Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Szakítás után találkozunk és le is fekszünk. Részletek bent.

Figyelt kérdés

Pár hónap után a lány szakított, mert nem akar párkapcsolatot. Lényegében, mert akkor ha bulikban bármit csinálna megcsalás lenne, így már nem az. Ugyanúgy vonzódik hozzám és szeret (nem szerelmes már annyira hogy együtt maradjunk). Mivel nem akartam megszakítani vele mindent belementem ebbe a játékba, hogy mindkettőnknek lehet bárkije közben csak tudatni kell róla egymást illetve nem egymás jelenlétében csinálni (egy kocsma, bulizóhely..) Őt is nagyon zavarná ezért sem értem a szituációt. Szóval nyitott kapcsolatnak is hívhatjuk, viszont részemről ez addig működik, amíg nem nyúl hozzá más. Persze ő erről nem tud, nagy hatással vagyok rá, mondhatni tudom befolyásolni. Nem kihasználni akarom csak bízom benne megjön az esze amíg még nem késő és visszavárom. Nem csak szex miatt találkozunk egymással, legalábbis erre a megállapodásra jutottunk. Nem távolodtunk el egymástól egyelőre. Első barátja illetve szexuális kapcsolata voltam, ezért se értem miért akar hirtelen más srácokkal lenni. Mindent megadtam neki olyan téren is, ezt ő is elmondta.


Kérlek normális véleményt írjatok, köszönöm, hogy végigolvastátok.

21F, 17L


2017. szept. 25. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jön majd egy másik srác, te pedig kocc és padló.... ennyike.

Jól gondold meg, mit csinálsz!

2017. szept. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad.....
2017. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerinted ha igazán szeretne, ott akart volna hagyni? Mindegy, te tudod... Az idő ugyis eldönti, ezzel meg lehet egy picikét húzni a dolgot. Végülis így is több jut belőle, mint a semmi.
2017. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elengedném a kezét, lássuk mit akar, mire képes...hidd el, ez katyvasz, amiben vagytok. Mond el neki a TE véleményed, érzéseid és engedd el. Hamar ki fog derülni, merre tovább!
2017. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az a véleményem hogy sokan csinálják ezt, mert nem tudnak dönteni. Illetve nem akarnak egy esetleges még jobb párt elszalasztani emiatt hogy van valakijük. Az persze kérdéses hogy jön e az a mégjobb pár... Sokszor ez beteges méreteket ölt, kapcsolatba ugrálnak ki-be az emberek.

17 éves természetesen azt is megértem hogy kíváncsi, stb.


Lehetne fejtegetni a dolgokat de felesleges, konkrét megoldás tanács úgysem lesz. Ahány ember, ahány kapcsolat, annyiféle verzió, végkimenetel létezik.


Saját véleményem hogy ha egy párkapcsolatban ilyen problémák előfordulnak főleg már az elején, akkor ott a két ember nem egymáshoz való. Fiatalok vagytok még azt sem tudjátok mit akartok(főleg ugye ő, de te sem), és később amúgy is változtok még, szóval ne vedd halál komolyan ezt a dolgot.

Fiatal kori kapcsolatból ritkán lesz hosszú.

2017. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én tudom mit akarok csak ő nem. Amint képbe jön egy srác, akivel tegyük fel csak csókolózik elmondom neki hogy részemről ez eddig műkődött, hogy hihette el hogy ilyenbe belemegyek..Ennyi után talán még vissza is fogadnám.
2017. szept. 25. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!