Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után egy hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után egy hónappal megkérdeznétek az exeteket, hogy mit rontottatok el? Miért hidegült el?

Figyelt kérdés

Rövid kapcsolat. Ő szakított, elhidegült, nem volt tűz, nem azt érezte amit kellett. Ezek az ő szavai.

Azt érzem én rontottam el. Hogy ha másmilyen lettem volna fontosabb leszek neki. Hogy ha türelmesebb, megértőbb lettem volna belém szeret. Nem tudom így túltenni magam, lezárni. Tudnom kell a hibáimat. Így is állandóan ezen kattogok, agyalok, hogy mi volt a baj. Mikor kellett volna máshogy viselkednem, mikor hogyan kellett volna reagálnom. Most úgy érzem az egészet én rontottam el.

Valaki hasonlóan érzett? Nem tudom hogyan tovább.



2017. dec. 5. 12:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Több dolog miatt nem kérdezném:


-Egyrészt ez csak ilyen hülye formalitás nálam, de azt akarom hogy azt lássa, hogy elvagyok én nélküle is. Tehát ne azt lássa hogy egy hónap után még mindig utána epedezek, mert az túl sok önbizalmat adna neki.


-Erre a kérdésre értelmes választ még sose kaptam, csak olyan se vége se eleje rizsa dumákat, hogy elképesztő...


Vagyis életemben egyszer kaptam egy ilyen kérdésre értelmes választ, de az csak annyi volt, hogy párszor randiztam egy lánnyal. Viszont egyszer csak egy "ahhoz képest hogy mióta ismerjük egymást úgy érzem alig ismerlek (WTF?!?!?!), és nekem sok idő kell hogy szerelmes legyek, de túl ritkán találkozunk, meg amúgy is sok a dolgom" dumával lerázott. Aztán úgy alakult hogy később jóba lettem a lánnyal, és megkérdeztem hogy mi is volt a baja. Ekkor kinyögte hogy hát velem párhuzamosan több fiúval is fűzte a szálakat.


Summa summarum: jobb nem is tudni az igazat.

2017. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!