Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a 3 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a 3 hónapos fiammal. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 3 éve voltunk együtt,elég viharos volt egy éve a kapcsolatunk akkor fogant a pici. Ő nem akarta a babát,szétköltöztünk majd pár hónap múlva rájött hogy mégis minket akar(én nem erőltettem,mondtam neki hogy ha nem akarja akkor nincs semmi felelőssége,megoldom egyedül,hagyjon minket).Visszamentünk,és januárban megszületett a fiúnk.Eddig minden rendben is volt,de teltek múltak a hetek és nem láttam rajta azt hogy kötődik a picihez. Mindent én csináltam,ha nagyon jó hangulatában volt akkor esetleg megerőltette magát. Minden alkalommal ha vita volt az első mondata az volt hogy ha nem tetszik akkor menjek el/hagyjam el. Most munkahelyet vált és azt mondja fáradt.De ha fáradt az ember akkor is van egy gyerek nem? Nekem annyi kellett volna hogy abban a 2-3 órában este legalább picit foglalkozuon vele,nem azért mert nekem teher hanem mert a pici babája. Az ő lakása volt hozzáteszem. Minden hibája ellenére bármi volt én szerettem és most is,30 éves és az anyjával még most is lóg a köldökzsinór. Velem semmit nem osztott meg szinte és senki masra nem hallgat csak anyucira.

Nem értem hogy ha nem akarta ezt akkor minek akarta hogy visszamenjünk? Én akkor mondtam neki hogy hagyjon akkor minket,ha neki úgy jobb. De nem,újra elhitette velem hogy minden rendben és kellünk neki de az első adandó alkalommal kidob. Mellesleg nem azért harcol hogy helyrehozzuk a dolgokat hanem már azon agyal hogy majd ha úgy alakul 2 hetente majd neki elég látni a gyereket.

Nagyon össze vagyok törve és úgy érzem nem tudok ebből felállni.



2017. márc. 19. 09:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
Ne viccelj, mindent megmond bármelyik önkormányzati intézmény portása is! Nem lesz evvel gond.
2017. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

Viharos kapcsolatba miert foggant meg a pici? Azt hitted jobb lesz?

Na de nem te mondtad, hagyjon titeket, nem kell semmit csinalnia?

Amugy, miert hoztad ide most az anyjat? Kibirod, mas is kibirta.

2017. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen önállóan vagy? Interneten beirod hogy gyerekorvos x kerület és meg is van. Bíróságot megnézése szinten neten, hogy melyik a legközelebbi, oda beadod a kérvényt és ha nem ok az illetékesek, majd ők továbbítjak
2017. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

A gyed hasonló összeg lesz, mint a csed. Viszont, amikor már gyeden vagy, vállalhatsz munkát is, ha tud a gyermekre vigyázni valaki.

Én biztosan szedném a sátorfámat és otthagynám anya kisfiát. Hiszen mondtad, hogy anyukádhoz mehettek. Nyugodtan kérd a gyerektartást! Ezt nem magadnak kéred, hanem a babának!

Légy erős! A károgókat lépd át! Halkan jegyzem meg, hogy azok, akik kárognak, lehet, hogy a gyermekük ötéves vagy tízéves lesz, őket is elhagyhatják, sőt akár a terhességük 8. hónapjában is!

2017. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
57%

Hát megmondta, hogy nem akar gyereket, a te döntésed, hogy megtartottad. Ő most se hagyott el, hanem azt mondta, ha nem tetszik, elmehetsz. Most olyan dolgokon problémázol, ami akkor is előfordult volna, ha ő nem akarja megpróbálni veled.

Aki meg azzal jött, hogy minket is otthagyhatnak, igen ott, de azért mégiscsak egy működő kapcsolatba vállaltam gyereket úgy, hogy a párom is 100 százalékban akarta.

2017. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%

#24-es!

En gyerekem mar felnott, de mikor terhes lettem es utana is, soha nem hoztam magam olyan helyzetbe, hogy ne tudtam volna kettonket eltartani, fuggetlen apukatol. Foleg olyantol, aki meg is mondta kerdezonek, hogy nem akar gyereket. Tanulsag: CSak azt vallalunk be amit el is birunk.

Itt sir anyuka, ahelyett, hogy intezkedne. Ne a parja anyjat szidja itt, lepjen inkabb.

2017. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%

24!


Nálunk tervezett terhesség alatt döntött úgy apuka, hogy mégsem kell a gyerek és lelep. Nem nyivakoltam se itt, se máshol, hanem megterveztem a jövőnket. Igaz, én mindig önálló voltam és képes voltam egyedül is utána nézni dolgoknak - sőt, Pl arra is képes voltam, hogy lebonyolítsam ügyvéd nélkül, egyedül a gyermekelhelyezest és a tartasdijat is.

2017. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%
Minek kellett ebbe a "kapcsolatba" gyerek?
2017. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
63%
Kitartást küldök! Minden rendben lesz!:)
2017. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
51%

24-es vagyok!

26 és 27! Ez az anyuka azért vacillál, mert az apuka miután közölte vele, hogy neki nem kell a gyerek, visszatáncolt, aztán megint meggondolta magát.

Jól fog dönteni, majd meglátjátok. A pipogya pasit ott fogja hagyni. Remélem lesz olyan okos, hogy a gyerek érdekét nézi.

2017. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!