Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos szakítottunk a szerelmemmel 1 honapja mar es keptelen vagyok feldolgozni ezt az egeszet hogyan tudnek rajta segiteni hogy sikeruljon feldolgoznom hogy o mar csak volt es nincs :(, kozel 3 evig voltunk egyutt viszonylag nagyon jol mentek a dolgok mar beszeltunk eljegyzesrol is hogy a kozeljovoben lehet hogy mar nem artana esetleg aztan osszekoltozesrol is volt mar szo hogy par even belul lehetne azt is szoval nem egy ilyen kis ize kapcsolat volt hanem tenyleg komoly de sajnos vege lett :( megpedig abbol az okbol hogy ugye a baratnom(volt)ugye most vegzos az iskolaban es eleg sokat tanul az erettsegi miatt es igy nincs mar ram ennyi ideje mint regebben(minden nap taliztunk volt hogy egyutt is aludtunk egy heten tobbszor is!) es emiatt hogy rengeteget kell tanulni neki inkabb aztmondta hogy o neki nincsen most ram ideje jobb lenne ha szakitanank inkabb de persze probalkoztam hogy mondtam neki hogy jajj emiatt nem kell probaljunk valami mast tenni nembaj ha nem talalkozunk annyit ki lehet azt birni csak maradjunk egyutt ez volt kb februar eleje fele hogy ezt beszeltuk aztan februar kozepen mar lattam hogy kezdenek romlani a dolgok es probaltam ujra beszelni vele de nem hatotta meg nagyon es vegul februar vegen o szakitott velem :( persze azota beszelunk neha messengeren uzenetben es kerdeztem tolle hogy nem e banta meg nem e akarja valamikor mondjuk az erettsegi utan ujrakezdeni esetleg de aztmondja bizonytalan es nemtudja meg hogy nem sok eselyt lat mar ra hogy mi ujra egyutt legyunk :( en van hogy este nem tudok aludni csak nehezen egesz nap rajta kattog az agyam tudom hogy lehet ciki ilyet irni fiu lettemre de meg parszor volt olyan is hogy estenkent mar annyira rosszul ereztem magam hogy sirtam is (sajna picit en ilyen erzekeny tipusu vagyok) ti mit tennetek probalkoznatok meg nalla esetleg? vagy tovabb lepnetek? ha igen hol erdemes normalis lanyokat keresni? mert sajna ugytudom abbol mar nemsok van kifogyoban vannak sajna :( bar amugy mondtam neki hogy ez az erettsegire kell tanulni dolog nem valami jo indok illetve a kozos baratainkat is faggattam hogy hatha tobbet tudnak de semmi aztmondjak nincs szerintuk uj kiszemelt a lathataron de akkor megis mi tortenhetett miert lett csak igy egyik naprol a masikra vajon vege mikor semmi elozmenye nem volt szinte meg veszekedni se veszekedtunk ti ezek utan hogyan cselekednetek? varom a tapasztalatokat es a tovabbi hasznos informaciokat ja es bocsi ezert a hosszu szovegert es a lenyeg en 20F o pedig 18L

2018. márc. 31. 22:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
meg egy kerdes hogyha sikerul ezt az egeszet feldolgoznom akkor hol erdemes normalis lanyokat keresni? bar gondolom elotte nem artana azert par megbizhato havert talalnom akikre szamithatok is ha ugy van
2018. ápr. 1. 10:35
 12/15 anonim ***** válasza:

2-es te mekkora gehhci troll vagy! :DDDDDDDDDD


Kérdező, nyugi úgysem lett volna ebből semmi, ő már nem szeretett.

Az érettségi nem kifogás, szinplán nem akart tőled semmit.

2018. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy ez nem kifogas illetve hogy mar nem akart semmit de olyan hihetetlen ez es furcsa is egyben hiszen tavaly nyaron meg olyan boldogok voltunk meg meg tavaly karacsony kornyeken is! :(
2018. ápr. 1. 18:26
 14/15 A kérdező kommentje:
valaki tud esetleg otletet hol erdemes normalis lanyokkal ismerkedni? ha kihevertem ezt az egeszet!
2018. ápr. 4. 21:37
 15/15 A kérdező kommentje:
na úgy néz ki kiderűlt a turpisság,megcsalt úgy néz ki és ráadásul az egyik legjobbnak hitt haverommal persze mostmár a volt haveromat és a volt csajomat is elküldtem elég erősen a francba de szerintem megérdemlik. Ti mit tennétek ilyen esetben? kicsinálnátok őket valahogy? mivel mindkettő átvert elég szépen ezért én ezt tartom reálisnak és amúgy a csajnak semmi oka nem volt rá hogy megcsaljon mert jól megvoltunk és mindent megkapott amit csak szeretett volna de rohadjon meg az ilyen ember közben persze azon vagyok hogy találjak helyette egy normálisat hátha sikerülne.
2018. máj. 6. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!