Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szakítás után találkozunk és le is fekszünk. Részletek bent.

Figyelt kérdés

Pár hónap után a lány szakított, mert nem akar párkapcsolatot. Lényegében, mert akkor ha bulikban bármit csinálna megcsalás lenne, így már nem az. Ugyanúgy vonzódik hozzám és szeret (nem szerelmes már annyira hogy együtt maradjunk). Mivel nem akartam megszakítani vele mindent belementem ebbe a játékba, hogy mindkettőnknek lehet bárkije közben csak tudatni kell róla egymást illetve nem egymás jelenlétében csinálni (egy kocsma, bulizóhely..) Őt is nagyon zavarná ezért sem értem a szituációt. Szóval nyitott kapcsolatnak is hívhatjuk, viszont részemről ez addig működik, amíg nem nyúl hozzá más. Persze ő erről nem tud, nagy hatással vagyok rá, mondhatni tudom befolyásolni. Nem kihasználni akarom csak bízom benne megjön az esze amíg még nem késő és visszavárom. Nem csak szex miatt találkozunk egymással, legalábbis erre a megállapodásra jutottunk. Nem távolodtunk el egymástól egyelőre. Első barátja illetve szexuális kapcsolata voltam, ezért se értem miért akar hirtelen más srácokkal lenni. Mindent megadtam neki olyan téren is, ezt ő is elmondta.


Kérlek normális véleményt írjatok, köszönöm, hogy végigolvastátok.

21F, 17L


2017. szept. 25. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Első barátja illetve szexuális kapcsolata voltam, ezért se értem miért akar hirtelen más srácokkal lenni." Pont ezért, mert kíváncsivá tetted. Én a helyedben gyorsan elfelejteném ezt a gyerekes, komolytalan csajt. Sérülni fogsz lelkileg, ha ő nem is.
2017. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szakításkor sokat sírt és nem engedett elmenni sem, látom rajta hogy akarja is meg nem is. Szerintem csak egyszerűbb neki így, a barátnői is csak lehúzzák nem jellemezném őket. Persze ennyi idősen én is ilyen voltam, de nem ment rá egy komolynak ígérkező kapcsolat. A te opciódon is elgondolkodtam, de nem tudtam otthagyni.
2017. szept. 25. 00:28
 3/16 anonim válasza:
100%
sztem igaza van elsőnek. olyan nincs h nem tudod. akarat kérdése öcsi
2017. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Amíg nem jut el tettlegességig nem fogom hagyni, ezt már eldöntöttem. Tudom, hogy hülyeség, de nem volt jobb választásom.
2017. szept. 25. 00:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van választás.
2017. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Bele vagy esve a kiscsajba.

majd szenvedni fogsz mint a kutya, ha más is dugni fogja.

Neki meg csak annyi baja van, hogy ki akar 10-20 más pasit próbálni.

2017. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem a lány szeret... csak nem úgy mint férfit. Mint a legjobb barátot, vagy testvért.


Nekem a párom az első férfi az életemben. Minden téren: csók, szex, párkapcsolat. Mindent vele éltem meg, együtt tanultunk meg. Évekkel később jött egy olyan eset, amikor elkezdtem konkrét személyhez vonzódni, de nagyon, de még akkor sem volt kérdés, kit választok.


Szerintem az a technika amit folytatsz, az csak magadnak lesz egy tökön rúgás. Sosoem tanulja meg mit veszít veled, ha mindig hagysz egy kiskaput neki... Lehet, hogy gyerek még (szinte), de vannak határok, szabályok, tisztelet. Mi a párommal sosem játszottunk csiki-csukit, pont azért, hogy 1 dobásunk van, azt kell komolyan venni, és kihozni belőle a legjobbat.

2017. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Járni nem fog senkivel, szóval valószínű csak smárolgatás lesz, annyira nem hülye hogy ismerkedés nélkül összefekszik bárkivel. Na meg ezek után nem mostanában fog hazavinni bárkit is szülők miatt. A hétvégéjén meg így szakít rám időt szóval mondhatni figyelek rá. Hét közben suli miatt nem lesz semmi mással.


7-es

Lehet igazad van és csak húzom az elkerülhetetlent, de egy próbát megér. Ha majd én szakítom meg vele a kapcsolatot váratlanul rájön kit veszített el. Ha már ráeszmél, hogy hülyeséget csinál is elérem a célom. Persze akármennyire is kicsi az esély arra megyek, hogy velem maradjon és ezt az időszakot elfelejtsük.

2017. szept. 25. 00:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb vess véget ennek a kapcsolatnak csúfolt akárminek. Érthető, hogy szereted, és mindent megtennél, hogy újból minden a régi legyen, de nem lesz. Fiatalok vagytok még, a barátnőd ragaszkodik hozzád, mert te voltál neki az első, de ettől független vágyik az újra, új emberekkel. Kívánom, hogy dönts jól, és ha okos vagy, úgy is fogsz tenni.
2017. szept. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyot koppanni innen már nem tudok, felkészültem mindenre. Persze sok mindenbe, ebbe a hülyeségbe is belementem, de azért van határ, nem megyek le kutyába. Kár, hogy egyikőtök sem lát ebben jövőt.

A döntés rajta áll, amikor oda kerül megteszi-e vagy sem. Azért nem hagytam ennyiben, mert akkor több esélyt látnék arra hogy belemegy. Ha úgymond mellette vagyok foglalkozik velem és talán majd elbizonytalanítja és időben rájön mi kell neki. Szavakkal hiába mondja, hogy végleges döntés látom rajta hogy nem.

2017. szept. 25. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!