Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a fenéért nem tudom elenged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért nem tudom elengedni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Majd féléve véget ért egy párhónapos "kapcsolatom". Komoly kapcsolatnak nem nevezném ami közöttünk volt, össze-össze találkoztunk, jól éreztük magunkat egymással. Nagy távolság volt közöttünk és keveset is tudtunk találkozni, a találkozók között üzenetekkel tartottuk a kapcsolatot. Nem igazán definiáltuk sehogy a kapcsolatot.


Idővel én egyre inkább vártam a találkozót,feldobott, ha írt/találkoztunk, aztán közben éreztem, hogy az üzenetek egyre ritkultak, éreztem hogy valami megváltozott. Nem hibáztatom érte, túlságosan nagy volt közöttünk a távolság és nem akartuk eléggé akkor ezt a kapcsolatot. Közben összetalálkoztam egy sráccal, akivel el tudtam képzelni, hogy komolyabb dolog legyen közöttünk, így megmondtam az addigi "barátomnak", hogy legyen vége, amivel ő is egyetértett.


Sehogy nem definiáltuk, komolyabban nem akart működni ez a távkapcsolat, a vége felé szarul is esett, hogy eltávolodtunk egymástól, gondoltam, nem lesz nehéz túltennem magam rajta. Aztán jött a csodás felismerés, hogy olyannyira nem tudok továbblépni, hogy a következő kapcsolatomban sem tudtam teljesen "fejben jelen lenni", így annak is véget vetettem.


Most elhatároztam, hogy magamra koncentrálok, amíg nem vagyok túl a távkapcsolatomon. Megpróbálom lefoglalni magamat, új hobbit találtam magamnak, a melóba temetkezem, sokat sportolok. És mégis... minden nap gondolok rá.


Gondoltam rá, hogy esetleg fel kellene keresnem, bár lehet nem akar már hallani rólam... Vagy esetleg valami tanács, hogy hogyan tehetném túl magam rajta?



2018. máj. 13. 23:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sosem csináltam még ilyet, hogy valakihez, akitől egyszer már leléptem megpróbáljam visszakuncsorogni magam. Igazság szerint igencsak nehezen tudnám megemészteni, ha lerázna. Gyanítom egyébként én is, hogy csak én vagyok az, aki még ezen a kapcsolaton rágódik, ő már hetedhét határom túl járhat.
2018. máj. 14. 07:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy tőled ez kuncsorgás lenne, ő meg max. kénytelen-kelletlen visszafogadna, akkor ne csináld.


De annyit megkerdezhetsz, hogy hogy van mostanában, nem gondol-e még az együtt töltött időre, nem akar-e beszélgetni... Ez még talán nem kuncsorgás, de arra alkalmat ad neki, hogy ha ő is gondol még rád, akkor azt jelezhesse.

2018. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valóban kár kérdezősködni😀 Tedd azt, amit a szíved diktál, azt sosem fogod megbánni... Ha nem sikerül, akkor is legalább letisztulnak a dolgok, és le tudod zárni magadban a kérdést.
2018. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de szerintem sem tépelődik ezen a srác. Elfogadta, hogy ez nem megy. Lehet közben rá is jött, hogy annyira nem vagy hozzá való és azért nem is erőltette és nem is érdeklődik már.

Te szerintem minden áron pótolni akarsz és csak azért érdekel. Ezt dolgozd fel magadban.

2018. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem, ha nem hagy nyugodni írj neki. Pár hónapja ugyanígy voltam. Addig addig,míg írtam neki. Semmi jó nem sült ki belőle,azt aláírom. Viszont ennek segítségével le tudtam zárni magamban a dolgokat. Kicsit idealizáltam is előtte a volt barátomat. Viszont amikor újra beszéltünk és kiderült számomra, hogy semmit nem számítok neki,mintha pofonvágtak volna,hogy ábránduljak ki. Tanultam belőle:)
2018. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írja!

Tedd félre a büszkeségedet, meg a gyávaságodat és írj neki! Csak 2 dolog sülhet ki belőle: vagy újrakezditek, kiderül hogy neki is hiányzol, vagy csalódsz benne (vagy a helyzetben), hogy továbblépj. Tudom, hogy nem könnyű! Én is haonlóan bíztatom most magamat. De muszáj, különben örökre ott marad a tüske és a "hátha".

2018. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!