Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tartott sokáig, de tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartott sokáig, de tudom, hogy nála jobbat nem találok. Hogy kell ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gyökeret fogtam ki, szenvedtem is miattuk eleget. Elkezdtem máshogy hozzáállni az élethez és a fiúkhoz, jobban kiszűrni az idiótákat és csak azoknak esélyt adni, akikkel úgy érzem, jól működhet (és ne gyertek nekem azzal, hogy a szépfiúknak és a gazdagoknak, mert nem).


Megtaláltam a tökéleteset. Olyat, aki a jelenemben is és a jövőmben is tökéletes nekem. Megvolt benne minden, amiről eddig csak álmodoztam. Persze, a többiekről is ezt hittem, csak most, hogy előre is nézek, nem csak állok egy helyben, így biztosra mondhatom, hogy számomra ő az ideális.


Ő nem így látta, szakított velem. Más esetben nem is írnék ki kérdést, hiszen egy 2 hónapos kapcsolat kb. említésre se méltó, de így, hogy tudom, nem találok jobbat, el vagyok keseredve.


Azt tudom, hogy kell feldolgozni egy szakítást. De azt nem, hogy hogy kell túllépni azon, hogy nem találok jobbat? (Eddig mindig tudtam, hogy jobb jöhet).


2017. szept. 8. 17:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van cca. 8-10 típusú ember, szóval bőven találsz még olyat akire most azt mondod, hogy csak egy van.
2017. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!