatt gondoltam azt hogy nem tudok mindent egyedül elintézni. Csak az ember nem gyakran kerül ilyen helyzetbe és hirtelen azt sem tudom miként hogy kezdjem el. Tisztában vagyok vele hogy mit hogyan kellene intézni csak egyik napról a másikra történt ez... És igen,tudom,itt ez a pici baba akinek már csak én vagyok és imádom. Csak nem tudok észhez térni hogy az az ember aki látta megszületni,látta hogy cseperedik és hogy mosolyog rá mindig hogy képes erre,hogy cserben hagyjon minket.

Igen valóban ő mondogatta hogy ha nem tetszik menjek de szeretem és meg akartam mindig ezeket oldani vele. Tegnap ő mondta azt hogy akkor pakolj és menj...

2017. márc. 19. 12:24
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez nem igaz, hogy egyik naprol a masikra tortent ez, ezt te is tudod, hiszen fent maskepp irtad.
2017. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
88%
Eleve azzal kezdted, hogy a gyerek egy viharos kapcsolatba érkezett. Aztán apuka világosan elmondta, nem akar gyereket. Nem értem, mi ért váratlanul
2017. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értem, mit vered a nyálad. Viharos kapcsolat!!! Ide hogy az ördögbe fogan gyerek? Annyira azért nem volt viharos, hogy a lábadat is összezárják a sötét felhők.

Nem akarta a gyereket, megmondta, aztán csak volt valami kis lelkiismerete, ha megpróbálta mégis megszeretni. Nem ment. Ilyenkor nem várni kell a csodát, hanem ép eszű nő megy magától. Nem az exet szidja, meg az anyósát, főleg, hogy ez már egy kapcsolat elején látszik, hogy ki milyen jellem, mennyire felnőtt és független. Ja és gyereket is csak úgy vállalni, ha te egyedül is tudod biztosítani a megélhetéseteket. De ez alap lenne, mert nemcsak a te példádban maradhat egyedül valaki, hanem olyan emberek is akik közösen akartak gyereket, de baleset történik, halál vagy akármi. Egy gyerek nem játék. Szedd össze magad, beadod bölcsibe, ha kevés lesz a gyed, és mellette dolgozol.Ez van! A kapcsolatot ne sajnáld, lesz társad, csak ne rinyálj!

2017. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33%
Meg fogod tudni oldani! A kicsi erőt ad és egy percig se bánd hogy megszületett. Hasonlón menetem/megyek át mint te, de a gyermekem a legnagyobb kincs. Nem egyszerű, de sok örömet, boldogságot ad. Majd amikor odabújuk hozzád és mondja hogy anya szeretlek, akkor minden fájdalmad elmúlik. A rosszindulatú hozzászólókkal ne törödj! Ők örüljenek, hogy rendes társat találtak maguknak. Nekik szerencséjük volt.
2017. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
31%
A párod szerintem nem rossz ember csak olyan amilyen. Más meg másmilyen. Ahogy én látom megpróbált apuka lenni csak nem ment neki. Ezzel nem tudsz mit tenni. A rosszimdulatú kommemtelőknek annyit, hogy ha valaki szeret akkor reménykedik akkor is ha vannal jelek, hogy komoly gondok vannak. Aki még nem járt így az nem is érző ember. Olyat mondani egy anyának, hogy miért nem vetette el a gyerekét....érdekes. Talán mert nem akarta megölni a gyerekét. Kinek képzelitek magatokat? Istennek? Kedves anyuka...próbálj kitartani, a pici kárpótolni fog mindenért. Apukára meg na haragudj, valamiért még nem elég érett a feladatra. Ha már beszélni fog a gyerel lehet változnak a dolgok. Az első években az apák gyakran nem tudnak mit kezdeni a gyerekkel. Örülj ha érdeklődik a gyerek iránt, és ne szidd a történtek miatt mert azzal csak elriasztod. Akkor se ha igazad van, mert ha ti haragban vagytok arra rámehet a gyerek és a te életed is hosszútávon. Hagy az apukát csináljon amit akar...majd kialakulnak a dolgok. Adj időt a helyzetnek....lassan megoldódik majd minden meglátod. ☺
2017. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!